Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.07.2009, 23:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
Bak kimsen kimsin ben bilmem ama bana gelip çok bilmişlik tavırları yapma! Ben sen gibileri çok gördüm...

Alıntı:
En Azından! Belki Anlarlar
demişiniz biz sanki bunun hakaret ldugunu anlamıyoruz?

Bak bana mesaj attın bu konuda konuyla alaksız sonra gelip here yerde problem yaratmak gibi birşey diyorsun.Senden başka şikayetci mi var?

ayrıca
Alıntı:
Bizim İçin Bedava Sitemde Sitemizin Silinmesi Dünya'nın Sonu Değil Korkmayın!

silinirseniz siz gibi değer bilmez birinin gitmesi herkes memnun eder Wink..

Önemli Değil Siz Mutlu Olacaksınız Hemen Siler Gideriz Böylece Amacınıza Ulaşmış Olursunuz Banlanan Ve Giden Binlerce Kişi Arasında Bizde Gitmişiz Çok Mu (: Arkamızda Kınada Bırakalımmı Sayın Hyperend

Mesaj31.07.2009, 23:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya beyler noluyor nerde o eski dostluklar sanki tartışınca bişey oluyor bırakın şu tartışmayı

Mesaj31.07.2009, 23:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

1 milyon kişiye yetecek bırakın.Çünkü herkese sevinecek sadece ben değil.Bu konuya mesaj atmıcam...

netteki arkadaşa ayıb olmasın diye ama siz boş yere atabilirsiniz...
Mesaj31.07.2009, 23:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

webdeev yazmış:
ya beyler noluyor nerde o eski dostluklar sanki tartışınca bişey oluyor bırakın şu tartışmayı

syn. webdeev biz kimseye karşı düşmanlık beslemedimiz
düşmanımıza bile dostlukla yaklaştık!
Şimdide düşmanlarımız gitmemizi istiyorsa ve biz gidince mutlu olacaksa madem gideriz sorun değil gitmemizin tek sebebide biz dostlarımızı üzmeyiz Wink

Mesaj31.07.2009, 23:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

webdeev yazmış:

webdeev o arkadaş kendi gelip burd beni rencide edip hakaret edio? mesjalara bakıldıgında suçlu kim anlaışıyor...Üste çıkma bence...

ayrıca senin konunda kaynaktan mı aldım derken sana hakaret etmiyor sadece soruyordum.Çünkü yarı free yarı premium il defa duydum ve bu yüzden sordum.Aam sen yanlış anladın ve veya anlattırdın...

Valla benım mesajlarımda kimseyi kırmak gibi niyetim yok.Olsa o konuda direk sölerim zaten Çalıntı bu diye.Ama demedim ben sadece sordum ama sen yanlış anladın...Bu konuya gelince yazdıkların gerçekten ağırdı...

Bu forumda herkes beni tanır nerdeyse herkese yardımım dokundu herkesin dediğim yaptım ve yapıyorum ama senin mesajlarında kırıcılık, hakaret vs hakim...

Kusura bakma ama mesajlarda herşey açık.
Mesaj31.07.2009, 23:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sen Haklısın Kardeşim Evet Aynen Öyle Ne Dersen Öyle Aynen Tamam!
Sitelerin Kodlarını Alıp Kapatıyorum! Sizede Mutluluklar!
Ha Hyperend Kardeşim İstersen Ö.M dan Adresini At Kargoyla Kınanı Göndeririz Sana! Yok Bana Mutlu Olmak Yeter Dersen Kahkaha Atabilirsin Bs den Bir Kişi Daha Gitti Diye Wink Başarılar Arkadaşlar
Konuyu Daha Fazla Saptırmayacağım Yeterince Saptırdık Zaten netteki> kardeşim özür dilerim konuna engel olduğum için sanada başarılar iyi günler

Mesaj01.08.2009, 00:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar çocukça davranmayın yaf Sad bugün birbirimize sahip çıkmazsak ilerde ne oluruz? bir günde kavgasız geçsin şu forum niye hep eleştiri ? insanlar bazen karşısındaki kişiyi mutlu etmek için güzel olmuş diyebilir...daha doğrusu diyebilmelidir...durmadan herkes birbirine eleştiri yapıyor ne bu ya? durmadan kavga! lütfen buna bir son diyelim Exclamation
Mesaj01.08.2009, 05:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş banada yaparmısın?

1.hareket:PaylaSimStar.Net
2.hareket:Sende Üye ol mutlu ol
3.hareket:5 Yıldızlı Paylaşım Forumunuz

boyutu 468x60

şimdiden teşekürler...
Mesaj02.08.2009, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

@OneTake arkadaşımız Ö.M atmış onun banneri :

Mesaj05.08.2009, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Banner

Bedava Flash Görünümlü Banner yapmaya devam ediyoruz..
Arrow İsteyenler...

Mesaj06.08.2009, 07:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Usta Bana siteme uygun basına düz olsun boyutu falan büyük olsun
Mc Atılgan Web Sitesine Hoşgeldiniz Yazsın ama böle rapli olsun tam rap tarzı olsun usta lütfen
Mesaj06.08.2009, 07:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

senin sitedeki gibi ama rap tarszı olsun he
Mesaj06.08.2009, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

34atilgan34 yazmış:
senin sitedeki gibi ama rap tarszı olsun he

Kardeşim bana boyutlarını söyle yapmaya çalışayım...
Mesaj06.08.2009, 08:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

usta senin sitendei bannerin aynı boyutımda olsun
rap tarzı olsun işte Mc Atılganın Web Sitesine Hoşgeldiniz Yazacak
Mesaj06.08.2009, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Acele oldu ama buyur :