Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.09.2009, 20:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarihdefterim yazmış:
psd doyasını paylaşığını görmüyormusun ??

ben tasarımın çalıntı olduguna bakarım lorem ipsumlar bile hala duruyo ne kadar belli işte Very Happy
Mesaj07.09.2009, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:
tarihdefterim yazmış:

ben tasarımın çalıntı olduguna bakarım lorem ipsumlar bile hala duruyo ne kadar belli işte Very Happy

psd dosyasını paylaşmış hala çalıntı diyorsun adam tapu gibi kanıt sunmuş Smile
Mesaj07.09.2009, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:
tarihdefterim yazmış:

http://tr.lipsum.com/ lorem ipsum ne olduğunu bilseydin saçmalamazdın
ben birşeyi çalacak kadar düşük ve adi biri değilim çalsam şuanda derdim aldım diye inanmayan varsa gelsin istesin tasarımı yaparken videoya çekeyim belki senin gibi kıt insanlar birşey anlarlar... Bedava sitem forumunda çok boş insanlar var biride sensin şuan sen emek hırsızından başka bişey değilsin çünkü benim ona nekadar uğraştırğımı www.scriptype.tr.gg biliyor sitemede bakarsan senden 100 kat daha çok şey bildiğimide görürsün.
Birdahada benim açtığım konulara cevap yazma lütfen
Mesaj07.09.2009, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne isterseniz onun üstüne yemin ederimki tasarımı bugün sabah yaptım hatta arkadaşım scriptype söledim bir tasarım yapayım vereyim diye çok acemi tasarımlar var die benim tasarımlarımın hepsini biliyor zaten ne bildiğimi bilen biliyor yok çalıntı diyenlerde kul hakkına giriyor bunuda bilsin
Mesaj07.09.2009, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayrıca free den dahda profesyonel bir tasarım kodlamasını kodlamayı bilen adam yaparsa çok güzel olur. Ben yapacakdım tabi böyle çalıntı free diyenler ortaya çıkmasaydı size yardımcı olmakda suç neyse daha tasarım felan paylaşmam siz gidin iki tane garient verere stroke vererek yaptığınız aptal tasarımlarlan kendi kendinizi eğlendirin...Tasarımcılık ne kimler neler yapar bir araştırın öğrenin diyecem ama siz free tasarımı bile uyarlamaya erinen asalak başkasının üstünden beslenen kişilersiniz
Mesaj07.09.2009, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

styletype yazmış:
ne isterseniz onun üstüne yemin ederimki tasarımı bugün sabah yaptım hatta arkadaşım scriptype söledim bir tasarım yapayım vereyim diye çok acemi tasarımlar var die benim tasarımlarımın hepsini biliyor zaten ne bildiğimi bilen biliyor yok çalıntı diyenlerde kul hakkına giriyor bunuda bilsin

biz sana inanıyoruz styletype bazı kazma insanlar yokmu...
Mesaj07.09.2009, 21:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

styletype yazmış:
cengizhanayaz yazmış:
tarihdefterim yazmış:

http://tr.lipsum.com/ lorem ipsum ne olduğunu bilseydin saçmalamazdın
ben birşeyi çalacak kadar düşük ve adi biri değilim çalsam şuanda derdim aldım diye inanmayan varsa gelsin istesin tasarımı yaparken videoya çekeyim belki senin gibi kıt insanlar birşey anlarlar... Bedava sitem forumunda çok boş insanlar var biride sensin şuan sen emek hırsızından başka bişey değilsin çünkü benim ona nekadar uğraştırğımı www.scriptype.tr.gg biliyor sitemede bakarsan senden 100 kat daha çok şey bildiğimide görürsün.
Birdahada benim açtığım konulara cevap yazma lütfen

öteki mesajları okucak ney olduğunu ebdne bilmiyordum ama psd dosyasını paylaştığını ve yorumları okuyunca ne olduunu anladım
Mesaj07.09.2009, 21:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarihdefterim yazmış:
styletype yazmış:

aynen
Mesaj07.09.2009, 21:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

forumda küfür arrgo kullanmak yasak hele bana!!!! Evil or Very Mad
Mesaj07.09.2009, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:

küfür etmedim argo da edmedim senkim oluyorsun senin ayrıcalığınmı var ben nerdeyse 3 senedir bs deyim sen kimsin tanımam
Mesaj07.09.2009, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

biltekno-web yazmış:
tarihdefterim yazmış:
styletype yazmış:

aynen

tşkr ederim yani bsde sizin gibi az çıkıyor saolun
Mesaj07.09.2009, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:

sen küfür duymadın galiba ...
Mesaj07.09.2009, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

özel mesaj atarak sen kimsin bokbeyinli bari bi bok bilmiyon sus diyen kimdi sen değilmisin kardeşim ben birdaha foruma girmiyorum 3 dakika içinde 12 tane öm geldi hepside küfürlü böyle şey görmedim artık tek hedefim sitemi geliştirmek foruma veda ediyorum artık !
Mesaj07.09.2009, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:
özel mesaj atarak sen kimsin bokbeyinli bari bi bok bilmiyon sus diyen kimdi sen değilmisin kardeşim ben birdaha foruma girmiyorum 3 dakika içinde 12 tane öm geldi hepside küfürlü böyle şey görmedim artık tek hedefim sitemi geliştirmek foruma veda ediyorum artık !

ayyyy çok üzüldük bs forumunu senin gibi kazmalar ihtiyacı var nereye gidiyon ...
Mesaj07.09.2009, 21:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

küfür istiyosan msn adresimi ekle cengizhanayaz( at )hotmail.com !