Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.06.2009, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Sabit IP Numarası almak

Merhaba arkadaşlar. Ben bazı ihtiyaçlardan dolayı IP numaramı sabitlemek istiyorum ama aklıma birkaç soru takılıyor? Ben IP adresimi sabitleyince modem kurulumunu yenilemem mi gerekir? Bir diğeride bu bana herhangi bir ücret olarak yansırmı yani TTnet ten? Ben 29 luk sabit ücret kullanıyorum. Bi bilgisi olan varsa cevap yazsın lütfen. Şimdiden teşekkürler...

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj18.06.2009, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sabit IP Numarası almak

kambernet yazmış:
Merhaba arkadaşlar. Ben bazı ihtiyaçlardan dolayı IP numaramı sabitlemek istiyorum ama aklıma birkaç soru takılıyor? Ben IP adresimi sabitleyince modem kurulumunu yenilemem mi gerekir? Bir diğeride bu bana herhangi bir ücret olarak yansırmı yani TTnet ten? Ben 29 luk sabit ücret kullanıyorum. Bi bilgisi olan varsa cevap yazsın lütfen. Şimdiden teşekkürler...
Bildiğim kadarıyla ıp nonuzu sabitlemek için ağ bağlantılarından özellikler diyorsunuz sabit ıp al yerine ıp no yazıyorsunuz galiba ücrete tabi değil bu.fakat sen yinede ttnet i bir ara.

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj18.06.2009, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kullanıdığınız internet servis sağlayıcısına belli bir ücret karşılığında sabit IP numarası alabilirsiniz.
Mesaj20.06.2009, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saibt İp Alamak İçin İnternet Servisi Saglayan Krumu Araman BAşwuruda Bulunman Lazım Belirli Bi ÜCrete Tabi Tutulup İp Adresin SAibtlernir.