Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.03.2013, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

süper olmuş
Mesaj18.03.2013, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle çok güzel düşünülmüş güncelleme olmuş bunun için teşellür ederim. Fakat ben aktif hale getirdigin halde sayfayı mobil goremiyorum.
Mesaj18.03.2013, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok güzel bir uygulama olmuş sağolun.
Mesaj18.03.2013, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu: SAĞOLUN :)

SÜPER OLMUŞ ELLERİNİZE SAĞLIK Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Mesaj18.03.2013, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok guzel olmuştur umarm şimdi bakma fırsatım yok fakat sabah merakla incelicem tesekkurler
Mesaj18.03.2013, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir uygulama olmuş. Teşekkürler...
Mesaj18.03.2013, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlginiz için teşekkürler.
ve iyi çalışmalar.

- Teknik Destek Personeli
Mesaj18.03.2013, 21:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel olmuş, mobil temayı düzenleyebileceğiniz eklentileri yazıyorum arkadaşlar, yarın an itibarı ile Skmedia'da bulabilirsiniz.
Mesaj18.03.2013, 21:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu uygulama bir yana, 18 Mart Çanakkale Zaferini hatırlayıp sunmanız ayrı güzel, hatta çok güzel... (Her ne kadar duygu sömürüsü yapıyor olsanızda...)

Bunun için yine de teşekkürler. Rolling Eyes
Mesaj19.03.2013, 02:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

balikesirerdek yazmış:
Bu uygulama bir yana, 18 Mart Çanakkale Zaferini hatırlayıp sunmanız ayrı güzel, hatta çok güzel... (Her ne kadar duygu sömürüsü yapıyor olsanızda...)

Duygu sömürüsü tam olarak nerede?

Şair de eklemiş:
Açtığın her yaradan, hesap sorar "Yaradan"
Mesaj19.03.2013, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

mobil için tasarım çok iyi olmuş Wink
Mesaj19.03.2013, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

balikesirerdek yazmış:

Eski bir moderatörün böyle saçma sapan bir düşünceye sahip olması, beni üzdü ve geçmişte böyle birisini kadroya almam beni şaşırttı. Nedense moderatörlükten ayrılanlar veya uzaklaştırılanlar hemen gereksiz yorumlarda bulunuyor...
O metni ben hazırladım fakat gün içerisinde işte olmamdan dolayı Benjamin'e ilettim, sağolsun o da yayınladı! Hadi kaldı ki duygu sömürüsü var işin için de, bundan webme GmbH'nın ne gibi bir çıkarı olacak??? Sanki almanlar bizim 18. Mart Çanakkale zaferini kutlayarak bize mi yaranacaklar? Yaptığınız ve yapacağınız yorumlara dikkat edin!

Şair de eklemiş:
Açtığın her yaradan, hesap sorar "Yaradan"
Mesaj19.03.2013, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu: SAOLUN EN COK BENİM İSME YARADI

EYWW
Mesaj19.03.2013, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitemin mobil olarak gorunmemesinin nedeni firefox tarayıcısından kaynaklanıyormuş. Ayrıca yukarıdaki bir arkadas duygu sömürüsü demiş bedava sitem gibi büyük bir kuruluşun düşünüpte yapmasının nekadar güzel olduğunu dusunmeyipte altında gereksiz seyler aramasida çok saçma olmuş.
Mesaj19.03.2013, 14:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

EMEĞİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ.... Smile
Önceki mesajları göster: