Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.06.2009, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-group yazmış:
Bal gibide oynar valla...

parayı görünce koşa koşa gelir.

Herkes bazıları gibi ben beşiktaşlıyım deyip ertesi gün fenerbahçe forması öpmez.
Mesaj25.06.2009, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

futboltribunu yazmış:
Size son sözümü söyleyeyim,o azize arda'ya 15 değil 115 milyon EURO verse Arda Fenerbahçe'de oynamaz.Bakın da görün!

çok saçma bir cümle!

115 milyon euro yu hiç bir oyuncu almamıştır ki arda alsın bonservis bedeli olarak gs ye ver bakalım o parayı alır mı almaz mı?kaldı ki 115 milyon euro olsa fb de gider c.ronaldo ile birlikte kaka gibi yıldız alır ne yapsın arda yı!

her futbolcu profesyoneldir öncelikle kendisini ve ailesini düşünür daha sonra kulüp menfaatini!siz ne biliyorsunuz ki ardayı fb veya bjk alamaz!

adam demiş burdan sonra avrupaya gideceğim sizin peşinizde dünyaca ünlü takımlar olsa sizde Türkiye de kalmzsınız örnek emre belözoğlu en hakiki gs dı.alt yapıda yetişmiş uefa kazanmıştı gs da noldu inter istedi hemen geldi baktı newcastle de kariyerinin sonuna geliyor Türkiye ye döndü ve gs hain ilan ettiği FB ye!

bırakın boş konuşmaları arkadaşlar burda en doğruyu arda turan söyleyecektir.sizin tahminlerinizle olmaz bu işler...
Mesaj25.06.2009, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

tmm konu kapansın artık

TÜRK e KeFeN BiÇeNiN öLüMü KoRKuNÇ oLuR!!!!!!!!!
Mesaj25.06.2009, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

arda profosyonel bir futbolcudur.

Gerek olursa Beşiktaştada,Fenerbahcedede oynar

Arda Fenere gelmezki !

M.topuzda gelmezdi ama noldu geldi arkadaşlar futbol piyasası tutkuya bağlı bişiy deildir tutkuya bağlkı olan taraf camia,taraftarlardır..

Bide şunu el alalım

Adnan polat fenerbahceden volkanı istedi diyelim Fenerbahce vermek istemiyor volkan demirel gitmek istiyorum deme oranı % 10 nedeni ise

Eğer gitmek istiyorum diyip anlaşamazsa fenerbahcede yerini kaptırabilir fenerli yöneticilerin güvenini sarsar Arda bu meseleden dolayı hayır dediğine inanıyorum..

İyi Günler....
Mesaj25.06.2009, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence gelir. Confused

Mesaj25.06.2009, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sımdı nası bı hataya dustugumu fark ettım.Hepımız sacmalamadık mı?Sankı Arda oynar/oynamaz dıyınce Arda bızı duyup karar verıo..Ersel de haklı bu arada Very Happy Very Happy Gıder gıtmezı bı yere bırakalım bence..Adam zaten kararını vemrıstır bızım burda tartısmamız hıcbır seyı deıstırmez Wink
Mesaj25.06.2009, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

sewalce yazmış:
Sımdı nası bı hataya dustugumu fark ettım.Hepımız sacmalamadık mı?Sankı Arda oynar/oynamaz dıyınce Arda bızı duyup karar verıo..Ersel de haklı bu arada Very Happy Very Happy Gıder gıtmezı bı yere bırakalım bence..Adam zaten kararını vemrıstır bızım burda tartısmamız hıcbır seyı deıstırmez Wink
işte gerçekler... Wink
Mesaj25.06.2009, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

gitsede parayı alacak o gitmesede maç yapacak olan o
bize ne oluyoda tartışıyoruzda
biribirimizi kırıyoruz ki

salalyın gitsin walla
ister fb gelsin ister gs ye ister şekerspor'a bizene Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Mesaj25.06.2009, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

benım mesajıma cevap yazan ark. sölüyorum işte sizin futboldan anladıgınız sadece bu başka bişey değil.bakın futbol sadece ünlü futbolcuları alıpta onları formalarını tavan yaptırmak değildir...futbol tam bir takım oynudur.ben ne fb düşmanı nede gs veya bjk bilmem ne düşmnaıyım.sadece görüşlerim bu.fb de aziz gitmediği sürece takım olmaz...

burası serbest bölge futbol meydanı değil.
Mesaj25.06.2009, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

colordesign yazmış:
benım mesajıma cevap yazan ark. sölüyorum işte sizin futboldan anladıgınız sadece bu başka bişey değil.bakın futbol sadece ünlü futbolcuları alıpta onları formalarını tavan yaptırmak değildir...futbol tam bir takım oynudur.ben ne fb düşmanı nede gs veya bjk bilmem ne düşmnaıyım.sadece görüşlerim bu.fb de aziz gitmediği sürece takım olmaz...

burası serbest bölge futbol meydanı değil.

benim futbol bilgim bu kadarsa senin ki ne kadar ki!!

TÜRK e KeFeN BiÇeNiN öLüMü KoRKuNÇ oLuR!!!!!!!!!
Mesaj26.06.2009, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
Profesyonel Futbolda Bir Futbolcu Galatasaraylı Diye Fenerbahçede Oynamayacak Diye Birşey Yok.Örn: Arda Daha ÇOK gençken V.Manisa Sporda Kiralık Oynamış ve Galatasaray'a Gol Atmıştır O Zaman Onuda Emre Belözoğlu Gibi Hain İlan Edelim İnsan Kendi Takımına Gol Atarmı?
Lütfen Bu Tür Konuları Aşın Bende Bir Gs'liyim Ama Arda Fenerbahçe'ye Gitmez Demiyorum Wink

budur abi