Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.09.2012, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

chickenblog yazmış:
Oha her yerde reklam olacak mı şimdi nasıl yani?
Ne yapıyosunuz ya Sad(

bedava sitemde buraya kadarmış demekki Very Happy bizde baska site buluruz. kalın saglıcakla
Mesaj29.09.2012, 00:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Layerlerin kaldırılması

KISACA ÖZETLERSEM
--istatistikleriniz eksik, benim yaptığım alıştırmaya göre üyelerinizin yüzde doksanından fazlası layerleri kullanıytor.
--Kimler kullanıyor biliyormusunuz bir isim sayfası açmış aynı kişi onlarca isim bir kişinin köyünün adıysa veya ilgilendiği alansa satmak için evet sadece bunlar güncelleme yapmadıkları için
--Benim birbirine bağlantılı günlük toplam 600 ziyaretcisi olan 3 sitem vardı inanırmısınız bu gün yerlerde sürünüyorlar. BEDAVA hizmet veren diğer kuruluşlarla rekabet edemez olduk.
-- MAL SİZİN Artık siz bilirsiniz. AMA BİZİMDE BİZİM OLAN BİR ŞEYLERİMİZ VAR.
Mesaj29.09.2012, 00:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Layer kaldırmak

kaplicam yazmış:
Bence kimse girmez ,artık sitelere,virüs gibi reklam var,reklam parasıda kazansam hiç gam yemeyecem,artık bizde taşınacaz bu gidişle, beş altı tane sitem daha var onlarıda silecegim,boşa kürek sallammaya gerek yok, yeni yönetimede hayırlı yönetimler artıkınn.... birde facabook ta gurup yaptım hepsi bu ne biçim site deyip dalga geçiyor Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

tamam reklamlar çok fazla buna okey gelelim sitenin çirkin olmasına dostum bu senin elinde siteni güzelleştirmek istiyorsan sitene tasarım çizip kodla uzun lafın kısası ne biçim site deyip geçme Wink
Mesaj29.09.2012, 05:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu ne ya?

Hep Reklam Reklam.. Sayfamıza ziyarete giren kişiler diyor ne biçim sayfa içi güzel girerken reklamlar bol bol bu ney ya böyle..
İnş. Layer tamamen kaldırılmamıştır..
Mesaj29.09.2012, 06:40 (UTC)    
Mesaj konusu: haber

eski bedava sitem BEDAVA idi çok güzeldi
Mesaj29.09.2012, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu: radionil

olmaz böyle birsey bu ne adaletsizlik reklamlardan radyodali giris butonu görülmüyor gelen konuklar rezalet diyor bu aciklamaniza
Mesaj29.09.2012, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yapacak bir şey yok. Bunu kimse kullanmayacaktır. Belki kimse kullanamayacağı için kaldırabilirler. Umarım kaldırırlar..
Mesaj29.09.2012, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

ziyaretci sayisi azaliyor Sad
Mesaj29.09.2012, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaslar-ben yorumlari izledim-neticede aydin oldu ki layer kaldiran siteler 50 den fazla.Benim 2 sitem var.her gun 2 sitemin 2-sinde de layeri kaldiriyordum-demeli 50 neferde 2-i benim sitem-kaldi 48-yorumlara bakinca anlasiyor ki layer kaldira siteler 50-den fazla-hatta daha cok-webme bizi kandiriyor
Mesaj29.09.2012, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

yakında reklamlı-sitem.com haline getirirsiniz umarım. Yoksa kullanıcıyı kandırmaya girecek yaptığınız Very Happy
Mesaj29.09.2012, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

4 milyon üyenin %0,05 i 50 mi ediyor?? Evil or Very Mad nereden baksanız 200.000 kişi bu hizmeti kullanıyor demektir. Ayrıca madem bu hizmeti çok az kişi kullanıyor, niye kaldırdınız? Layer Kaldırmak seçeneğinin kalkmasının kime, nasıl bir faydası olacak? Sizin reklam gelirlerinizi arttırması dışında. Kaldı ki 50 kişi demişsiniz. Eğer 50 kişi derken yalan söylemiyorsanız, bu seçeneği kaldırmanın size de pek faydası olmuyor demek.

Çocuk mu kandırıyorsunuz?
Mesaj29.09.2012, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

leydigagaga yazmış:
4 milyon üyenin %0,05 i 50 mi ediyor?? Evil or Very Mad nereden baksanız 200.000 kişi bu hizmeti kullanıyor demektir. Ayrıca madem bu hizmeti çok az kişi kullanıyor, niye kaldırdınız? Layer Kaldırmak seçeneğinin kalkmasının kime, nasıl bir faydası olacak? Sizin reklam gelirlerinizi arttırması dışında. Kaldı ki 50 kişi demişsiniz. Eğer 50 kişi derken yalan söylemiyorsanız, bu seçeneği kaldırmanın size de pek faydası olmuyor demek.

Çocuk mu kandırıyorsunuz?

Öyle durmayacak bu reklam sistemi. Yenilikler gelecek reklamlar için.
Mesaj30.09.2012, 03:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şikayetçi değilin 1 üstte var reklam,bir de direkt önüne gelen onuda sağdaki tuşa basınca o siteye girmden kapanıyor.
Mesaj30.09.2012, 04:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

ahmetdesign yazmış:
Buna katlanmak zorundayız. Eğer reklam olmazsa tr.gg sitelerinde bedava-sitem.com' un geliri nereden gelecek arkadaşlar ? Hep olumsuz yönden düşünüyorsunuz. Lütfen bardağın dolu tarafına bakalım biraz.

KARDEŞİME KATILIYORUM

Mesaj30.09.2012, 05:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biliyorum Sitenin ayakta Kalmasını Bu Reklamlarla ve Kaldırma Paralıyla Karşılıyorsunuz Ama Layer + Üstteki Banner Yerine Daha Güzel Bişey Yapmanız Gerekiyor . Siteme Girin O Temaya Hiç O Reklamlar Yakışmışmı Mesela Yan MEnüye Ekleyin.
Önceki mesajları göster: