Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.09.2009, 00:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

futboltribunu yazmış:
Forumda siyaset konuşmak yasaktır..

böyle bişey yok
bim birleşik islam marketleri ordaki her üründe islami sermeyedir
eti sümer bank ve diğer Atatürk'ün kurduğu bankalarıda satanları Atatürk ile kıyaslaya bilecek kadar adi insanlar var
tayip bu işte

ayrıca siyasi bir simgesi olmadan beyaz saraya çağırılan ondan sonra birden başbakan olan bir adam daha çok var söyleyecekde işte anlamıyorlar Sad
Mesaj08.09.2009, 00:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklamforumda yazmış:
Satışların %95 ini destekliyorum.Ülke ekonomisine büyük gelir sağlayan satışlar yapıldı.

Ancak kimse de çıkıpta bu satışların arkasında neler var neden bu kadar satış yapılıyor demedi.

Satışların en büyük zararı sürekli AKP hükümetine olan karşıt tavırlar.Çünkü bir takım muhalifler bu tür satışların arkasından ülke ekonomisi bitiyor diyerek AKP ye yüklendiler.Ama noldu HALK İNANMADI.

Peki bu satışlar neden gerçekleştirildi.Satışlarda ki amaçlar neydi Question

En büyük örnek şu benim yaşadığım ilçede Türkiyenin EN BÜYÜK DÜNYANIN İSE EN BÜYÜK İLK 3 TE YER ALAN ALİMİNYUM FABRİKASI SATILDI.Peki neden Question

Devlet bu favrikayı yıllarca işletmiş işletmiş sadece 1 sene kar edebilmiş.Diğer tüm yıllar kar edilememiş.Resmi evrakları devlette bulunur.

Burada çalışan adamın en düşük maaşı 2 milyar dı.Bu olaya karşıt çıkanlar çok oldu.En çokda işçiler adam neden karşı çıksın ki enayi mi Question beleşten 2 miltyar her ay yatıyor fabrika iş yapsada yatıyor yapmasa da

Olay şu adam ile sohbet ediliyor.İşçi diyorki fabrika özelleşmeden önce iyidim.2 milyar maaş alıyordum.Diğere adam soruyor.2 milyar alıyordunda ne iş yapıyordun.

Adamın cevabı şu:

Sabah ve akşam olmak üzere 2 kere düğme açıp kapatıyordum diğer saatlerim boştu adma bu cevabı beriyor bu olaya gerçek Wink

Adam sadece günde 5 dk çalışarak 2 milyar alıyordu.Hemen hemen her fabrika işçisinin altında 2 model arama ve lüksd bir daiere vardı.Özelleşince devlet her sene vergiden süper bir para alıyor.Zararı da yok zöelleştirdi rahatladı.Özelleşince işten çıkarılan işçiler ise devlet alanlarında kamu hizmetine bağlı olarak atandırlar.

Tüm özelleştirmede devlet çıkarılanları kamuya aldı.O yüzen ki,mse çıkıpta özelleştirmelerin arka planını bilmeden şu satıldı bu satıldı DİYEMEZ.DEVLET ZARAR EDİYORSA İSTEDİĞİ UYGUN OLAN HER ŞEYİ SATAR.

BU konunn tek bir amacı var.Siyasi bir başlık açan arkadaş yıllardır burada ama siyasi ağırlıklı ve tartışmalara yol açılacak konuların açılmayacağını anlaşılan hala öğrenememeiş.Bu tür siyasi oyunlara gelmeyin.Halkta yönetime üveniyorki %48 oyunu veriyor.O yüzden sakın ama sakın devletim hükğmetin amacını bilmeden hareket etmeyin.ETTİRMEYİN...

güzel HİKAYE
Nedense satışların hepsinin değerinden 10 kat ucuza satıldığı ve hep aynı kesime hitap eden kişileri düşündükçe buna inanamıyorum
Mesaj08.09.2009, 00:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

[quote="byqraphix"]
Alıntı:
BU konunn tek bir amacı var.Siyasi bir başlık açan arkadaş yıllardır burada ama siyasi ağırlıklı ve tartışmalara yol açılacak konuların açılmayacağını anlaşılan hala öğrenememeiş.Bu tür siyasi oyunlara gelmeyin.Halkta yönetime üveniyorki %48 oyunu veriyor.O yüzden sakın ama sakın devletim hükğmetin amacını bilmeden hareket etmeyin.ETTİRMEYİN...

[color=red]VARLIK AMACINDAN BAHSEDİYORUZ İŞTE VARLIK AMACI TÜRKİYE'Yİ ÖNCE SATMAK SONRA BÖLMEK SONRA HEPSİNİ ALMAK[/color]
Mesaj08.09.2009, 08:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne diyelim artık, doğaldır (!)
Mesaj08.09.2009, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
futboltribunu yazmış:
Forumda siyaset konuşmak yasaktır..

Kilitle o zaman ?

Adam Sadece Forum Kuralı Söylemiş Söylemede Haklıdır! Destekliyorum Bu Konuda Futbol Tribününü!

Ama Net-Tr'yede Çok Teşekkürler.Böyle Bi Başlığı Açtığı İçin.Kurallara Ayıkırıda Olsa.Bazen Kuralları Çiğnemek Gerekiyo! Ama Gerektiği Zaman Baksanıza Ne Yapıyolar Türkiyeyi Yediler Bitirdiler..

Durmak Yok,Yemeğe Devam!
Mesaj08.09.2009, 09:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

[quote="styletype"]
byqraphix yazmış:
Alıntı:

[color=red]VARLIK AMACINDAN BAHSEDİYORUZ İŞTE VARLIK AMACI TÜRKİYE'Yİ ÖNCE SATMAK SONRA BÖLMEK SONRA HEPSİNİ ALMAK[/color]

katılıyorum da nasıl oluyorda hala akp furyasına inanıp kalıyorsunuz amaçları çok belli değilmi Question Question
Mesaj08.09.2009, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bu konunun siyasetle alakası yok.. bi kaç kişinin "siyaset"muhabbeti açmasından dolayı çıkmış münakaşalar sonucu burallara geldi bu konu.. Rolling Eyes Confused Net-TR arkadaşımız yerinde bi konu açtı ama siyasete değinmedi..Konunun adı "son 6-7 yıl"diyerek son 10yılı bilmiyo değiliz..Ama net-tr arkadaşımızı "kuralları çiğnedi"diyerek suçlamak gerçekten haksızlık olur.Bu konuya "siyasi parti isimleri"yazarak hem net-tr yi hem beni (bu yazı için)hemde kendinizi riske ediyorsunuz..

Lütfen konuyu siyasetten uzak bir yere götürün..

Konu Bellidir.Konu Hakkında Yorum yapın Lütfen..

İyi Çalışmalar..

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj08.09.2009, 09:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:
Arkadaşlar bu konunun siyasetle alakası yok.. bi kaç kişinin "siyaset"muhabbeti açmasından dolayı çıkmış münakaşalar sonucu burallara geldi bu konu.. Rolling Eyes Confused Net-TR arkadaşımız yerinde bi konu açtı ama siyasete değinmedi..Konunun adı "son 6-7 yıl"diyerek son 10yılı bilmiyo değiliz..Ama net-tr arkadaşımızı "kuralları çiğnedi"diyerek suçlamak gerçekten haksızlık olur.Bu konuya "siyasi parti isimleri"yazarak hem net-tr yi hem beni (bu yazı için)hemde kendinizi riske ediyorsunuz..

İyi Çalışmalar..

saten son dönemlerde böyle başlıklar açıldığı için sorunlar oluşmakta..
Mesaj08.09.2009, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

türkiyeyi hep satmışlar..bunların ne olduğu belli...
Mesaj08.09.2009, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:

İyi Çalışmalar..

yazmışsın değil mi ya bu konunun siyasetle hiç alakası yok zaten biz uyduruyoruz.Ama önce siyaset ile alakası yok diyenlerin yazdıkları mesajlara bakalım bakalım

Varan 1:

Öncelikle byqraphix adlı kullanıcı siyasi amaçlı değil dediği sadece ülkenin büyük yatırımlarının satıldığı ve bizimde bunu tartıştığımız gerektiği dediği mesajı okuyun.Mesaj aşağıda ki gibidir.

byqraphix yazmış:
Alıntı:
Bim'e destek veriyolar

Demişken Bi Arkadaşım Söyledi "Birleşik İslam Marketleri"Açılımıymış galiba,doğruluğunu bilen varmı? Smile

yukarıda ki mesajda ülkenin son 6-7 yılda satılan yatırımlarıyla ne alakası var Question alakası yok alaka din ile ilgili ama konu nedense siyasi değil siyasi değil diye dine giriyor din üzerinden siyaset yapıyor sonrada kalkıp işine gelmeyen mesajlara diyorki burası siyasi başlık değil tartışma yaratıyorsun.Ama kendi nedense başka bir başlığa dini alet efiyor peki bu neye giriyor Question

Varan 2

Net-tr adlı kişi namı değer konuyu açıpda SİYASET değil diyen kişi üstteki mesaja şu yanıtı veriyor

net-tr yazmış:
byqraphix yazmış:
Alıntı:
Bim'e destek veriyolar

Demişken Bi Arkadaşım Söyledi "Birleşik İslam Marketleri"Açılımıymış galiba,doğruluğunu bilen varmı? Smile

Resmi sitede bile yazmazken bu açılım ne kadar doğru bilemeyiz..
Eskiden beri Bim'in açılımına şu cevap veriliyor ;
Büyük İndirim Mağazaları

Bende bilmiyorum.
Sormak lazım Başbakan'a..

Biri siyasi değil ülke yatırımlarının satılmasına yönelik açılan bir konu diyor ama dini karıştırıp hala kesinliği olmadan bir firmayı muhteşem,özgün ve milyonlarca kişinin inandığı din üzerinden karamalamaya çalışıyor.

Net-tr de diyorki firmanın işsminin açılımını bilmiyoruz.Ama başbakana bvir soralım diyor.Türkiyede yönetici mi kalmadıda AKP HÜKÜMETİNİN başbakanına soruyorsun Question Bu medsaj siyasi değilde nedir ne ile alakalıdır

Bir alay kişinin saman altından su yürüterek inançlı ve devletin çıkarlarını gözeten bir hükümete karşı açtığı bir konudurBiz siyasi konu diyoruz kabul etmiyorlar ama dini karıştırıyotrlar en zından mübarek günlerde yalan söylemeyinde inancınız varsa çok günaha girmeyin Wink

sadece halinize gülüyorum.Sadece gülüyorum.Kendi açıklarınızı verebildiğiniz bir konuyu hala reddetmeye ve aöacınızı açık atmeden heefe ulaşmayı umuyorsunuz.Ama olmayacağını biliyorsunuz. Wink
Mesaj08.09.2009, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

[quote="tarihdefterim"]
styletype yazmış:
byqraphix yazmış:
Alıntı:

katılıyorum da nasıl oluyorda hala akp furyasına inanıp kalıyorsunuz amaçları çok belli değilmi Question Question

Siyasi değil değil mi bu mesaj aaaa alakası yok adam sadece akp yi kötülüyor siyasete girer mi hiç ya biz ayıp ediyoruz zaten adam akp yi akp ye oy verenleri durmadan OLUMSUZ yönde siyasi olarak eleştiriyor adam

ama siyasi değil değil mi bu başlık bir de siyasi değil diyenlere de destek vErmiş yazan muammalı kişi Rolling Eyes adam akp yi kötülüyor ama çıkıpta diyor ki siyasi başlık değil bende bu konunun siyasi amaçlı olmadığına destek veriyorum diyor.Allah Allah siyasi değil diyen biriş neden AKP yi öen sürüyorki bende anlamadım kendisinin YANLIŞLAR İLE DOLUDA olsa bildikleri vardır mutlaka Very Happy

O zaman siyasi başlığın olmadığı bir konuda AKP yi neden ileri sürüyorsun BE ADAM Question

Akp nin amcı neymiş neymiş neymiş ula ülkenin %48 i akp nin amcını bilmez ken ülkenin %52 si biliyor ama bilenlerinde bildikleri hükümete geçmeye yetmiyor. Razz

Anlat bakalım AKP nin amacını sen biliyorsun ya bilmeyenler öğrensin Laughing
Mesaj08.09.2009, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

@sanal-reklamforumda : Sen politikacı olsana .. =) unutmaki desteklediğin parti olmadan önce M.K.Atatürk'ün Kurmuş olduğu parti vardı..Bunca yıl kim kimin ekmeğini yedi..Kim Kime Destek Ver(me)di..

Madem bilgiçsin söyle bakalım IMF'ye olan borçları Atatürk'ün kurmuş olduğu siyas-i partimi yaptı yoksa ;

Alıntı:

Resimdeki adamın (onların değimi ile baş hükümdarlarının) yanında ne işi var?

Merak ediyorum Sanal-ReklamForumda Wink

Cevabımı ver .. Bende Susacağım.. Wink

Mesaj08.09.2009, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:
@sanal-reklamforumda : Sen politikacı olsana .. =) unutmaki desteklediğin parti olmadan önce M.K.Atatürk'ün Kurmuş olduğu parti vardı..Bunca yıl kim kimin ekmeğini yedi..Kim Kime Destek Ver(me)di..

Madem bilgiçsin söyle bakalım IMF'ye olan borçları Atatürk'ün kurmuş olduğu siyas-i partimi yaptı yoksa ;

Alıntı:

Bende susacağım.... yazmışın sen susmassın artık o konuda saöylediğin anlamasız szlere inanmıyoruz Question Daha dün son mesajım dediğin mesajının üstüğne ziden çok emsaj yazmışın yani sana güvenim yok susmassın sen Wink

işte ispatı dün kü yazdıkların

byqraphix yazmış:
byqraphix yazmış:
Alıntı:

Bu yanlışş.. :s diğer sözlerin belki doğru olabilir ama son söylediğin cümleler yanlış.. Sana açıklamayacağım girişini-nedenini-gelişmesini-sonucunu diyebileceğim bir şeyde var tabiki 1 fabrikada bu olay oluyo 2 fabrikada bu olay oluyo 3 te oluyo 4 te oluyo e be adam 5 te demi aynısı oluyo.. Belki adam yapıyoduda yiyodu?

Biz burada Net-TR Kardeşimle siyaset başlatmadık..Bu Konunun amacı başlıkta ki gibi bellidir..Artık Saptırmayı bırakırsanız sevinirim...

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

sana açıklamayacağım .... açıklayabileceğin bir şey var mı ki açıklayacasın Question nedenini-sonucunu-gelişmesini bilmiyorsun ki açıklayabilesin

senin yaşadığın devlet bu kararı alıyorsa vve sen ANAYASAYA uygun bir türk vatandaşı isen satılana da alınana da razı OLACAKSIN.OLMUYORSAN OLAMSINI ŞSTEDİĞİN PARTİYE VERDE PARTİNİN OYU %0.0001 ARTSIN BEŞLKİ AKP NİN %48 LİK OYUNU %47.99999 DÜŞÜREBİLRİSİN Wink

KİMSE BANA BU KONU SİYASİ DİYEMEZ BU TÜR KONULAR 3 YILDIR AÇILIYOR VE SONUXCUNUN NEREYE VARILACAĞI EN AIZNDAN FORUMDAN ANALAYAN KULLANICILAR LA BİLİNİYOR.BAŞLIK SON 6-7 YIL BAK YA NEDEN SON 6-7 YIL AKP HÜKÜMETİ GELDİ YA 7 YIL ÖNCE ONDAN OLMASIN BANA MASAL OKUMA BU KONUNU NE AMAÇI AÇILDIĞI BELLİ O AMAÇLA AÇILMASA BİLE NEDEN VE NASIL BAŞKA YÖNLERE ÇEKİLEBİLECEĞİDE BELLİ

NEDEN KONU SON 10 YIL DEĞİLDE DE SON 7 YIL O 3 YILDA NELER SATILSI NELER AMA KİŞM TAKAR Kİ OZ MANA HÜKÜMETİN BAŞINDA AKP YOKRU 10 YIL ÖNCE SATYILANLAR KENDİNİDE TOPRAKLARIYLA BERABER SATNLARDI BANA MASAL OKUMA KARŞINIZDA ÇOCUK YOK SİYASET YAPIN SONMRA İKİ MESAJLA SİYASTE YOK DİYİN

PEHHHHH Razz Razz Razz Razz

Şu anda yapmış olduğun münakaşa çıkarmaya çalışmak arkadaş..Ama ben fazla uzatmayacağım..

Ne diyosan eyvallah aaa bu arada son bişi daha o .......siyasi parti 48lik oyla 1.oldu dedin ya...hah işte o siyasi parti seni bigün yarı yolda bırakmasın.. Wink

Siyasi değildi bu konu .. Sen resmen münakaşaya çevirdin..Sitem bu son mesajımdan sonra uzun bi süre forumda mesaj yazmaya kapanıcak olabilir ama bunu yazmak zorundaydımm..

Herkese İyi Çalışmalar..

gelelim erdoğanın resim olayına o resimden SANANE Question Ne diye karışıyorsun ki Question konu siyasi bir konu değil sana noluyor neden kendi kendine gelin güvey oluyorsun sonuçta ben ısrarla siyasi amaçla açtınız dediğm bir konuya ısrarla siyasi değil dediniz dediniz şimdi sıkışınca işi erdoğana çevirdiniz ya kaçmak mı deniyordu buna sorayız siz muhaliflere Razz

sen benim senin en son attığın mesajından önce attığım ilk 2 mesajın cvplarını ver ben sana o resmi açıklayacağım ama önce kaçmadan lafı değiştirmeden cvplarını ver ilk soruları ben sordum izahını bnyap bende yapacağım by muamma Mr. Green
Mesaj08.09.2009, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:

Alıntı:

Bende susacağım.... yazmışın sen susmassın artık o konuda saöylediğin anlamasız szlere inanmıyoruz Question Daha dün son mesajım dediğin mesajının üstüğne ziden çok emsaj yazmışın yani sana güvenim yok susmassın sen Wink

işte ispatı dün kü yazdıkların

byqraphix yazmış:
byqraphix yazmış:
Alıntı:

Bu yanlışş.. :s diğer sözlerin belki doğru olabilir ama son söylediğin cümleler yanlış.. Sana açıklamayacağım girişini-nedenini-gelişmesini-sonucunu diyebileceğim bir şeyde var tabiki 1 fabrikada bu olay oluyo 2 fabrikada bu olay oluyo 3 te oluyo 4 te oluyo e be adam 5 te demi aynısı oluyo.. Belki adam yapıyoduda yiyodu?

Biz burada Net-TR Kardeşimle siyaset başlatmadık..Bu Konunun amacı başlıkta ki gibi bellidir..Artık Saptırmayı bırakırsanız sevinirim...

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

sana açıklamayacağım .... açıklayabileceğin bir şey var mı ki açıklayacasın Question nedenini-sonucunu-gelişmesini bilmiyorsun ki açıklayabilesin

senin yaşadığın devlet bu kararı alıyorsa vve sen ANAYASAYA uygun bir türk vatandaşı isen satılana da alınana da razı OLACAKSIN.OLMUYORSAN OLAMSINI ŞSTEDİĞİN PARTİYE VERDE PARTİNİN OYU %0.0001 ARTSIN BEŞLKİ AKP NİN %48 LİK OYUNU %47.99999 DÜŞÜREBİLRİSİN Wink

KİMSE BANA BU KONU SİYASİ DİYEMEZ BU TÜR KONULAR 3 YILDIR AÇILIYOR VE SONUXCUNUN NEREYE VARILACAĞI EN AIZNDAN FORUMDAN ANALAYAN KULLANICILAR LA BİLİNİYOR.BAŞLIK SON 6-7 YIL BAK YA NEDEN SON 6-7 YIL AKP HÜKÜMETİ GELDİ YA 7 YIL ÖNCE ONDAN OLMASIN BANA MASAL OKUMA BU KONUNU NE AMAÇI AÇILDIĞI BELLİ O AMAÇLA AÇILMASA BİLE NEDEN VE NASIL BAŞKA YÖNLERE ÇEKİLEBİLECEĞİDE BELLİ

NEDEN KONU SON 10 YIL DEĞİLDE DE SON 7 YIL O 3 YILDA NELER SATILSI NELER AMA KİŞM TAKAR Kİ OZ MANA HÜKÜMETİN BAŞINDA AKP YOKRU 10 YIL ÖNCE SATYILANLAR KENDİNİDE TOPRAKLARIYLA BERABER SATNLARDI BANA MASAL OKUMA KARŞINIZDA ÇOCUK YOK SİYASET YAPIN SONMRA İKİ MESAJLA SİYASTE YOK DİYİN

PEHHHHH Razz Razz Razz Razz

Şu anda yapmış olduğun münakaşa çıkarmaya çalışmak arkadaş..Ama ben fazla uzatmayacağım..

Ne diyosan eyvallah aaa bu arada son bişi daha o .......siyasi parti 48lik oyla 1.oldu dedin ya...hah işte o siyasi parti seni bigün yarı yolda bırakmasın.. Wink

Siyasi değildi bu konu .. Sen resmen münakaşaya çevirdin..Sitem bu son mesajımdan sonra uzun bi süre forumda mesaj yazmaya kapanıcak olabilir ama bunu yazmak zorundaydımm..

Herkese İyi Çalışmalar..

gelelim erdoğanın resim olayına o resimden SANANE Question Ne diye karışıyorsun ki Question konu siyasi bir konu değil sana noluyor neden kendi kendine gelin güvey oluyorsun sonuçta ben ısrarla siyasi amaçla açtınız dediğm bir konuya ısrarla siyasi değil dediniz dediniz şimdi sıkışınca işi erdoğana çevirdiniz ya kaçmak mı deniyordu buna sorayız siz muhaliflere Razz

sen benim senin en son attığın mesajından önce attığım ilk 2 mesajın cvplarını ver ben sana o resmi açıklayacağım ama önce kaçmadan lafı değiştirmeden cvplarını ver ilk soruları ben sordum izahını bnyap bende yapacağım by muamma Mr. Green

Sorduğun Soruyu Söyle ?

SANANE derken demek istediğin ne ?

Bak arkadaş ben T.Cumhuriyetinin Başbakanı'na laf etmedim Ben ... Genel Başkanına Söylüyorum?

Ayrıca Muammanın TDK daki anlamına da bakmalısın Wink

Yada kendine By_AKTÜRKİYE demelisin Wink

Yok Arkadaş ben sana takılıpta senin gibi sitemi gözden çıkaramıyacam Wink

Güvenmiyorum demişsin ya.. Sen Güvenin Anlamını Bilmiyorsunki Güvenesin..

Hade Eywallah..

Mesaj08.09.2009, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siyaset yok dedim, siyaset yapmış bazı arkadaşlar.
Tayyip Erdoğan Bim'e desteği vardır.
Danışmanları zaten Bim'e ortak.
Cüyeyd Zapsu gidin araştırın..
Çok bilen arkadaşlar annesinden babasından duyma haberleri burda paylaşmasa iyi olur.
Biraz gerçekçi olun, kendiniz araştırıp foruma yazın. Çok belli ediyosunuz.. Laughing

Siyaset'i bırakın, kendinize gelin.
Ayık olun ulen. Laughing

Kuralları çiğnemedim, Türkiye'de satılanları belirtmek siyaset olsaydı..
Başlığa kilitlenene kadar devam edelim.. Razz
Önceki mesajları göster: