Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.08.2009, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Sanil Kazan Diye Site Açıyorlar Kesinlikle Yalan

Şimdi Buraya Konu Açacagın Yerine Şikayet Et Diceksiniz Fakat 1 2 Degilki Suan online oLan En az 4 Kişi Var Lütfen İlgilenelim Sonuçta insanLarı Kandırarak Onların Üyeliklerini çalıyorlar Buda Beni üzüyor...
Mesaj03.08.2009, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sanil Kazan Diye Site Açıyorlar Kesinlikle Yalan

adayagmuru yazmış:
Şimdi Buraya Konu Açacagın Yerine Şikayet Et Diceksiniz Fakat 1 2 Degilki Suan online oLan En az 4 Kişi Var Lütfen İlgilenelim Sonuçta insanLarı Kandırarak Onların Üyeliklerini çalıyorlar Buda Beni üzüyor...

sen önce sitenin anasayfasındaki direk mozillayı indirmeyi kaldır yoksa siten tehlikede Smile
Mesaj03.08.2009, 15:51 (UTC)    

tekfurdag yazmış:
adayagmuru yazmış:

sen önce sitenin anasayfasındaki direk mozillayı indirmeyi kaldır yoksa siten tehlikede Smile

Silinsin Bosver Sende Sevinirsin İşte sana qülmek için Bir Fırsat

Wink
Mesaj03.08.2009, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

iletilişm formuna şifreni ver para vercez fln diyor şifreyi görüyor değiştiriyor ayıp bişey
Mesaj03.08.2009, 16:33 (UTC)    

adayagmuru yazmış:
tekfurdag yazmış:
adayagmuru yazmış:

Silinsin Bosver Sende Sevinirsin İşte sana qülmek için Bir Fırsat

Wink

kafanmı iyi?
Mesaj03.08.2009, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green
Mesaj03.08.2009, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu: s

Ya böle dandik dündük bi oyun var onun parasını diyor arkadaslar Very Happy
Mesaj03.08.2009, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya bs de herşeyın içine ettiler zaten ya bugunde bırı geldı bana üyelik formu yap dıye msn nını ıstedim doğal olarak msn adresine gıtcek foruma yazılanlar napabılırım kı sankı sıfresını ıstedım allah bılır supporta bıle sıkayet etmıştır. aramızda düzenbazcılardan cok boylelerı var ya sankı msn ını verınce sıfresını almıs oluyorum ya hayır msn ını vermıyosa gıtsın formunu kendı yapsın kardesım... valla supporta sıkayet ettiyse onlarda bı kere sormuyo zaten nasıl oldu noldu dıye sılerlerse kotu olcak
Mesaj03.08.2009, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Beyler Bayanlar Lütden Bilgisi Olmayanlar yazmasın

Beyler Bayanlar Lütden Bilgisi Olmayanlar yazmasın Konu açtık oLumlu yönde Çözümler Bulalım modaratörler ilgilensin bence
Mesaj03.08.2009, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

sehr-ialem yazmış:
ya bs de herşeyın içine ettiler zaten ya bugunde bırı geldı bana üyelik formu yap dıye msn nını ıstedim doğal olarak msn adresine gıtcek foruma yazılanlar napabılırım kı sankı sıfresını ıstedım allah bılır supporta bıle sıkayet etmıştır. aramızda düzenbazcılardan cok boylelerı var ya sankı msn ını verınce sıfresını almıs oluyorum ya hayır msn ını vermıyosa gıtsın formunu kendı yapsın kardesım... valla supporta sıkayet ettiyse onlarda bı kere sormuyo zaten nasıl oldu noldu dıye sılerlerse kotu olcak

Kaatılıyorum sana
Mesaj03.08.2009, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://sanalikadanhilevesanilver.tr.gg/sanil-yukleme.htm

sanırım bı tane yakaladık bunu mu kastetmıstın yoksa bu farklımı
Mesaj03.08.2009, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

sehr-ialem yazmış:
http://sanalikadanhilevesanilver.tr.gg/sanil-yukleme.htm

sanırım bı tane yakaladık bunu mu kastetmıstın yoksa bu farklımı

Evet bunlar Smile qüseL yakaladın tskler teprik ederim
Mesaj03.08.2009, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

keşke oylama ile site kapatılsa ama o zamanda birsürü site açıp gereksiz yere site kapatılır xs
Mesaj03.08.2009, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

webdeev yazmış:
keşke oylama ile site kapatılsa ama o zamanda birsürü site açıp gereksiz yere site kapatılır xs

Evet haksız olur sanırım çünkü insanlar bazen bizim düşündügümüz qibi olmuyor
Mesaj03.08.2009, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalika ile ilgili iki site daha kapatılmış sanırım şimdilik kalmadı...
Önceki mesajları göster: