Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.06.2009, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu: neden kimse yardım etmiyorrrrrrrrrrrrrr?????

arkadaşlar çok acil media pleyır kodu lazım yardımlarınız iç
Mesaj02.06.2009, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

İçinde ne gibi müzikler olsun ?
Mesaj02.06.2009, 10:01 (UTC)    
Mesaj konusu: tşk

sadece dj ateş canım sevgilim müziği olsun yeter ne olur kardeşim sen bari yardım et
Mesaj02.06.2009, 10:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tşk

mizgin-fm yazmış:
sadece dj ateş canım sevgilim müziği olsun yeter ne olur kardeşim sen bari yardım et

Şarkı eğer bilgisayarınızda ise fileden.com üye olup url adresini buraya yazın.
Mesaj02.06.2009, 10:08 (UTC)    

bilgisayarımda var nasıl yapacağımı bilmiyorum
Mesaj02.06.2009, 10:11 (UTC)    

mizgin-fm yazmış:
bilgisayarımda var nasıl yapacağımı bilmiyorum

İnceleyiniz
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=57507
Mesaj02.06.2009, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu: kod bu teşekürler

Mesaj02.06.2009, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buyur senin için oluşturduğum kod güle güle kullan
Kod:
<object classid="clsid:6BF52A52-394A-11D3-B153-00C04F79FAA6" id="WindowsMediaPlayer" width="250" height="250"> <param name="URL" ref value="http://www.fileden.com/files/2009/6/2/2463674/nihat-ipar-dj-ates-canim-sevgilim.mp3"> <param name="rate" value="1"> <param name="balance" value="0"> <param name="currentPosition" value="0"> <param name="defaultFrame" value> <param name="playCount" value="100"> <param name="autoStart" value="-1"> <param name="currentMarker" value="1"> <param name="invokeURLs" value="1"> <param name="volume" value="100"> <param name="uiMode" value="full"> <param name="stretchToFit" value="0"> <param name="windowlessVideo" value="0"> <param name="enabled" value="1"> <param name="enableContextMenu" value="1"> <param name="fullScreen" value="0"> <param name="SAMIStyle" value> <param name="SAMILang" value> <param name="SAMIFilename" value> <param name="captioningID" value="1"> <param name="enableErrorDialogs" value="1"> <embed src="wm7.wmv" width="543" height="447" autostart="-1" url="wm7.wmv" rate="1" balance="0" currentposition="0" defaultframe="value" playcount="100" currentmarker="1" invokeurls="1" volume="100" uimode="full" stretchtofit="0" windowlessvideo="0" enabled="1" enablecontextmenu="1" fullscreen="0" samistyle="value" samilang="value" samifilename="value" captioningid="1" enableerrordialogs="1"></embed> </object></body></html>

Mesaj02.06.2009, 10:30 (UTC)    

çoooooooooook teşekür ederim kardeşim ALLAH RAZI OLSUN yanlız son bi isteğim daha olacak bu kodu bana tam yaz yanlız şarkının linkinin ekleneceği yere bu raya url diye yazarsan sevinirim bazen değiştirecem lazım olur k.i.b
Mesaj02.06.2009, 10:32 (UTC)    

mizgin-fm yazmış:
çoooooooooook teşekür ederim kardeşim ALLAH RAZI OLSUN yanlız son bi isteğim daha olacak bu kodu bana tam yaz yanlız şarkının linkinin ekleneceği yere bu raya url diye yazarsan sevinirim bazen değiştirecem lazım olur k.i.b

Kod zaten tam arkdaşım.
buraya url yazan yere başka bir begendigin şarkının url adresini yazarak sitende ziyaretçilerine dinletebilirsin.
Kod:
<object classid="clsid:6BF52A52-394A-11D3-B153-00C04F79FAA6" id="WindowsMediaPlayer" width="250" height="250"> <param name="URL" ref value="BURAYA MÜZİK URL ADRESİ"> <param name="rate" value="1"> <param name="balance" value="0"> <param name="currentPosition" value="0"> <param name="defaultFrame" value> <param name="playCount" value="100"> <param name="autoStart" value="-1"> <param name="currentMarker" value="1"> <param name="invokeURLs" value="1"> <param name="volume" value="100"> <param name="uiMode" value="full"> <param name="stretchToFit" value="0"> <param name="windowlessVideo" value="0"> <param name="enabled" value="1"> <param name="enableContextMenu" value="1"> <param name="fullScreen" value="0"> <param name="SAMIStyle" value> <param name="SAMILang" value> <param name="SAMIFilename" value> <param name="captioningID" value="1"> <param name="enableErrorDialogs" value="1"> <embed src="wm7.wmv" width="543" height="447" autostart="-1" url="wm7.wmv" rate="1" balance="0" currentposition="0" defaultframe="value" playcount="100" currentmarker="1" invokeurls="1" volume="100" uimode="full" stretchtofit="0" windowlessvideo="0" enabled="1" enablecontextmenu="1" fullscreen="0" samistyle="value" samilang="value" samifilename="value" captioningid="1" enableerrordialogs="1"></embed> </object></body></html>

Mesaj03.06.2009, 10:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadasımm bende olmuyooooo dedimm yaptıklarınıı ama olmuyooo wmp bunu desteklemıyor dıyor yanı wındows medıa player bunu desteklemıyor dıyorr sen bana yerlı plkaaa url ıle bırlıkte bı kod hazırlarmısın beaa
Mesaj03.06.2009, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ekmek Gölden Su Gölden Olmuyor...

Mesaj03.06.2009, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

netcounter yazmış:
arkadasımm bende olmuyooooo dedimm yaptıklarınıı ama olmuyooo wmp bunu desteklemıyor dıyor yanı wındows medıa player bunu desteklemıyor dıyorr sen bana yerlı plkaaa url ıle bırlıkte bı kod hazırlarmısın beaa

Sende Eklentiyi İndir Sonra Açılır