Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.05.2009, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Soru : Google sitemi eklemek için herşeyi yaptım sitemi doğruladım sitemi ekledim ama sitem daha çıkmadı ?

Cevap: Sitenizin googleye eklenebilmesi için gerekli adımları uyguladıktan sonra beklemeniz gerekmektedir.bu süreç 1 hafta veya 1 ay arası degişebilir.
bu bekleme sürecinde sitenizi güncel tutmalısınız.
Mesaj18.05.2009, 07:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Soru: Google'da siteme Alt baglantı nasıl verebilirim.

Cevap: Site bağlantıları tamamıyla otomatiktir ve bunları yalnızca kullanıcıya yararlı olacağını düşündüğümüzde gösteririz. Sitenizin yapısı algoritmalarımızın iyi site bağlantıları bulmasına olanak vermiyorsa veya site bağlantılarının kullanıcının sorgusu açısından alakalı olduğunu düşünmüyorsak, bunları göstermeyiz. Ancak, site bağlantılarını bulma ve görüntüleme yöntemlerimizi geliştirmek üzere sürekli çalışıyoruz."

Evet Google aynen böyle demiş. Yani bu bağlatılar için biz site sahipleri ek bir şey yapmıyoruz. Yapmamız gereken içeriğimizi çoğaltmak, düzenli hale getirmek ve eğer TR.GG kullanıcısı iseniz intro kullanmamak. Daha sonra Google'ın sitemizi indekslemesini beklemek.
Mesaj18.05.2009, 23:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Size iyi bir haber google sorunu düzeldi siteler indexlenmeye başladı en kısa zamanda indexlenmeyen sitelerde indexlenir.

iyi eğlenceler Razz