Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.12.2011, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Süper olmuş
Mesaj11.12.2011, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

masum-city yazmış:
Yine başarmışsın be Very Happy Süper olmuş Smile

Yine teşekkür ediyorum,saolasın kardeşim Wink

vinreto yazmış:
Süper olmuş

Teşekkür ederim..
Mesaj11.12.2011, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bana biraz kıza bilirsiniz;
Ama bence bu işi zevkin de yani burda bırakmamız yeterli ve özel bir başlık açılıp bütün bölümlerin orda tutulup hatıra kalması lazım Rolling Eyes Embarassed Neutral Very Happy

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj11.12.2011, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

baks-bani yazmış:
Ama bence bu işi zevkin de yani burda bırakmamız yeterli ve özel bir başlık açılıp bütün bölümlerin orda tutulup hatıra kalması lazım Rolling Eyes Embarassed Neutral Very Happy

Mantıklı diyosunda çoğu kişi sonu bekliyo son bölümü gelse bi herkez rahatlıcak ne kurtulmak bilmez adaydı buda Very Happy
Mesaj11.12.2011, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

baks-bani yazmış:

Birincisi bu benim yazdığım bir hikaye ve ne zaman sonlandıracağıma ben karar veririm,ikincisi daha bitmedi şimdilik bitirmeyede niyetim yok,üçüncüsü okurken zevk almıyorsan yada beğenmiyorsan bu senin şahsi görüşün birdaha okumazsın olur biter..!
Mesaj11.12.2011, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ha bu arada bu bölüm nasıl olmuş ,en çok hoşunuza giden yerleri yazın bakayım Razz
Mesaj11.12.2011, 19:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

kLavyene saqLık karde$im; yine süpersin! (:

YaLnız dersLerini aksatma sakın.
10'Lar hikayeden daha önemLi ßunu ßiLiyorsun (:

Sohbet Teneke Forum Css Kodları Javascript Kodları Hazır Site Kodları Site Kodları
Mesaj11.12.2011, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

deneke yazmış:
kLavyene saqLık karde$im; yine süpersin! (:

YaLnız dersLerini aksatma sakın.
10'Lar hikayeden daha önemLi ßunu ßiLiyorsun (:

Haklısın kardeşim,zaten son günlerimi değerlendiriyorum birkaç gün sonra yokum uzun süre, en azından yoğunluğum geçene kadar yokum sonra tekrar kaldığım yerden devam edeceğim Allahın izniyle:)
Mesaj12.12.2011, 03:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

muhammed başarılar dilerim kardeşim gerçekten güzel olmuş ancak daha öncede demıstım sana derslerın çok önemlı dıye boşver hikaye bitmesede veya olmasada olur seni zorlayacaksa yapma çünkü senin geleceğini bu hikaye değil derslerin belirleyecek o yuzden derslerıne çalışman daha mantıklıdır.Başarılar dılerım sana muhammed kardeşim.
Mesaj12.12.2011, 04:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

semihseker yazmış:
muhammed başarılar dilerim kardeşim gerçekten güzel olmuş ancak daha öncede demıstım sana derslerın çok önemlı dıye boşver hikaye bitmesede veya olmasada olur seni zorlayacaksa yapma çünkü senin geleceğini bu hikaye değil derslerin belirleyecek o yuzden derslerıne çalışman daha mantıklıdır.Başarılar dılerım sana muhammed kardeşim.
Haklısın kardeş,sana msnden anlattığım gibi uzun süre derslerle ilgileneceğim,hikaye çok vaktimi almasa yine yzarım ancak dar bir vakitte uyduruk bir hikayeyle gelemem bu yüzden ara verceğim.Bu arada ben uyudum kalktım sen hala uyanıksın Laughing
Mesaj12.12.2011, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

ellerine sağlık yine çok mütiş
Mesaj12.12.2011, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

yalnız çok fena bitirmişsin ben meraktan patlarım şimdi Evil or Very Mad
Mesaj12.12.2011, 22:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyun-list yazmış:
ellerine sağlık yine çok mütiş
Saolasin kardeş...
Mesaj12.12.2011, 22:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

eksik-forum yazmış:
yalnız çok fena bitirmişsin ben meraktan patlarım şimdi Evil or Very Mad
Ehehe iyi oldu size değerimi bilmediniz,eleştirip üzdünüz beni Laughing şaka bir yana mecburum kardes napayım Sad meraklanın biraz Smile
Mesaj18.12.2011, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haha Smile
Çok güzel olmuş..
Devamını bekliyorum Very Happy
Önceki mesajları göster: