Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.07.2009, 05:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

sehr-ialem yazmış:
çok güzel bi siten var takma sen onları kayıt olduğun yarışmaya bende üyeyim ama seni geçiceğimi sanmıyorum Evil or Very Mad Mr. Green

Yorumunuz İçin Teşekkürler (: Belli Olmaz Bakarsınız Geçersiniz (: Başarılar Dileriz Smile

Mesaj31.07.2009, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımda düzenleme: %1 :S
İçerik : %1 :S
Sitede hiç bir şey yok, tasarım bölümü açmışsınız, bedava tasarım diye, ama tasarımların indirme linki yok? İçeriğiniz çok az, olanlar da yarım yamalak? Yanlış anlamayın ama böyle!
Mesaj31.07.2009, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
ya kendi yapsa nolur free yapsa nolur sonuçta tasarım cok güzel ha parayla almışın he bedava(free) bence gayet güzel bir tasarım ileride içeriklerle dahada iyi olacak eminim intronuzda çok şık Mr. Green

kardeşim bende öle dedim ama arkadaş beni yanlış anladı... Ben sadece free mi oldugunu öğrenmek istedim.Ama o yarı free yarı preimum dedi.Bende ilk defa duyduğum için sordum ama yine yanlış anladı Wink...d
Mesaj31.07.2009, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

hcegraphics yazmış:
Sitede hiç bir şey yok, tasarım bölümü açmışsınız, bedava tasarım diye, ama tasarımların indirme linki yok? İçeriğiniz çok az, olanlar da yarım yamalak? Yanlış anlamayın ama böyle!
Tasarımın Üstüne Tıkladıktan Sonra! Bedava Siteme' Uygun Download Linkine Basarsanız İndirebilirsiniz Wink Site Yeni Açıldı Ve Site Sahibimizin Sağlık Problemleri Var Bu Yüzden İçerik Konusunda Birşey Diyemiyeceğim Zamanla Olacaktır Yukardada Dikkat Ederseniz Tasarım Ve Dizayn Denmekte!

Mesaj31.07.2009, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

mavidunyahizmet yazmış:
hcegraphics yazmış:
Tasarımın Üstüne Tıkladıktan Sonra! Bedava Siteme' Uygun Download Linkine Basarsanız İndirebilirsiniz Wink Site Yeni Açıldı Ve Site Sahibimizin Sağlık Problemleri Var Bu Yüzden İçerik Konusunda Birşey Diyemiyeceğim Zamanla Olacaktır Yukardada Dikkat Ederseniz Tasarım Ve Dizayn Denmekte!

SFIX yapmasaymışsın keşke.. Bir tasarım dosyası nasıl .exe olur ya? Bunun "çalıştırılabilir" yanı nedir anlamadım.. Tasarım dosyasını .exe olarak formatlayan birini ilk defa görüyorum
Mesaj31.07.2009, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

hcegraphics yazmış:
mavidunyahizmet yazmış:
hcegraphics yazmış:

SFIX yapmasaymışsın keşke.. Bir tasarım dosyası nasıl .exe olur ya? Bunun "çalıştırılabilir" yanı nedir anlamadım.. Tasarım dosyasını .exe olarak formatlayan birini ilk defa görüyorum

Rar da Her Sayfayı Açmak İçin Şifre Girilmesi Gerekiyor Bence Tasarım Altı Tasarım Üstü Ve Css Kod Olarak 3 Ayrı Dosyaya 3 kere mavidunyahizmet Diye Şifre Yazmak Yerine Bir kere Yazarak Tüm dosyayı Bilgisayarına Almak Daha Garantili !

Mesaj31.07.2009, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

mavidunyahizmet yazmış:
hcegraphics yazmış:
mavidunyahizmet yazmış:
hcegraphics yazmış:

Rar da Her Sayfayı Açmak İçin Şifre Girilmesi Gerekiyor Bence Tasarım Altı Tasarım Üstü Ve Css Kod Olarak 3 Ayrı Dosyaya 3 kere mavidunyahizmet Diye Şifre Yazmak Yerine Bir kere Yazarak Tüm dosyayı Bilgisayarına Almak Daha Garantili !

ama ".exe" formatlı ise virüs olma ihtimali .zip veya .rar a göre %99 artıyor Wink
Mesaj31.07.2009, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

hcegraphics yazmış:
mavidunyahizmet yazmış:
hcegraphics yazmış:
mavidunyahizmet yazmış:
hcegraphics yazmış:

ama ".exe" formatlı ise virüs olma ihtimali .zip veya .rar a göre %99 artıyor Wink

Sanırım Siteyi Dikkate Almıyorsunuz Orayı Okursanız!
3 Ayrı Antivirüs Proğramı İle Taranmaktadır Diye yazıyor!
VE Gerçektende Taranıyor Ayrıca Bu Proğramların Her Biri Orjinal Serial Ürünlerdir! Ve Güvenlik Seviyeleri Yüksek Olan Proğramlardır Ve 3 Ayrı Proğram İle 3 Ayrı Bilgisayarda Tarandıktan Sonra Sitemize Konulmaktadır!

Mesaj31.07.2009, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

mavidunyahizmet yazmış:
orhan-dersimli yazmış:
mavidunyahizmet yazmış:
orhan-dersimli yazmış:
tasarim cok hos olmus bazi linkler halen eklenmemis galiba ondan calismiyor niyede basarilar tasarim free galiba

basarilar Smile

Very Happy Orhan Bey Allah Aşkına Sizde Tasarım Free Falan x) Teşekkürler Yorumunuz İçin...Linkler Ekli Değil Çünkü; O Bölümler Daha Hazırlanıyor

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

bos verin baskalari ne diyorsa desin v sitesi reklam varmek isterim haha Mr. Green Mr. Green Very Happy

v sitesi reklam vermek isterim derken ? :S Smile

tasarim altinda reklam alani varya orayi demek istedim Very Happy

Mesaj31.07.2009, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

orhan-dersimli yazmış:
mavidunyahizmet yazmış:
orhan-dersimli yazmış:
mavidunyahizmet yazmış:
orhan-dersimli yazmış:
tasarim cok hos olmus bazi linkler halen eklenmemis galiba ondan calismiyor niyede basarilar tasarim free galiba

basarilar Smile

Very Happy Orhan Bey Allah Aşkına Sizde Tasarım Free Falan x) Teşekkürler Yorumunuz İçin...Linkler Ekli Değil Çünkü; O Bölümler Daha Hazırlanıyor

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

bos verin baskalari ne diyorsa desin v sitesi reklam varmek isterim haha Mr. Green Mr. Green Very Happy

v sitesi reklam vermek isterim derken ? :S Smile

tasarim altinda reklam alani varya orayi demek istedim Very Happy

hmm Very Happy reklam vermek istiyorsanız yaparız sorun değil Very Happy tanıdıksınız birşeyler yaparız Smile))))))))))))

Mesaj31.07.2009, 21:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Arkadaşlar,Yorumlarınızı Bekliyoruz Question

Mesaj31.07.2009, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel site tebrikler ve başarılar

gözyaşlarımı silerken o silik sokak dar bir hucuma uğrayacak yüreğim otobüs şoförü gaza basınca ayağı ben ağlıcam....
Mesaj31.07.2009, 22:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence intryu yapin sadece turkce secenegi calisiyor en iyi googleden yarrlanin

Mesaj31.07.2009, 23:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

sairhaticecerci yazmış:
güzel site tebrikler ve başarılar

@sairhaticecerci;
Yorumunuz İçin Teşekkürler Sizede Başarılar Dileriz!

orhan-dersimli yazmış:
bence intryu yapin sadece turkce secenegi calisiyor en iyi googleden yarrlanin

@orhan-dersimli;
(: Orhan Bey İntro'yu Yaptık Fakat Google Site Tasarımını Bozuyor Bazen O Yüzden Ona Daha Sonra Bakacağız Şuanda Video Sitemizin Son Aşamaları Bitiyor! Onu Yayına Sokacağız Ve Ondan Sonra Mavi Dünya Hizmet Sitesine Dersler Ve Templateler Gelecek (: Ama Öneriniz İçin Teşekkürler En Kısa Zamanda İlgileneceğiz !

Evet Arkadaşlar Yorumlarınızı Esirgemeyin Lütfen!

Mesaj31.07.2009, 23:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar