Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.09.2009, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence çok iyi bir düşünce tasarımları yapıp kodlayamayanlar var (ben Very Happy )
Mesaj24.09.2009, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
add-url yazmış:
her konu sayılmaz bu moderatörlerin öneriler ile ilgilenmesi gerekir ilgilenmiceklerse niye boşuna öneri yapıoruz Evil or Very Mad

Modlar Herzaman Açık Olmaya Bilir Buna Saygı Duymalıyız..

Her Önerilerde Modlardan Cevap Görüldüğünü Görmemiştim..

Konuyu Daha Uzatmayalım..

Kolay Gelsin...

konuyu siz açtınız ben haklı olduğumu kanıtlayana kadar uğraşırım kardeşim
bu arada tarihe bakarsanız 02 eylülden beri bu konu açık 02 eylülden beri cevap vermiorlarsa ne zaman vericekler cvp acaba bundan sonrada zaten bs için hiç bir şey yapmıcam takılın kafanıza göre her türlü her şeyi bs için yaptık ama emeğe saygı denen bişey yok sizin gibiler yüzünden bıraktı eski iyi site sahiplerin bende kendi kabuğuma çekilirim bi problem olmaz siz takılın hiç bir şey araştırmadan bs ye birşey kazandırma çabası olmadan sadece ona flood yapma buna flood yapma dersiniz biz en azından her türlü sorunu çare bulduk her türlü yeniği bs ye getirmeye çalıştık konunun son noktasını ben koydum bundan sonra benim hakkımda her kötü lafı söyleyebilirsiniz

emeğe saygınızdan dolayı hepinize TEŞEKKÜRLER!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad
Mesaj24.09.2009, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle Düzgün Bir Uslubla Konuşun ==> [ Sizin Gibiler Yüzünden ]

Emeklere Her Zaman Saygım Sonsuzsurdur Unutmayınki Öyle Boş cevap ve Konuyu Üste Çıkarmak Flood'a Girer..

Forumda Flood ile İlgili Sabit Başlık Vardır..

Size Orayı Öneririm.. Wink
Mesaj24.09.2009, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
Öncelikle Düzgün Bir Uslubla Konuşun ==> [ Sizin Gibiler Yüzünden ]

Emeklere Her Zaman Saygım Sonsuzsurdur Unutmayınki Öyle Boş cevap ve Konuyu Üste Çıkarmak Flood'a Girer..

Forumda Flood ile İlgili Sabit Başlık Vardır..

Size Orayı Öneririm.. Wink

ilk öncelikle sizin gibiler derken herhangi bir argo bile bulamıcanız halde neden bunu yazdınız hala anlamış deilim

emeğe saygınız olsaydı beni kendim için yapmadığım bi flood için uyarmayıp sesimi duyurmak için yardım ederdiniz emeğe saygı duymak bu deildir.
Mesaj24.09.2009, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

O Sözümü Küçümseme Amaçlı Söylediğiniz İçin Yazdım..

Emeğe Saygıda Bu Konuyu İçermiyor..

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=95357&highlight=flood+yapmak
Mesaj24.09.2009, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

sizin gibiler dedim emeğe saygı duymayanlardan bahsettim küçümseme olarak üstünüze alındıysanız o konu hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç beni ilgilendirmez
bu flood konusuna gelicek olursakda
diyorumya iki sebebim var en büyük sebebim moderatörler daha çalışkan daha duyarlı olsalar benim flood yapmama gerek yoktu
ikincisi bu flooddan benim ne kazancım olabilirki bs kullanıcları için yapmak istediğim birşey kendime yaramıcak bir şeyi kuralları çiğnemek adına yapmazdım