Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.07.2008, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Üyelerimize önemli mesaj

BLochmann yazmış:
Merhaba sevgili Bedava-Sitem kullanıcıları,

Önemli:

Bu mesaj forumdaki çok az sayıdaki kullanıcılarımız içindir. Yani bu mesajı okuyan büyük çoğunluktaki kullanıcılarımız için hiçbir anlam taşımaz.

Buradan son zamanlarda giderek artan şekilde rahatsızlığa sebebiyet vermiş olan kişilere seslenmek istiyorum:

Malesef son zamanlarda Moderator Takım Arkadaşlarımıza ve Yöneticimiz Selin'e sıkça hakaret ve tehdit ile yaklaşılmıştır.

Webme GmbH'nın (yani Bedava-Sitem'den sorumlu olan firmanın) genel müdürü olarak, firmamızın her tarz tehtide karşı işlem yapacağının altını çizmek istiyorum. Avukatımız ile konuştuk ve şimdi yapılmış olan bazı yazılı ve sözlü ifadeler hakkında yasal yollara başvuracağız.

Bedava-Sitem eğlence ortamı olmalı, bu nedenle bu tarz davranışlara tahammülümüz kesinlikle yoktur!

İyi eğlenceler ve sevgiler.
Benjamin Lochmann
Webmaster bedava-sitem.com

forum bazı pisliklerden temizlenmiş olur

Mesaj23.07.2008, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu: BLochmann

Arrow Evet BLochmann Bey sonuna kadar sizlerin destekçisiyiz. Selin Hanıma ve Yöneticilere yapılan terbiyesizlik cezasız kalmamalı suçlular cezalarını çekmelidir Bedava sitem Dostluk, kardeşlik,Eglence ve Bilgi Platforumudur.
Mesaj23.07.2008, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

yapılanlar cezasız kalmamalı
Mesaj23.07.2008, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

sawaşmaya gerek yok eğlensin takılsın herkes Wink
Mesaj23.07.2008, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Bizleri rahatsiz edenlerle mücadele

Arkadaslar bu bir harika hizmettir.
Pazar kaygisi olanlar bu oyuncagi bozmak istiyolar diye düsünüyorum.
Benyamine Tesekkürler. Selin hanima sabirlar diliyorum.
Kültür seviyesi düsük cok insanimiz var gaye ve hedefleri cok degisik bu mahluklarin.
Hep beraber mücadeleye devam IP lerini alin gerekli arkadaslara verin onlar bilir onlari nasil terbiye edilecegini.
herkese selam
Mesaj23.07.2008, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

SEVGİLİ ARKADAŞLARIM, ÖNEMLE OKUYUNUZ.

Merhaba sevgili Bedava-Sitem kullanıcıları,

Önemli:

Bu mesaj forumdaki çok az sayıdaki kullanıcılarımız içindir. Yani bu mesajı okuyan büyük çoğunluktaki kullanıcılarımız için hiçbir anlam taşımaz.

Buradan son zamanlarda giderek artan şekilde rahatsızlığa sebebiyet vermiş olan kişilere seslenmek istiyorum:

Malesef son zamanlarda Moderator Takım Arkadaşlarımıza ve Yöneticimiz Selin'e sıkça hakaret ve tehdit ile yaklaşılmıştır.

Webme GmbH'nın (yani Bedava-Sitem'den sorumlu olan firmanın) genel müdürü olarak, firmamızın her tarz tehtide karşı işlem yapacağının altını çizmek istiyorum. Avukatımız ile konuştuk ve şimdi yapılmış olan bazı yazılı ve sözlü ifadeler hakkında yasal yollara başvuracağız.

Bedava-Sitem eğlence ortamı olmalı, bu nedenle bu tarz davranışlara tahammülümüz kesinlikle yoktur!

İyi eğlenceler ve sevgiler.
Benjamin Lochmann
Webmaster bedava-sitem.com

Bedava-sitemin ilk kişilerinden olarak size hep örnek olalım, Bu bir site olayından öte tr.gg olarak internette bir ilki gerçekleştirip,
Sevgi saygı hoşgörü dayanışma yardımlaşma dostluk ve kardeşlik duygularımızla farklı bir platforum olmak için mücadelemi sürdürelim diye mücadele ettim.

Defaslarca, sizlere yönecimiz Selin Ve Cüneytin idarelerinin mükemmel olduğunu sizlerden onlara yardımcı olmanızı istedim.

Yardımcı olmak derken kurallara uymamız yeterli olacaktı.

Şimdi biz bu mesajla birlikte büyük bir mahcubiyet yaşadık.
Hep örneğiz dedim zirvedeyiz dedim.

Lütfen bu gibi kişileri aramızda barındırmayalım ve sevgi saygı dostluk kardeşlik duygusunu yaşatalım.

Hepinizi çok seviyor Hepinize başarılar diliyor ve diyorumki

HAYDİN HEP BERABER ELELE İNTERNETTE ZİRVEYE

Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow

SEVGİLİ ARKADAŞLARIM, BU BİR UYARIDIR.

Bazı kullanıcılar, her türlü imkanı veren bedava-sitem'in verdiği imkanları sınırsızca kullanıyor bir değil birkaç site kuruyor okul gibi herşeyi burda bizlerden ve yönetici arkadaşlarımızdan öğreniyor,
Öğrendikten sonra buranın dışında forumlar oluşturuyor ve buranın aleyhinde çalışmalara başlıyor.

Amaçları burdaki arkadaşlarımızın dostlarımızın iyi niyetlerini istismar etmek,
Yönetmi ele geçirmek.

PEKİ NELER YAPIYORLAR.

1 - Başka isimlerle siteler kurup Yöneticilerimiz ve kullanıcılarımıza taciz ve rahatsız edici küfür düzeyine ulaşan mesajlarla rahatsızlık yaratıyor Yönetimimizi başarısız göstermeye çalışıyorlar..

2 - Üyelerimiz arasında Modluk ve yönetim vaadleriyle propaganda yapıp üye yapma ve uyelerini çoğaltma gibi oyunlar içine giriyorlar.

3 - Bazı mesajları Değiştirip yöneticilere karşı kışkırtabilecek mesajlar yazıp uyelerimize gönderip yöneticilerimizi kötülüyorlar.

4 - Üyelerimize öm yoluyla nifak mesajları gönderiyorlar.

İSPATINIMI İSTİYORSUNUZ.

Bizzat Bana Eski bir Moderatör tarafından, gönderilen mesajlar,

Yöneticilerimiz Selin ve Cüneyt arkadaşımız arasındaki yönetimle ilgili yazışmaları değiştirip benim aleyhimde mesajlara döndürmüş beni yönetime karşı olabilmemi sağlamaya çalışmıştır..

Ayrıca O mesajları almak veya göndermek yetkisi yokken nasıl ele geçirdiğini bilemiyorum gönerdiği için hakkında yasal işlem başlamış yargılanma aşamasına gelinmiştir.

SİZLERDEN İSTEĞİM BU GİBİ OYUNLARA ALET OLMAMMANIZDIR.

Hepinizi çok seviyor sevgiler yolluyor BAŞARILAR DİLİYORUM.

NOT: BİLMELİLERKİ, ONLAR BENİM YÖNETİCİM, KIZIM OĞLUM KARDEŞLERİM,
HİÇ BİR GÜÇ BU KONUDA BAŞARILI OLAMAYACAKTIR.
AYRICA BU GİBİ OLUŞUMLARIN HER ZAMAN BENİ SEVENLERLE BİRLİKTE KARŞILARINA DİKİLECEĞİM VE KARŞILARINDA HER SEFER BİZİ BULACAKLARDIR.
İLGİLİ KİŞİLERE İHTAREN DUYURULUR

Mesaj23.07.2008, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben bu siteden çok memnunum ve yapanlara teşekkürü borç bilirim. böyle olaylar olacaktır, meyva veren ağaç taşlanır. fazla kafanıza takmayın.......
Mesaj23.07.2008, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

sadece bununla kalsa iyidir saçma sapan internet siteleri açılıyor bu internet sitelerine selin hanım kaynak gösterilerek yorumlar burakılıyor sonra da bütün suç'u modların üzerine bırakıyorlar. Allah yardımcıları olsun. Ne gerekiyorsa sonuna kadar arkasındayız...

FayBeg Group....
Mesaj23.07.2008, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

beni uyardığınız için teşekkür ederim ben ilk defa site alıyorum acaba nasıl bişiler yüklendiğini bana sölermisiniz?
Mesaj23.07.2008, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok doğru söylüyorsunuz.. Aramızda serseriler giderek çoğaldı. Bana da siteni hackleriz diye tehditler gelmedi değil... Sitemin hacklenemeyeceğini biliiyorum.Bilinçli bir bedava-sitem kullanıcısı olarak, Suçluluların cezalandırılmasını ve gerekenin yapılarak bu serseri takımının uzaklaştırılması gerekiyor.. Bedava-sitem kullanıcılarıda da bir uyarı..:

MESSENGERDA REKLAM YAPMAK İÇİN HİT ARTTIRMAK UĞRUNA HER MSN ADRESİNİ KİŞİ LİSTENİZE KABUL ETMEYİN.

İyi Günler Dilerim..

Mesaj23.07.2008, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Allah'ın İVEDİKLERİ!

Ulan yine ne yaptınız Allah'ın kıroları. Ya ne biçim insanlarsınız anlamıyorum ki. HER YERDE ELİ, AĞZI DOĞRU DURAMAYAN KUŞ BEYİNLİLERE SESLENİYORUM. Geri zekalılar. Bir kere de doğru durun ya. Mad
Mesaj23.07.2008, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok doğru
Mesaj23.07.2008, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benjamin Abi Türkçe biliyor mu Razz
Mesaj23.07.2008, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

derfel yazmış:
Benjamin Abi Türkçe biliyor mu Razz

Hayır Selin abla çevirmiş olmalı..... Exclamation
Mesaj23.07.2008, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu: konuya olan hassasiyetmiz

merhabalar bu konu ciddi bir boyut tasımaktadır insanları üzecek veye kötüleyecek sseyler bizlere yakısmaz lütfen daha samimi ve düzeyli olalım bu konuda gerekli acıklamaları yapaılm
maviayda
Önceki mesajları göster: