Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.10.2011, 04:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

4.BÖLÜM

Bu bölümde BS Kazazedeleri Adadan Kurtulmanın Yollarını Arayacaklardır,Ancak Onları Farklı Sürprizlerde Bekliyordur.Bakalım Ne Tür Maceralar Yaşayacaklar…

Galatasaray:Abi kalkın sabah oldu,birimiz aktif-dünyanın ipini çözsün..

Ua1905ua:Off be belim tutulmuş yine,aykutu uyandırda gidip getirelim çocuğu..

Aykut-servis:Günaydııın,ben zaten uyanıktııım..! Very Happy

Galatasarayy:Aferin az daha bağır senin yüzünden herkes uyansın,gidip ibrahimin ipini çözelimde çocuk uyanınca neye uğradığını şaşırmasın..!

Aykut-servis:Tamam abicim oldu bil..

Ua1905ua ,galatasarayy ve aykut-servis ibrahimin ipini çözüp yerine yatırırlar..
Ada sakinleri uykularından uyanmaya başlamışlardır bile..

Dragonfablehilesi:Herkese günaydııın..

Brisin:Sanada günaydın,iyi uyudunuzmu bari Smile

Hızlıreklam:Walla bana sorarsanız ben gece iyi uyudum ortalık sessizdi nedense Confused

Sanalalemdar:Evet bende fark ettim ortalık sessizdi,horul horul uyuyanlar mışıl mışıl uyudu bu gece Very Happy

Odev-arşivleri:Arkadaşlar ne yapacaksanız elinizi çabuk tutun çünkü bugün adanın yüksek biyerine çıkıp telefonlarla bağlantı kurabilecekmiyiz kontrol edeceğiz...

1bsınıflıyız:Haklısın hemde adayı tanımış oluruz,ne var ne yok araştıralım biraz Smile

Paylaşım61:Wayy be bir gezi ha süper Wink

Botdefteri:Ya arkadaşlar aranızda not defteri olan varmı?Not almam gereken şeyler var..

Sheltox:Evet var bir tane..

Botdefteri:Hani nerde?

Sheltox:Sen varsın ya,not defterine ne hacet? Mr. Green

Bilgiliwebnet:Aman ne komik hadi gülelim Confused

Dragonfablehilesi ve Aykut-servis espiriyi ciddiye alıp gülmeye başlarlar..

Bilgiliwebnet:Ben mecazi anlamda söylemiştim Confused Very Happy

Gececi40:Hadi herkes hazırlansın,yola çıkacağız..!

Ramazan-altıntop:Abi daha bişiler yemedik,yeni kalktık hemen nereye gidiyoruz Rolling Eyes

Gececi40:Yolda bişiler toplar yeriz,öğle sıcağında gidemeyiz,erken çıkmak lazım..

Osmanlısultanlar:Iyy ben yıkamadan asla bir şey yemem,temiz olmaz öyle…

Eksik-forum:Bak şimdi sana ne yapacağını söyleyeyim.Önce ağaca çıkar gözüne kestirdiğin bir elmayı koparırsın,sonra o elmayı bir güzel kıyafetinle siler cilalarsın,tertemiz olur sonrada afiyetle yersin..

Tevhidforum:Ohh miss,türk olmak budur işte Very Happy

Rankend:Beyler biz gideceksek eşyaların yanında birkaç kişi kalmalı malum burası ada hayvan vs. olur,hepimiz gitmeyelim..

Ödev-arsivleri:O zaman energy 26 ve evrenseleğlence burada kalsın..

Baks-bani:Bendeee,bendeee,bende..

Odev-arşivleri:Tamam üçünüzde kalın o zaman bizlerde yavaş yavaş yola çıkalım..

Ve hep birlikte yola çıkarlar…

Energy26:Hadi bakalım gençler biraz tıkınalım bizde,boş duranı Allah sevmez Very Happy

Evrenseleğlence:Haklısın boş durmaktansa yiyelim daha iyii,yapıcak bişey yok,internet olsa tasarım yapardık birtlikte abi ama oda yok bizde odunlarla yetinecez artık.. Very Happy

Baks-bani:Siz ne yapıyorsanız yapın benim keyfim yok malum baksta yok Neutral biraz şekerleme yapayım..

Energy26:Daha kaç dk önce kalktınki geri yatıyorsun Confused neyse biz gidip biraz meyve toplayalım oktayla..

Semih ve Oktay meyve toplamaya giderler bu sırada Arif’de uyumaya başlamıştır…

O sırada bir sandal ,içinde beş adamla sahile doğru yaklaşmaktadır..

Aralarından uzun boylu olan şunları söyler…

-Sahildeki o eşyalarda ne..?Burada birilerinin yaşadığını bilmiyordum.. Shocked

Şişman olan adam ise…

-Tabikide bilmezsin,çünkü bu adada hayvanlardan başka hiçbir canlı yoktu.. Exclamation

Kısa boylu ve sinsi olan ise …

-Bu adaya kim gelirki..Yoksa gidenler gerimi döndü.. Question der..

En gençleri ise itiraz eder..

-Onlar olamaz,neden geri dönsünlerki..?Bence burada başkaları var..

Aralarında söz sahibi olan en büyükleri ise şunları söyler..

-Bunlar kim bilmiyorum ama ben bu işin peşini bırakmayacağım.Gizlice gidip ne olup bittiğini öğrenelim..

Bu sırada diğerleri ise adanın yüksek bir yerine varmışlardır..

Ua1905ua:Birisi telefonu alıp şu ağacın tepesine çıksın ve sinyal varmı baksın..

İslamkusagı:Ben çıkardım ama heryerim ağrıyor adaya geldiğimden beri..

Destek-tim:Haklısın abi ne uyku uyuyoruz nede doğru dürüst yemek yiyoruz,sabah kalktığımda belim boynum hep tutulmuş bir şekilde uyanıyorum..

Feyskopat:Tamam abiler siz bana nisbeten yaşlısınız,ben çıkıp bakarım,sinyal varmı yokmu diye..

Pinoki:Dikkatli ol ama ,şu telefonuda al düşürme ağaç yüksek çünkü santrale bağlanmaya çalış…

Feyskopat ağacın yüksek biryerine çıkar…

Feyskopat:Sinyal yok..!

1bsınıflıyız:Daha yükseğe çık..!Elini havada tut..

Devgezegen:Evet doğru söylüyor tek şansımız bu..!

Feyskopat:Sanırım sinyal var..!

Gececi40:Adada olduğumuzu söyle yardım çağır..

Feyskopat:Santrale bağlanıyorum..

Pinoki:Ohh çok şükür.. Smile

Feyskopat:Aloo aloo,sesim geliyormu,beni duyan varmı?

-Buyrun kimsiniz..?

Feyskopat:Ben adadan Baturalp,kurtarın bizi burada kaldık..!

-Bende Aydan Şener Very Happy yürü git lan işine,kafamı buluyon..! Der ve bağlantı kesilir..
Laughing Laughing Laughing Laughing

Eksik-forum:Adadan Baturalp diye neden söyledin o ne biçim giriş cümlesi öyle.. Confused

Devgezegen:Tabiî ki bağlantı kesilir bu tek umudumuzdu Neutral

Ve yine Online-games1 ağlamaya başlar…

Online-games1:Neden geldiimm bu adayaa..! Kurtulamayacağız size dedim buradan çıkamayacağız diye mezarım bile hazırdı,peki siz neyaptınız?TUVALET Mad Crying or Very sad

Tevhidforum:Al şu yaprağı,sümkür kardeş..!

Galatasarayy:Böyle isyanla olmaz bu iş daha ne yaptık ki bu sadece bir denemeydi,hemen pes etmeyin!

Bizimkileri burada bırakıp,birazda adanın diğer kısmında ne olup bitiyor bakalım…Yabancılar sandaldan inip,ağaçların arasında sinsice ilerlemektedirler..

Şişman adam…

-Heyy şurada bir çocuk yatıyor gördünüzmü,yanındada birçok eşya var.. der..

Sinsi olan ise ortaya bir plan sunmuştur..

-Bence bu çocuğu kaçırıp konuşturalım ve buraya nasıl geldiklerini,kim olduklarını öğrenelim…

Genç olan baksın yanına gelir ve onun ağzını kapatır,diğerleri ise bağlamaya çalışırlar..

Ve arif birden uyanır ve neye uğradığını şaşırır,çareyi çığlık atmakta bulur..

Energy26:O çığlık sesi nereden geldi yoksa arifmiydi?

Evrenseleğlence:Olabilir bi gidip bakalım çabuk ol abi..!

Olay yerine geldiklerinde arifi yerinde bulamazlar ve yerdeki ayak izlerini takip etmeye başlarlar…

Energy26:Ayak izleri şu yöne doğru çabuk ol..

Evrenseleğlence:Abii sessiz ol ve şu yöne bak, birkaç adam arifi esir almışlar,görebiliyormusun..?

Energy26:Olamaz!Çabuk çalılıkların arkasına saklanıp ne yaptıklarını izleyelim..

Yabancılar konuşmaya başlar..

-Hallo

-Wer bist du, wie bist du hierher gekommen?

Baks-bani:Siz kimsiniz nece konuşuyorsunuz böyle..? Help me help me, no ada no turist,Im’a bırahıınn!benii bırahıınn!
Laughing Laughing Laughing

Uzun boylu gülmeye başlar ve derki..

-Hahaha bu ne mükemmel İngilizcedir böyle daha ne dediğini bilmiyor bu çocuk Very Happy öncelikle biz İngilizce değil almanca konuştuk..

Baks-bani:Siz kimsiniz?Dilimizi nereden biliyorsunuz peki..?

Sinsi olan hemen atılır..

-Önce sen öt bakalım diğerleri nerede?Kaç kişisiniz,amacınız ne?

Baks-bani:I’m a childran,çıldırınnn çocuklarr.çildırınn Bs için childrennnn Surprised

Uzun boylu…
-Demek konuşmuyorsun ha ben seni konuşturmasını bilirim,tutun şunun ayaklarını..!

-Gıdııı,gııdııı,gıdııııı,konuş bakalım ehhhee Twisted Evil

Baks-bani:N’olur gıdıklama abii dayanamıyorum…

-Sen konuşana kadar gıdıklamaya devam edeceğim..

Evrenseleglence:Abii çocuğa çin işkencesi yapıyorlar,daha fazla izlemeye kalbim dayanmaz..!

Energy26:Saçmalama,sen eniyisi geri dön bizimkilere haber et sopalarla gelsinler buraya bende arifi kurtaracağım..

Evrenseleğlence:Ama abiiiii…

Energy26:Gitt dedim seni bu işe bulaştıramam asla..

Evrenseleglence yardım çağırmak için geri dönmüştür.Baksın haline dayanamayan enery26 ise saklandığı yerden çıkıp bağırır…

Energy26:One Minuteee!Bırakın o çocuğu uleynn!

Şişman adam..

-Demek başkalarıda varmış ha,saklandığı yerden çıktı baksanıza..

Baks-bani:Abi yardım et n’olur!Beni sürekli gıdıklıyorlar Crying or Very sad

Energy26:O çocuğu hemen bırakın size ne zararı varki?Bi derdiniz varsa bana söyleyin,onunla bir işiniz yok..! Evil or Very Mad

Baks-bani adamların şaşkınlığından yararlanıp bir çırpıda kaçıverir ellerinden ve energy26’nın arkasına saklanır..

Genç adam sinirlenir ve bağırır…

-Size söylüyorum sizler buraya nasıl gediniz,burada ne işiniz var,ayrıca çocuk sana gelince elime bi geçersen seni fena gıdıklarım ona göre..!

Energy26:Bakın!Eğer içinizden biri o önünüzdeki dalı geçecek olursa sonu kötü olur..!

Baks-bani:Çok doğru pislikler.Bir adım atarsanız ölürsünüz..! der ve eline aldığı bir taşı adamlara fırlatır…

Ortalığı bir sessizlik kaplar ve adamlar şaşkınlık içinde Semih ve Arifin suratına bakarlar..

Baks-bani:Blöfmüydü..!

Energy26:Evet blöf yapmıştım…

-Yakalayalım,bunlar cidden çıldırmış....

Energy26:Kaç arif kaç!Delikanlılığın 10/9’u kaçmaktır..

Bu sırada diğerleride dönmüştür..Evrensel eğlence hemen yanlarına koşar ve şunları söyler..

Evrenseleglence:Onlar-onlaar-buura-ya-geeel-mişti…

Fenerlininsitesi:Ne diyor ya bu Confused

Sackerfriend:Ben anladım diyorki:Onlar-onlaar-buura-ya-geel-mişti Very Happy

Emresazak:İyiki söyledin bizde anlamamıştık,olum cinsmisin duyduk heralde ne anlatmaya çalışıyor onu anlamadık,istersen madalyada takalım.. Twisted Evil

Cunobaq:Bi sakinleş kardeşim,cin çarpmışa dönmüşsün,nedir bu halin…

Evrenseleglence:Adaya yabancılar geldi arif ellerinde semih abide orada beni gönderdi size haber etmem için..

Sackerfriend:Yabancılar adayı ele geçirecek diyenlere cevabım şu:Yaban ellerden korksaydık,uçağa binmezdik..

Tevhidforum:Enteresan bir düşünce;)(ne alaka: Very Happy )

Ua1905ua:Kim onlar,nerden gelmişler..

Evrenseleglence:Bildiğim tek şey şu,semih abi dediki sopaları kapıp gelsinler..

Deneke:Hadi elinize ne geçerse alın şunlara mahalle kavgası neymiş gösterelim..

Skmedia:Alın şu odunları çabuk olalım başımız belada sanırım..

Gececi40:Olmaz hepimiz gidemeyiz çocuklar falan gelemez,onları bu işe katmayalım..

Ua1905ua:Deneke,Skmedia,Emresazak,Benimsitem1993,Odev-arşivleri,Bilgiliwebnet ve birde Cüneyt abi sizler geliyorsunuz,diğerleri burada kalsın..

Muazbin:Olmaz abi biz nende gelmiyoruz..!

Cunobaq:Sizler küçüklere sahip çıkın, başınıza bir şey gelirse ne yaparız siz burada kalıp kendinizi koruyun başkalarıda olabilir hepimiz birden gidip tuzağa düşmeyelim..

Gececi40:Ercüment abi sen ve sait burada kalıp çocuklara göz kulak olun..Haydi hemen gidiyoruz..!

Energy26 ve Baks-bani nefes nefese kalmış bir şekilde, koşmaya devam ediyorlardır..

-Nereye kaçtığınızı zannediyorsunuz 5’e karşı 1.5 adamsınız, sizi önünde sonunda yakalayacağız..!

Yardıma gelen bsliler bağırıkları duyup o yöne doğru koşmaya başlarlar..(Hadi bakalım tabana kuvvet) Very Happy

Skmedia:Bakın ilerideler bizimkileri kovalıyorlar,benim bir fikrim var çalılıkların arkasına saklanıp buraya gelmelerini bekleyelim geldikleri zaman koşarlarken ayaklarına sopalarla vurup onları yere düşürelim…

Ua1905ua:Tamam güzel fikir herkes ikişerli grup olup beraber hareket etsinler ve birbirlerini kollasınlar o zaman..

Gececi40:Ua1905ua sen ve emresazak grup olun,deneke,skmedia sizde diğer grupsunuz,benimsitem1993 ve bilgiliwebnet sizde grupsunuz,geriye kalanlarda bir grup olsun,bende dikkatlerini dağıtayım..Haydi Ya Allah..!

Adamlar yaklaşmaya başlar…

Baks-bani:Yeter ayaklarıma kara sular indi,bırakın peşimizi..!

Gececi40 Ortaya çıkar ve yabancılara seslenir…

Gececi40:Havan kime yabancı..!Adamsanız tek tek gelin benim halkıma zarar veremezsiniz..!

Bu laflara sinirlenen yabancılar gececi40’a doğru koşarken bizimkilerde saklandıkları yerden birdenbire çıkıp adamların bacaklarına vurup onları yere düşürürler…

Benimsitem1993:Al ulan artist, ilk yumruk benden..der ve genç olanı yere düşürür..

Yabancılar neye uğradılarını şaşırmışlardır bi yandan kendilerini savunup bir yandanda neler olup bittiğini merak ederler…

Baks-bani:Oleyy kurtarıclar geldi ahkihkohkoh:D

Sinsi olan adam bu karışıklıkta fırsattan istifade baks-baniyi yakalar ve bir tehditte bulunur…

-Hemen geri çekilin yoksa çocuğun boynunu kırarım..!

Adam arkasında duran cunobaq’ı görmemiştir..Cunobaq elindeki sopayı adamın kafasına indirip şunları söyler..

Cunobaq:Yaa demek öyle..!Çocuk kaçırmakla olmuyor bu işler arslanım..!

Bilgiliwebnet:Heyy şu ikisi denekeyi aralarına alıp dövmeye çalışıyor..

Skmedia:Dur ortak geliyorum..!Tek tek gelin ulayn.. Mad

Şişman adam…

-Bunlar nasıl döğüşüyor böyle!Nereden eğitim almışlar..der.

Ua1905ua:Bizim orda buna mahalle döğüşü derler.Bizler derdi olanın derdini dinleriz ancak dert çıkaranında başına dert oluruz..! Cool

Yabancılar eğitimli döğüşcüler olmasına rağmen bizimkilerin karşısında afallamışlardır…

Energy26:Arif sen geride kal,ortalıkta duruyorsun sonrada beni kaçırdılar diyorsun..

Baks-bani:Bugün aklın cüsseden daha üstün olduğunu öğreneceksiniz beyler ehehhe:D

Baks-bani Yakınındaki ağaca çıkar ve eline hangi meyve geçerse koparıp yabancılara atmaya başlar…

Ua1905ua:Bana bak kalanlarla sen ilgilen ben şurda oturup seyredeceğim,yoruldum..

Ua1905ua:Hayır hayır hiç olmuyor hala iyi döğüşemiyorsun..!

Emresazak:Ne demek hala iyi deilim görmedinmi adamı yere serdim,hepsiyle tek başıma ilgileniyorum.. Shocked

Ua1905ua:Beni izle..!Ellerini trafik polisi gibi kullanmıyacaksın,adamın kalbini hedef al..!

Bilgiliwebnet
:Senin hangi yumruğun güçlü?Benim sol yumruğum güçlü..

Benimsitem:Benimde sağ yumruğum güçlü.Hadi o zaman birlik olup şunlara bsnin gücünü gösterelim..

Yumruklar ve tekmeler havada uçuşuyordur.Bu arada bizimkilerde iyi döğüşcüymüşde haberimiz yokmuş Smile

Cunobaq:Yeter ,hepiniz durun beyler!Döv döv nereye kadar bunları bağlayıp kim olduklarını bi öğrenelim.!

Odev-arşivleri:Haklısın abi hemen ip bulup bunları bağlayalım ve diğerlerinin yanına dönelim, şöyle güzel birde sorguya çekeriz,kimler,neciler öğreniriz..

BS liler, dayak yemekten yorulmuş yabancıları bağlayıp diğerlerinin yanına dönerler…

xMert96x:Bakın sağsağlim geri döndüler.Yanlarında ise birkaç adam daha var..!

Eksik-forum:Bunlarda kim böyle?Adamları esirmi almışlar Confused

Sanalalemdar:Bizden birini esir almanın bedelini ödesinler..

Odev-arşivleri:Biz geldik.Hainleri bulduk ve patakladık..

1bsınıfıyız:Sizin için çok endişelendik ve bu arada arifi kaçıranların burada ne işi var?

Bilgiliwebnet:Serbest mi bıraksaydık abla, mecburen yanımızda getirdik..

Gececi40:Skmedia ve deneke şunları bir sorguya alın bakalım konuşturabilecekmisiniz..

Skmedia havalı gözlüğünü takar ve sorguya başlar..

Skmedia:Ötün bakalım!Yoksa ben sizi bülbül gibi öttürmesini bilirim.. Cool

Sinsi adam şöyle der..

-Hahaha siz kendinizi ne sanıyorsunuz ha bizimi konuşturacaksın,gülelimde pek havalısınız..

Yariş-merkezi: Sen iyice dağılmışsın koçum!Yani diyorumki hırpalanmış ,örselenmiş ,pataklanmış darmaduman olmuş, hapı yutmuş kısacası dümdüz olmuşsun..

Skmedia:Daha çok dağıtacaktık ama suratlarını, biz insanız sonuçta,çocuk kaçırıp durduk yere adam dövmeyiz,delikanlıyız eywallah..

Deneke:Tamam arkadaşlar biraz sakin olup bu işi güzellikle halledelim,şimdi söyleyin beyler siz kimsiniz ve burada ne işiniz var..?

Uzun boylu adam lafa karışır…
-İyi polis kötü polis oynuyorsunuz ha!Yemezler.alayınız tuhafsınız..

Ua1905ua:Yemezler ama yedirirler..!

İslamkuşagı:Hop hop sakinleşin beyler,şimdi bakın öncelikle kimsiniz bilmiyorum ama belliki sizler uzun zamandır buralardasınız saçınız sakalınız birbirine karışmış ayrıca bizim kimseye bir zararımız yok.biz burada mahsur kaldık uçakla yolculuk yaparken bir kaza oldu ve buraya düştük birkaç gündürde buradayız..!

En büyük ve en akıllı olan adam…

-Sonunda anlayışlı biri çıktı karşımıza ama hikayeniz pek inandırıcı gelmedi açıkcası,burada küçük büyük her türlü insan var ve birbirinize çok destekcisiniz,birbirinizi kolluyorsunuz ve hepiniz birbirinizi iyi tanıyorsunuz sırf aynı uçakta yolculuk yaptınız diye neden birbirinize destekci olasınızki?

İmanfedaisi:Kimine göre forum kimine göre aile biz BS topluluğuyuz ve birlikteyiz..

Şişman adam

-O ne oluyor?der.

Aktif-dünya:Abicim bsde ne oluyo biliyormusun site kurarsın, tasarım yaparsın,yetmedi forumda takılıp gevezelik yaparsın,daha güzelini ararsan yanlış yaparsın..!

Bs-bagımlısı:Wayy bee kimse bu kadar güzel anlatamazdı helal..BS de herkes bedava site kurabiliyor modlarımız var mesela onlar bsyi düzenli tutarlar kuralları belirlerler,grafikerlerimizde var vs..

Genç adam sorar…

-Mod ne işe yarıyor peki,polis gibi falanmı bunlarda?Yani narkotik şube falan gibi bişeymi ben anlamadım..?

Odev-arşivleri:Yok kardeşim burası asayişVery Happy Neyse bu kadar gevezelik yeter siz anlatın bakalım..

Söz sahibi olan adam anlatmaya başlar…

-Bizler bilim insanlarıyız bazı deneyler için bu adaya geldik,hayvanlar üzerinde deneyler yapıp insanlar için tedavi yöntemleri geliştirecektik...Buraya sizin gibi grupca gelmiştik bundan 2 yıl önce.Mutluyduk ve sizler gibi birbirimize destekciydik..Ama ne zamanki bazılarımız bazımızı kısanmaya,elde ettiği başarıyı o kişiye çok görmeye başladı,bizlerde o zaman bittik…

Galatasaray:Peki bu adadamıydınız?Ve neden hala buradasınız?

Ve sinsi adam şunları söyler..

-Biz buraya en yakın olan adadaydık burayada gelip deneyler yaptık..Hala burada olmamızın sebebi ise aramızdaki kıskançlıklar gitgide arttı ve bi süre sonra kendi aramızda gruplaşmaya başladık,biz beşimiz bir grup olduk.Diğerlerinin başarısını çekemez olmuştuk.Herkes sürekli en iyisi en mükemmeli ben olayım çabasındaydı..Ve onlara ihanet ettik bozgunculuk çıkardık onlarda bizi burada bırakıp gittiler ve bidahada geri dönmediler..

Fenerlininsitesi:Yaptığınız bu hataya karşılık sizde buraya mahkum oldunuz demek..

Rankend:İnşallah bizde aramızdaki şu tartışmaları bırakıp uzlaşırızda sonumuz size benzemez…

Genç adam cevap verir..

-Ben daha yeni katılmıştım bu gruba ancak diğerleri benden eskiler,ben ilk geldiğimde çok imrenmiştim ne kadar güzel bir ortam ne kadar güzel arkadaşlıklar diye ama gelgörki araya bir rekabet girdi,yardımsever olmak yerine gözde olmak peşine düştüler ve bu kibirde bizleri yedi bitirdi ,ihanetimiz onların bizi bırakıp gitmelerine sebep oldu,buda bize iyi bir ders oldu,keşke geri dönebilsek ama geri dönmeye yüzümüzde kalmadı,burada yaşamaya alıştık artık..

Ua1905ua:İşte sorduğun sorunun cevabını vereyim modlar bsdeki düzeni sağlar kullanıcılar ise ortamdaki sevgiyi saygıyı ve muhabbeti oluştururlar,grafikerler ise yardım için bulunurlar..Ancak birinden biri görevini yerine getirmezse işte o zaman ipin ucu kaçar..

Şişman adam…

-Sizdende bizdende bir zarar gelmeyeceği anlaşıldığına göre bizi çözseniz iyi olur..

Gececi40 gülmeye başlar..

Gececi40:Hahaha aramızda bir konuşma geçti diye sizi serbest bırakacağımızımı sandınız yoksa?Hem dilimizi biliyorsunuz hem uyanıksınız hemde bilim insanıymışsınız size güven olmaz ,kendi arkadaşlarına ihanet eden bizlerede ihanet eder.. Twisted Evil

İslamadairherşey:Peki bunlar ne olacak abi..?

Ua1905ua:Bu beyleri tanıyana kadar maalesefki onlara güvenemeyiz.Biraz sonra hepimiz uyuyacağız.Yabancıları ağaca bağlayıp başlarına nöbetci koymak zorundayız gerisini yarın düşünürüz artık..

Eksik-forum:Benim uykum gelmeye başladı bile bugün fazla koşuşturmaca oldu..

Ua1905ua:Deneke,skmedia sizler nöbetcisiniz..

Skmedia:Olurmu abi ya hep biz hep biz kafa göz dağıldı zaten,karizmada kalmadı, biraz dinlensek olmazmı..?

İslamkusağı:Arkadaşlar haklı ben nöbetci olurum..

İmanfedaisi:Bende seninle nöbetteyim abi,arkadaşlar biraz dinlensinler…

Odev-arsivleri:Peki o zaman sorun yok herkes yatağa geç oldu artık..

BSliler adadaki yorgun ve ilginç bir günün daha sonuna gelmişlerdir..Yabancıların anlattıklarından azda olsa herkes kendi payını almıştır..

Pinoki:Bi Dakka yazar bey yazınızı böldüm ama size bir şey soracağım bizi buraya tıkdın internet yok okul yok maç yok bir şey yok biz hep buradamı kalacağız yahuu..? Surprised

Kardeşim bu susta onada ben karar vereyim..Bölmeyin yaa konsantrasyonum bozuluyor..Neyse devam ediyorum..
BSliler yorgunluklarını atmak için uyumaya hazırlanmışlardır bile,bu arada herkes üstünü iyi örtsün burası soğumaya başladı,malum kış geldi kimse üşütmesin;)

Mesaj22.10.2011, 05:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzellll....

adadan kurtulma çabaları ve girdikleri macerayı beğendim...

sonunu merak ediyorum....

Mesaj22.10.2011, 05:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

buda süper olmuş Mr. Green Mr. Green
Mesaj22.10.2011, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

10 NuMaRa olmuş kardeşim Very Happy pinoki yazarın işine karışma Very Happy gerçekten sonunu merak ediyom...
Mesaj22.10.2011, 10:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

dehşetül vahşet Very Happy
Mesaj22.10.2011, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eline sağlık. Eyvallah.
Benim sözümü hatırlaman ve kullanman süper.

Ua1905ua:Bizim orda buna mahalle döğüşü derler.Bizler derdi olanın derdini dinleriz ancak dert çıkaranında başına dert oluruz..! Cool
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 22.10.2011 12:03:24 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.10.2011, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Acaib hırpalanmışım yaw Very Happy

Ellerine sağlık!..
Süper olmuş yine.

Sohbet Teneke Forum Css Kodları Javascript Kodları Hazır Site Kodları Site Kodları
Mesaj22.10.2011, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir bölüm olmuş , teşekkürler .
Mesaj22.10.2011, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
Devamını bekliyoruz Smile

Evet devamını bekliyoruz.Sonuna kadar okudum , ve çok güzel yapmışsın.Emeğine sağlık Smile Bir sonraki bölüme benide dahil edersin artık Razz
Mesaj22.10.2011, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ha ha. Laughing

Alıntı:

Pinoki:Ohh çok şükür..

-Buyrun kimsiniz..?

-Bende Aydan Şener yürü git lan işine,kafamı buluyon..! Der ve bağlantı kesilir..

Burası beni güldürdü. Razz

Bu da gayet güzel olmuş. Beni de hikayene kattığın için sağol.
Devamı gelir umarım. Rolling Eyes

Mesaj22.10.2011, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
güzellll....

adadan kurtulma çabaları ve girdikleri macerayı beğendim...

sonunu merak ediyorum....

Sonu güzel olacak inş. farklı bir son Wink
Mesaj22.10.2011, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Eline sağlık. Eyvallah.
Benim sözümü hatırlaman ve kullanman süper.

Sizleri tanıdığım kadar yansıtmaya çalışıyorum daha eğlenceli ve mantıklı olsun diye Smile
Mesaj22.10.2011, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aktif-dunya,Evrenselelglence,Tevhidforum,Aykut-servis Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum yazma şevkimi arttırıyorsunuz.. Smile
İnfo-ko senide eklerim inş.
Deneke yok yaw bizler hırpaladık onları Very Happy
Mesaj22.10.2011, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

balikesirerdek yazmış:
Ha ha. Laughing

Alıntı:

Pinoki:Ohh çok şükür..

-Buyrun kimsiniz..?

-Bende Aydan Şener yürü git lan işine,kafamı buluyon..! Der ve bağlantı kesilir..

Burası beni güldürdü. Razz

Bu da gayet güzel olmuş. Beni de hikayene kattığın için sağol.
Devamı gelir umarım. Rolling Eyes

Bende orada çok güldüm Wink ben teşekkür ederim..
Mesaj22.10.2011, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

ellerine sağlık güzel olmus Smile