Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.08.2009, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

chitter yazmış:
ben begendim çok güzel ellerine sağlık...

Bende Wink

Mesaj21.08.2009, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saolasın Razz
Mesaj21.08.2009, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

trakyafb yazmış:
Saolasın Razz

Dost tavsiyelerine açıkmısın..

Açıksın biliyorum o halde dinle..

Arrow Arka plan resmi ve başlık resmin anlaşılır değil ve göze hoş gelmiyor bence...
Arrow Menü çubuğu biraz sade ve acemi işi olmuş derim..
Arrow Arka plan resimlerinde can alıcı bir iki nokta bulmalısın mesela menülerin arka planları mavi şerit basit olmuş biraz metalik renk bulsan iyi olur..
Arrow itiraf etmeliyimki hani holigan değilim ama sitende boğuluyorum.. biraz aç tenteleri nolur güneş gelsin siteye...
Mesaj21.08.2009, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

ultr-aslanlar yazmış:
trakyafb yazmış:
Saolasın Razz

Dost tavsiyelerine açıkmısın..

Açıksın biliyorum o halde dinle..

Arrow Arka plan resmi ve başlık resmin anlaşılır değil ve göze hoş gelmiyor bence...
Arrow Menü çubuğu biraz sade ve acemi işi olmuş derim..
Arrow Arka plan resimlerinde can alıcı bir iki nokta bulmalısın mesela menülerin arka planları mavi şerit basit olmuş biraz metalik renk bulsan iyi olur..
Arrow itiraf etmeliyimki hani holigan değilim ama sitende boğuluyorum.. biraz aç tenteleri nolur güneş gelsin siteye...

Arrow Renkli kaydırma çubuğunu kaldırdım Wink
Arrow Arkaplana gelince beyaz yapsam gözalıcı olur,sarı yapsam yine aynı,lacivert yapsam bu sefer daha çok kapanır site arkaplanı resim yaptımki fenerbahçenin tüm renklerini içinde barındırsın Wink
Arrow Başlık resmi bence gayet güzel duruyor.Hiç ellemeye niyetim yok.
Arrow Menülerin arkaplanıda fenerbahçeyi andırıyor.Beyaz yapsam site sade durur,sarı yapsam heryer nerdeyse sarı olucak.Dediğin gibi metalik yapsam fenerbahçe ile ne alaka?
Arrow Boğulman normal çünkü Fenerbahçe sitesindesin Wink Fenerbahçe herkese heyecan katar adamı boğar! Smile Birde sen Galatasaraylısın Fenerbahçe sitesinde boğulman normal Smile

Arrow Arrow Tavsiyelerin için teşekkürler Wink
Mesaj22.08.2009, 10:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Topliste kayıt olan ve 1 ay sonunda ilk 3e giren sitelerin, Tasarım altına Linkleri eklenecektir.Linkler Heray Yenilecektir.Katılımları bekliyoruz...
Mesaj22.08.2009, 22:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

trakyafb yazmış:
Topliste kayıt olan ve 1 ay sonunda ilk 3e giren sitelerin, Tasarım altına Linkleri eklenecektir.Linkler Heray Yenilecektir.Katılımları bekliyoruz...