Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.08.2009, 06:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geceyi bitirirken bir günde 16.000 küsür ziyaretçi ve online / aktif ziyaretçi sayısı rekoru 816 ziyaretçi olarak kapadık. İki rekorumuzu da kırdık yani Smile

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg
Mesaj06.08.2009, 06:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizliilimler yazmış:
Geceyi bitirirken bir günde 16.000 küsür ziyaretçi ve online / aktif ziyaretçi sayısı rekoru 816 ziyaretçi olarak kapadık. İki rekorumuzu da kırdık yani Smile
Maşallah Smile bence css ye gecmekten cok bi kac renk değişikliği yapsanız daha iyi olur yani surekli giren ziyaretçileriniz bu sitenin online bi yoneticisinin oldugunu fark etmesi için
Mesaj06.08.2009, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok başarılı bir site tebrikler
Mesaj12.08.2009, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: slm

gizliilimler yazmış:
portalimiz yazmış:
var demiyorum ama iframe olabilirmi ?

İframe ya da Hit makinesi; hiçbiri OLABİLEMEZ Smile9

Zaten hicbir iframe günde 7000 hit yapamaz.
Mesaj12.08.2009, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çooook Başarılısınız Tebrikler Wink

:arrow:Başarınızın Daim olmasını dilerim tebrikler

Arrow Galatasaray'lıların Yeni adresi Exclamation Arrow Herkes Burda Hadi Sende Gel Exclamation Wink
Mesaj12.08.2009, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

tr.gg siteleri arasından iyi hit yapan site çıkmaz diyenlere bir örnek olsun siteniz...
ziyaretçi sayınız isterse 100 olsun sorun değil..
o içeriğe gösterilen emek çok önemli.
bunun için sizi çok tebrik ediyorum.

bedava-sitemde bir css çılgınlığı var zaten...
ama o arkadaşların bilmesi gerekiyorki ice blue tasarımıda css ile kodlandı..tek farkı div yerine td ile yapılması..

ice blue tasarımdan vazgeçmeyin..
eğer vakit bulabilirsem -ki çok isterim belirttiğiniz site tasarımını yapmaya çalışacağım...

tekrar tebrik ederim ..
başarılar

Mesaj12.08.2009, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizliilimler yazmış:

816 online mi bayılacam benim siteme 200 kişi girsin ne güzel sen sadece online 800 Laughing
Mesaj12.08.2009, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

cok güzel olmus basarilar

Mesaj12.08.2009, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
gizliilimler yazmış:

816 online mi bayılacam benim siteme 200 kişi girsin ne güzel sen sadece online 800 Laughing

katılıyorum
Mesaj12.08.2009, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sadece HER KESİME HİTAP EDEN bir site olabilmeye çalışıyorum. Her kesimden, her ideolojiden, her dinden, her dilden ve her yaş grubundan insana seslenebiliyor ve kendi fikirlerinizi kendinize saklayıp başkalarının fikirlerini söyleyebilme ve ifade edebilme olanağı sunan bir platformu sunabiliyorsanız; yaptığınız işi doğru yapıyorsunuz demektir.

Bu siteyi hazırlarken şunu göz önünde bulundurmuştum; Öyle bir site kurayım ki; öğretmeninden öğrencisine, bilimadamından esnafına, 17'sinden 77'sine herkesin İLGİ ALANINA GİRECEK şeyler mutlaka olsun. Örneklemek gerekirse; bir galatasaray sitesi kurduğunuzda; hitap ettiğiniz kesin bellidir. Diyelim 10x ziyaretçi gelir. Ama futbol sitesi kurdugunuzda fenerbahçelisi de beşiktaşlısı da galatasaraylısı da sitenize gelir. Yani 100x. Bir SPOR sitesi kurdugunuzda, futbolla da basketbolla da, kayakla da tenisle de ilgileneni gelir; yani 1000x. Herşey, persfektifinizi geniş tutmakla alakalıdır.

2. bir husussa, sitenize AŞIK OLMANIZDIR. Ben, siteme gerçekten aşığım. Kimi zaman onu çocugum gibi görüyorum. Bomboş bir taslaktan onu geliştirip akademik ve küçük bir üniversite kurdum. Bunu yaparken de hiç bir siyasi ideolojinin bu yaptıgım sitede barınmasına izin vermedim. Hiçbir dine, inanca hakaret edilmesine müsamaha göstermedim. Kendi ideolojimi arka plana atıp insanların fikirlerini ÖZGÜRCE SÖYLEYEBİLECEĞİ bir platforma oturttum.

Dış dünyadan uzağım. Güneş'i görmekten, baharı, yazı izlemekten ve hayatla tek pencerem bu site. Amacım hit değil. Günün birinde (BS kapanmazsa tabii) PR10 bir sitenin de bir TÜRK tarafından yapılabileceğini ispat etmek. Uzun yıllar istiyor belki; ama benim de hedefim bu.

Mesaj16.08.2009, 00:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizliilimler yazmış:
Sadece HER KESİME HİTAP EDEN bir site olabilmeye çalışıyorum. Her kesimden, her ideolojiden, her dinden, her dilden ve her yaş grubundan insana seslenebiliyor ve kendi fikirlerinizi kendinize saklayıp başkalarının fikirlerini söyleyebilme ve ifade edebilme olanağı sunan bir platformu sunabiliyorsanız; yaptığınız işi doğru yapıyorsunuz demektir.

Bu siteyi hazırlarken şunu göz önünde bulundurmuştum; Öyle bir site kurayım ki; öğretmeninden öğrencisine, bilimadamından esnafına, 17'sinden 77'sine herkesin İLGİ ALANINA GİRECEK şeyler mutlaka olsun. Örneklemek gerekirse; bir galatasaray sitesi kurduğunuzda; hitap ettiğiniz kesin bellidir. Diyelim 10x ziyaretçi gelir. Ama futbol sitesi kurdugunuzda fenerbahçelisi de beşiktaşlısı da galatasaraylısı da sitenize gelir. Yani 100x. Bir SPOR sitesi kurdugunuzda, futbolla da basketbolla da, kayakla da tenisle de ilgileneni gelir; yani 1000x. Herşey, persfektifinizi geniş tutmakla alakalıdır.

2. bir husussa, sitenize AŞIK OLMANIZDIR. Ben, siteme gerçekten aşığım. Kimi zaman onu çocugum gibi görüyorum. Bomboş bir taslaktan onu geliştirip akademik ve küçük bir üniversite kurdum. Bunu yaparken de hiç bir siyasi ideolojinin bu yaptıgım sitede barınmasına izin vermedim. Hiçbir dine, inanca hakaret edilmesine müsamaha göstermedim. Kendi ideolojimi arka plana atıp insanların fikirlerini ÖZGÜRCE SÖYLEYEBİLECEĞİ bir platforma oturttum.

Dış dünyadan uzağım. Güneş'i görmekten, baharı, yazı izlemekten ve hayatla tek pencerem bu site. Amacım hit değil. Günün birinde (BS kapanmazsa tabii) PR10 bir sitenin de bir TÜRK tarafından yapılabileceğini ispat etmek. Uzun yıllar istiyor belki; ama benim de hedefim bu.

pr 10 değilde 6-7 desek xD
Mesaj16.08.2009, 00:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

facebook bile pr 9 Mr. Green
Mesaj16.08.2009, 07:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:

Ben, 3-4 yıl sonradan bahsediyorum. Olmadı 5-6. (Google şirketinin ve Microsoft'unnasıl kurulduğunu düşünürsek hele.) Fakat o tarihe kadar bedava-sitem'in kalmış olabileceğini hiç zannetmiyorum. Facebook BİLE 9 meselesine gelince. Senin gözünde büyük bir ste olabilir. Ama benim gözümde tek büyük site, Wikipedia gibi (şahsen örnek aldığım) bilgi ve kültür siteleridir.

Mesaj16.08.2009, 08:02 (UTC)    
Mesaj konusu: hakan-fan

gizliilimler yazmış:
tekfurdag yazmış:

Ben, 3-4 yıl sonradan bahsediyorum. Olmadı 5-6. (Google şirketinin ve Microsoft'unnasıl kurulduğunu düşünürsek hele.) Fakat o tarihe kadar bedava-sitem'in kalmış olabileceğini hiç zannetmiyorum. Facebook BİLE 9 meselesine gelince. Senin gözünde büyük bir ste olabilir. Ama benim gözümde tek büyük site, Wikipedia gibi (şahsen örnek aldığım) bilgi ve kültür siteleridir.

Sana katılıyorum.
Mesaj16.08.2009, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

1 günde (ki daha saat 3) 2.500 küsür ziyaretçi helal olsun ne diyim Very Happy