Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.06.2009, 07:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyuncity58 yazmış:
tak-oyun yazmış:
Bakın Arkadaşlar Sizden Tek İstediğim Güzl Bir Şey Olması Ve Tüm Tarayıcılara Uyumlu Olması bide şu hackerfriend çakmaları gibi bi site olmasın
tmm ben yaparım her tarayıcılarda uyumlu olur ve istediğin gibi olur
ben matematikcimm
Mesaj21.06.2009, 07:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyuncity58 yazmış:
oyuncity58 yazmış:
tak-oyun yazmış:
Bakın Arkadaşlar Sizden Tek İstediğim Güzl Bir Şey Olması Ve Tüm Tarayıcılara Uyumlu Olması bide şu hackerfriend çakmaları gibi bi site olmasın
tmm ben yaparım her tarayıcılarda uyumlu olur ve istediğin gibi olur
ben matematikcimm

Sen olduğunu biliyorum zaten ama o şekildeki bir tasarımdan pek hoşlanmıyorum.
Mesaj21.06.2009, 08:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
Matematikcim yüzünden tasarım her yere dagıldı bıktım artık bu tasarımı kullanmakdan vazgecin sonunda bana Matematikcim i kapattırcaksınz o kişi yüzünden herkes birbirini şikayet ediyor yeter artık.

Kodes Tasarım hakkında biraz bilgi verirsen sevinirim.Aldıktan sonra bi sorun olsun istemiyorum.
Mesaj21.06.2009, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

tak-oyun yazmış:
htlmkodes yazmış:
Matematikcim yüzünden tasarım her yere dagıldı bıktım artık bu tasarımı kullanmakdan vazgecin sonunda bana Matematikcim i kapattırcaksınz o kişi yüzünden herkes birbirini şikayet ediyor yeter artık.

Kodes Tasarım hakkında biraz bilgi verirsen sevinirim.Aldıktan sonra bi sorun olsun istemiyorum.
kardeş eski adminle bi artağı vardı ben biliyorum eski adminin amcasının oğluyum eski admin birine bu tasarımdan yaptı kodes giibi sonra herkese buna benzer tasarım yaptılar ama ben başkasıyla ortağım sor farklidesign.tr.gg ye nasıl yağıyom tasarımları oda bneim orta ortak sitemizde www.tasarist.tr.gg ne dersin?
Mesaj21.06.2009, 08:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş eski adminle bi ortağı vardı ben biliyorum eski adminin amcasının oğluyum eski admin birine bu tasarımdan yaptı kodes giibi sonra herkese buna benzer tasarım yaptılar ama ben başkasıyla ortağım sor farklidesign.tr.gg ye nasıl yapıyom tasarımları oda benim orta ortak sitemizde www.tasarist.tr.gg ne dersin?
Mesaj21.06.2009, 08:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

habersizhaber yazmış:
reklamımı süresiz koyarsan ücretsiz yaparım. xxxkod gibi Mr. Green

ama free css yaparım. Bunu hep söylüyorum en güzel tasarımlar free css olanları. Diğerleri pek bir şeye yaramıyor.

yine örnek verirsem ayıp olur Wink

Free tasarımlar tüm tarayıcılara uyumlu değiller benimkine mozilla ile girerseniz fark edersiniz.
Mesaj21.06.2009, 08:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
evet ben yapıyorum şuanda yeni kendime Razz Neyse tak oyun tasarımımı sana veririm artık Laughing

Verirsen çok sevinirim
Mesaj21.06.2009, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
matematikcimm yazmış:
htlmkodes yazmış:

saten ben arkadaşa yapıyordum yarım kaldı yapmadım başkalarının alması beni bağlamaz ben bi tasarım yaptım diğer photoshop bilenler baştan aşağıya değiştirdi benim suçum ne burada kullanmassan kullanma bak bakayım benim yaptıklarım benziyomu www.oyuncity58.tr.gg www.bilgi-matik.tr.gg www.matematikcimm.tr.gg www.tasarist.tr.gg ve daha eşi benzeri olmayan bi sürü site benziyolarmı birbirlerine sen neyi kıyaslayarak konuşuyon

bu arada şunuda belirteyim ben yeni adminim By_Bomba? bende hazır tasarıma değiştirip adamlara çok uğraştım diye satmak yoktur bunu bilesin

SANIRIM BENİ KASTEDİYORSUN. YA DA BENİ İLGİLENDİRİYOR HER NEYSE...

HERKESE AYNI TASARIMI YAPIYORSUN. ÇOK UFAK DEĞİŞİKLİKLER YAPIYORSUN SONRADA GELMİŞ HAZIR TASARIMI ELEŞTİRİYORSUN.

GÖRDÜK YAPTIĞIN SİTELERİ... MİLLET BİRBİRİNE GİRDİ Wink
Mesaj21.06.2009, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Yapabilrim Sana
By Sansar
Mesaj21.06.2009, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben yapıyorum saten sana ihtiyac yok ben başladım bitiyo
Mesaj21.06.2009, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

habersizhaber yazmış:
matematikcimm yazmış:
matematikcimm yazmış:
htlmkodes yazmış:

saten ben arkadaşa yapıyordum yarım kaldı yapmadım başkalarının alması beni bağlamaz ben bi tasarım yaptım diğer photoshop bilenler baştan aşağıya değiştirdi benim suçum ne burada kullanmassan kullanma bak bakayım benim yaptıklarım benziyomu www.oyuncity58.tr.gg www.bilgi-matik.tr.gg www.matematikcimm.tr.gg www.tasarist.tr.gg ve daha eşi benzeri olmayan bi sürü site benziyolarmı birbirlerine sen neyi kıyaslayarak konuşuyon

bu arada şunuda belirteyim ben yeni adminim By_Bomba? bende hazır tasarıma değiştirip adamlara çok uğraştım diye satmak yoktur bunu bilesin

SANIRIM BENİ KASTEDİYORSUN. YA DA BENİ İLGİLENDİRİYOR HER NEYSE...

HERKESE AYNI TASARIMI YAPIYORSUN. ÇOK UFAK DEĞİŞİKLİKLER YAPIYORSUN SONRADA GELMİŞ HAZIR TASARIMI ELEŞTİRİYORSUN.

GÖRDÜK YAPTIĞIN SİTELERİ... MİLLET BİRBİRİNE GİRDİ Wink

kardeş şuan ne yazdığını bilmiyon yada üasttekileri okumadın okuman yazman varmı srnin türkçe öğretmenin kim yaaaaaaa ooo tasarımları yapan eskiii adimdiiiiiii tmmmı başka yorum ayzma bilmeden ben yeni adminim bunu billllllllllll ben yapmadım aynı tasarımları sanalexene sor eski admin onunla ortaktı tmm mı bidaha bana bişey yazmayın Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mesaj21.06.2009, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Tartışma Yaratmayın
Mesaj21.06.2009, 10:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

O Tasarımların Hepsini Matematikcimm Eski Sahibi İle Ortaktık Onla İkimiz Yaptık Bunu Bilin
Mesaj21.06.2009, 10:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ama Herkes HackerFriend'e Özenerek Kullanıyor..

iceblue,red,ve butterfly tasarımlı site sayısını geçti bu tasarımlı siteler Mr. Green

bende kendime özgü bir tasarım üzerinde çalışıyorum olmazsa tekrar iceblue'ye dönecegim Evil or Very Mad

Mesaj21.06.2009, 10:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben burda Kendim için bir yazı yazdım siz birbirinize giriyosunuz matematikcimm şuan bana yapıyo ama diğer tekliflerede açığım