Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.08.2009, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
mardinrehbers yazmış:
Öncelikle bankadan kendi hesabıma büyük miktarda para çekerim sonra bütün dünyayı gezip tozcam..(banka parasını kendi hesabıma çıkardığım için parayı alamayacaklar bu fikir cennet mahellesi dizisinden geldi Very Happy)

ïlginc düsünce ama öldügünde Allah korusun, cektigin kredinin faizi vs var faizli isler´de dinimize göre günah ozaman öbür dunyaya sirtin agir yuklu gidecen aman bosver cekme para mara Razz

Rolling Eyes Rolling Eyes
Orasını hiç düşünmedim..
O zaman elimde ne var ne yoksa satarım..

Faruk ÖNCEL
Mesaj11.08.2009, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

mardinrehbers

bu olur iste herseyini satarsin fakir fukaraya dagitirsin sevap islemis olursun para kalirsa haca gidersin butun gunahlarin icin töbe edersin Allah kabul etsin insallah Amin Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj11.08.2009, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben bu soruyu kendime şu şekilde sordum
Arrow acaba bir saat sonrasına çıkarmıyım diye? hiçbirmiz emin değiliz
muhakkakı öldüğümüz zaman uzun bir hesaba çekilicez ve dünyada yaptıklarımızın her saniyeside tek tek sorulacak zaten orda kandırabilirim
düşünceside yok tv seyreder gibi hayatımız gözümüzün önünden akıcak
yapmadım etmedim sucsuzum demek bile işe yaramayacak...

hani sınıfta öğretmen bizi kaldırır dersimize çalışmadıysak haliyle utanırız
ahirette naparız kimbilir?

bunu en güzel şu şekilde anlayabiliriz yatıcagınız zaman gözünüzü kapatın
ve öldüğünüzü cenazenizi yakınlarınızın ağladıgını.. ahiretteki hesabınızı..vs
sonrada gözünüzü açın ahirette allahım benı dünyaya geri gönder doğru işler yapıcam demenin faydası olmuyacagı için gözünüzü açtıktan sonrada hayatınızda ahiretinizi etkileyecek işlerden uzak durun vakit çok gec olmadan Wink

Arrow ölmeyecekmiş gibi çalış hemen ölecekmiş gibi ibadet et Rolling Eyes
Mesaj11.08.2009, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ciddi düşünürsen;

Arrow (şimdide yapıyorum ama) İbadetimi fazlasıyla yerine getiririm..

Çılgın Düşünürsen;

:arrow:Deniz abi gibi feLekten geceLer çaLarım x)
Mesaj11.08.2009, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
6 ay ibadet ederdim Allahim günahlarimi affet diye ve oruc tutardim
5 vakit namazimi kilardim duami ederdim vs

dediğini sadece 5-6 ay olduğunu anlayınca değil her daim yaparsam kıymeti olur dediklerini saten ben şimdide yapıyorum normal hayatıma devam ederim ama yapacağım çılgınlıklar olursa siteme iyice hit toplarım sonrada kapatırım ama çok iyi kapatırım saten kapatmayı düşünüyorum bsyi komple bırakacağım sonra çıkarım mahalleye önüme gelen kıza seni seviyorum derim Twisted Evil abisinden dayak yesende ne olsa ölecem boşver Laughing son olarak okuldan firar ederim derslere girmem sınav kağıtlarını yırtarım Twisted Evil
Mesaj11.08.2009, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

ÖLMEK

çünkü ölmeyi beklemektenze hemen ölmeyi tercih ederim..!

Mesaj11.08.2009, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Cevaplar İçin Teşekkürler Arkadaşlar..
Arrow Diğer Arkadaşlarında Yorumlarını Bekliyorum. Wink
Mesaj11.08.2009, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:

Bende. Ayrıca islamı bir çok kişiye anlatırdım ki, onlarda müslüman olsun, onlarda başkalarını müslüman yapsın ve bana sevap gelsin. Bide caami, çeşme gibi şeyler yaptırırmki, ölüncede sevap alayım. Wink
Mesaj11.08.2009, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamanahtari yazmış:
ben bu soruyu kendime şu şekilde sordum
Arrow acaba bir saat sonrasına çıkarmıyım diye? hiçbirmiz emin değiliz
muhakkakı öldüğümüz zaman uzun bir hesaba çekilicez ve dünyada yaptıklarımızın her saniyeside tek tek sorulacak zaten orda kandırabilirim
düşünceside yok tv seyreder gibi hayatımız gözümüzün önünden akıcak
yapmadım etmedim sucsuzum demek bile işe yaramayacak...

hani sınıfta öğretmen bizi kaldırır dersimize çalışmadıysak haliyle utanırız
ahirette naparız kimbilir?

bunu en güzel şu şekilde anlayabiliriz yatıcagınız zaman gözünüzü kapatın
ve öldüğünüzü cenazenizi yakınlarınızın ağladıgını.. ahiretteki hesabınızı..vs
sonrada gözünüzü açın ahirette allahım benı dünyaya geri gönder doğru işler yapıcam demenin faydası olmuyacagı için gözünüzü açtıktan sonrada hayatınızda ahiretinizi etkileyecek işlerden uzak durun vakit çok gec olmadan Wink

Arrow ölmeyecekmiş gibi çalış hemen ölecekmiş gibi ibadet et Rolling Eyes

Allah senı ınandırsın yatsıyı kılıp kılmamak ıcın tereddut ıcerısındeydım,aman nolur kı dedım seytan da ugrasıyordu benle.Tam kılayım mı kılmayım mı dıye dusunurken yorumunu okudum.Ve abdest alıp namazını kılıyorum hemen (:
Ben 6 ay omrum kaldıgımı ogrensem;ıbadet..(Ahırete elım bos gıtmeyeyım dımı? Very Happy) ve eglence..(son gunlerım guzel gecsın Very Happy)
Mesaj11.08.2009, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

kalan 6 ay.
insan böyle bir soruyu okudugu zaman durup düşünüyor acaba gerçekten son 6 ayım kalsa ne yapardım diye böyle bir şey gerçekten olsa ben kalbini kırdıgım insanların gönlünü almak son ibadetlerime yapabildigim kadarıyla yerine getirebilmek ve sevdiklerimle son 6 ayı koca bir ömür gibi güle oynaya geçirmek bunları yapardım heralde.
Mesaj11.08.2009, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eminim Sex Yapardım

O İşin Tadına Varamadan Ölmek Zulüm Mr. Green
Mesaj11.08.2009, 22:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgi-world yazmış:
ua1905ua yazmış:

Bende. Ayrıca islamı bir çok kişiye anlatırdım ki, onlarda müslüman olsun, onlarda başkalarını müslüman yapsın ve bana sevap gelsin. Bide caami, çeşme gibi şeyler yaptırırmki, ölüncede sevap alayım. Wink

kardes böyle düsünün 6 milyar insan var dunyada Allahu teala bizleri 6 milyar kullari arasinda özel secerek dunya´ya elhamdülillah Musliman olarak dunya´ya gelmemizi saglamis bir anlamda kendi Askerleri olarak bizim Musliman olarak aslinda yapmamiz gerekenler Allaha iman etmek 5 vakit namaz kilmak haca gitmek oruc tutmak vs bunlarin yaninda Islam dinini gercek anlamda güzeligini dogrulugunu bütün Musliman olmiyanlara anlatmak Ve Islam dinini sevdirerek Musliman olmaya davet etmektir

nesim diye birsey var insani anlik kör eden ve seytana uymasina neden olan nesime yenik düsmemek gerekir bir insan tabiki benim 6 ay ömrüm kaldi ibadet edeyim pacayi kurtarayim düsüncesinde olmamasi gerekir yani demek istedigim icimizden gelmesi lazim korkudan degil Allahu Teala ya Askimizdan dolayi Iman etmek en dogrusudur örnek icinizden gelmiyen bir dua yaparsak duamiz nekadar kabul olabilirki?

ben kendim namaz kilmayi tabiki bilirim kildim´da ama 1 sene icinde hergün 5 vakit namaz kilmadim mubarek günlerde Duami yaparim namazimi kilarim orucumu tutarim cuma Günlere camiye giderim Ama benim yaptigim´da yeterli degil benim´de hatalarim oldu kilmamazlik etmisimdir

Allahu tealanin sevgisi,merhameti daima üzerimizde olsun ve bizi günahlar´dan nesimize yenik düsmekten seytana uymaktan korusun dogru yolu bulmayi nasip etsin .. Amin....
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 12.08.2009 06:24:07 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj11.08.2009, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir Banka Soyup Ülke Ülke Gezerdim Very Happy Very Happy
Mesaj11.08.2009, 22:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

m4ny4q-jojuq@

Forum kurallarini ihlal etmis durumdasiniz
sanirim ban, geliyor..............

burda aile de var sadece erkek yok ailesiyle oturan var bayanlar var cocuklarda var herkes ona göre ayagini yorgana göre uzatsin
Mesaj11.08.2009, 22:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

m4ny4q-jojuq yazmış:
Eminim Sex Yapardım

O İşin Tadına Varamadan Ölmek Zulüm Mr. Green

Razz ee zina daha da günah diğer tarafta ne yapcan sana sorcaklar Wink
Önceki mesajları göster: