Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.08.2011, 21:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

1bsinifiyiz yazmış:
Arrow Başörtülü bir kız bisiklete binebilir, piyano çalabilir, kiraz toplayabilir, bilebilir, topa vurabilir, laiklik konusunda çok güzel bir kompozisyon yazıp ağzınızı beyninizin mağarasına kadar açık bırakabilir, felsefe yapabilir, uçurtma uçurabilir, sizden ilginç kareler bulup aklınız kadar kısa film çekebilir, yıldızlara bakıp yarın havanın çok güzel olacağını düşünebilir, tesbih de çeker fotoğraf da çeker... Hiçbir başörtülü kız, sizin başörtüsüyle gündemi sıktığınız kadar başörtüsünü sıkmaz! Dolayısıyla “sıkma baş” sizinkisi oluyor...!!! diyen kardeşime sevgiler saygılar hürmetler...

alıntıdır

güzel paylaşım...
Mesaj21.08.2011, 22:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Teşekkür etmiyorsan nankörlükte etme.Elindeki nimetin kıymetini bil küçük görme.Karşındakine değer ver ezip geçme.Kuş kadar beyninle hayal kurup kendini de beğenme....

M.Aslan

M.Aslan
Mesaj23.08.2011, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Ezan Oldum Dinmedim Bayrak Oldum İnmedim Şehit Oldum Ölmedim Adım Müslüman Soyadım Türk Benim !

¸.¤*¨¨*¤.¸¸...¸.¤*¨¨*¤.
\¸.¤ TÜRK ¤
.\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*¨¨*¤.

..\
☻/
....▌
/ \ TÜRK

M.Aslan
Mesaj04.09.2011, 23:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Matruşka bebekler gibisin,tam seni tanıdım derken içinden bir yenisi çıkıyor!

M.Aslan
Mesaj05.09.2011, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

1bsinifiyiz yazmış:
Arrow Ezan Oldum Dinmedim Bayrak Oldum İnmedim Şehit Oldum Ölmedim Adım Müslüman Soyadım Türk Benim !

¸.¤*¨¨*¤.¸¸...¸.¤*¨¨*¤.
\¸.¤ TÜRK ¤
.\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*¨¨*¤.

..\
☻/
....▌
/ \ TÜRK

bu çok güzeldi bitanede benden

İman İnsanı İnsan Eder Belkide İnsanı Sultan Eder.Hakiki İmanı Elde Eden Adam Kainata Meydan Okuyabilir...

BEDİUZZAMAN SAİD NURSİ
Mesaj05.09.2011, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

"Eli boş varılmaz varılan yere, Boş gelmedim yâ Râb, ben suç getirdim! Dağlar çekemezken o ağır yükü, Sırtımda iki büklüm pek güç getirdim..."

bu sözü çok severim sizlerlede paylaşmak istedim Smile
Mesaj07.09.2011, 23:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

muazbin yazmış:
"Eli boş varılmaz varılan yere, Boş gelmedim yâ Râb, ben suç getirdim! Dağlar çekemezken o ağır yükü, Sırtımda iki büklüm pek güç getirdim..."

bu sözü çok severim sizlerlede paylaşmak istedim Smile

Forum imzam olark bir süre kullanmak isterim bu sözü pek güzelmiş.Teşekkürler.

M.Aslan
Mesaj08.09.2011, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gidene kal demeyeceksin. Gidene kal demek acizlere, Kalana git demek terbiyesizlere,hak edene git demek asillere yakışır...
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 08.09.2011 16:44:13 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj08.09.2011, 22:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Gidene kal demeyeceksin. Gidene kal demek acizlere, Kalana git demek terbiyesizlere,hak edene git demek asillere yakışır...

Giden kişi çok sevdiğin biriyse insan ister istemez "kal" diyor.Zaten sevmekte bir acziyet değilmi? İnsan aşık olduğu zaman en aciz duruma düşüyor.

M.Aslan
Mesaj09.09.2011, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Armut deyip geçmeyin, onun ilk hecesi çoğu kişide yoktur
Mesaj09.09.2011, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

muazbin yazmış:
Armut deyip geçmeyin, onun ilk hecesi çoğu kişide yoktur

Güzel Bir Söz Gerçekten Elleriniz Dert Görmesin ..!
Mesaj09.09.2011, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

saol seninkide görmesin bu söz Necip Fazıla aittir
Mesaj09.09.2011, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

muazbin yazmış:
saol seninkide görmesin bu söz Necip Fazıla aittir

Onun Şiirlerinide Seviyorum Ben Lisede İken Hep Onun Sözlerini Facede Paylaşırdım =)
Mesaj09.09.2011, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.
Che Guevara
Gerçekçi olalım,imkansızı isteyelim.
Che Guevara
Bir çiçeği öldürebilirsiniz,ama baharı öldüremezsiniz.
Che Guevara
Ya ölü yıldızlara götüreceğiz hayatı,ya da ölüm inecek yeryüzüne.
Nazım Hikmet
Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine.
Nazım Hikmet
Bir memlekette, namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur.
İsmet İnönü

Ve Atatürk tüm sözleri

İskilipli Atıf hain miydi?
Necip Fazıl, CHP ve gerçekler
Mesaj09.09.2011, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

1bsinifiyiz yazmış:
Matruşka bebekler gibisin,tam seni tanıdım derken içinden bir yenisi çıkıyor!

Bu söz güzeldi Wink