Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.09.2009, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

grapfixcell yazmış:
2 yönlü bi açıklama yapıyım dedim:d
sabahçı:sabahçı olmayı en çok pc bagımlıları sever ögleye kadar ders gerisi full pc ama çalışkanlar sevmez çünkü verimli anlayamazlar
öglenci:çalışkanlar sever çünkü dinamik gelirler ve dersleri çatır çutur yaparlar.Tembelle tabir ettigimiz arkadaşlarımızda garip garip akşama kadar okul bitsede kurtulsak 15 tatil gelsede kurtulsak ve cuma gelsede kurtulsak vs. laflarıyla kendilerini avuturlar Laughing
bide ögretmenler açısından söyleyyeyim sabahçı olunca ögretmen tüm uykusuzlugunu sizden çıkartma ihtimalide var ha Laughing

ben hem sabahçı hem öğlenci oluom galiba Very Happy çünkü sabah 6da kalkıom akşam 6'da evde oluom Very Happy
Mesaj11.09.2009, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim İlkokulda Tam Gündü

Sabah 9.00

Öğle Yemeği 12.20 -13.30

Çıkış: 15.00

Lisede de Çok Kişi Olması Sebebiyle Bigün Sabah Bigün Öğlen Gidiyordum.Ayrıca C.tesi Günüde Okul Vardı
Mr. Green
Mesaj12.09.2009, 09:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben bu sene öğlenciyim ama sabahçı olmayı tercih ederim çünkü sabah kalk okulu bitir bütün gün istedigini yap Smile
Mesaj26.09.2009, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlıktaki Öğlencilik sevgime dair bütün mesajlarımı geri alıyorum. Laughing
Ne düzensiz bir gün geçiyor ya.. Sabah zaten 11'de falan kalkıyorum, 12.15 gibi yola çıkıyorum okuldasın 5.30 gibi çıkıs oluyor eve geliyorum yemeği falan akşam oluyor. Kısacası zaten yorgun geliyorsun ders çalışmak istemiyorsun sabahta geç kalkıyorum bilmiyorum napacağımı bu sene. Ama tek şunu diyebilirim ki okulda zaman hiç geçmiyor ve düzensiz günler..
Mesaj26.09.2009, 22:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayatım Boyunca Hep Sabahçı Oldum.. ! Very Happy Sadece 1 kez öğlenci oldum..! onuda hayal meal hatırlıyorum =)

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj26.09.2009, 22:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

4. sınıfta sabahçıydım ve 6, 7 de sabahçıydık bu senede sabahçıyım.Önceden sevmezdim sabah kalkmayı ama okuldan yorgun gelip akşama kadar dinlenmenin keyfini alınca sabahçı olmayı tercih ediyorum.Sabahçıykende aynı saatte yatıyorum öğlenciykende.O yüzden sabah gitmek vakitten avantaj kazandırıyo.tek sorun benim sabah 6 ya kadar uyumamam Very Happy arım saat sonra uyanıyorum 7 ye kadar elbiseydi kahvaltıyda falan 7 de yoldayım 7:15 gibi okulda 7:20 sınıfta 12:30 çıkış 13:00 ev Smile
Mesaj26.09.2009, 23:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

skynetagalar yazmış:
4. sınıfta sabahçıydım ve 6, 7 de sabahçıydık bu senede sabahçıyım.Önceden sevmezdim sabah kalkmayı ama okuldan yorgun gelip akşama kadar dinlenmenin keyfini alınca sabahçı olmayı tercih ediyorum.Sabahçıykende aynı saatte yatıyorum öğlenciykende.O yüzden sabah gitmek vakitten avantaj kazandırıyo.tek sorun benim sabah 6 ya kadar uyumamam Very Happy arım saat sonra uyanıyorum 7 ye kadar elbiseydi kahvaltıyda falan 7 de yoldayım 7:15 gibi okulda 7:20 sınıfta 12:30 çıkış 13:00 ev Smile

Bende akşam uyumayı sevmem, yorgun olsam bile. Akşam evde birinin uyuması bile bende sıkıntı yaratır, huzursuz olurum. 24.00'dan önce uyuyamıyorum zaten.. Yazın en az gece 3'e kadar uyuyamam. Yatağa yatsam bile.. Smile
Mesaj27.09.2009, 07:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben birtek 1. sınıftayken öğlenci oldum bide bu sene (lise 2) öğlenci oldum ama berbat bişi yha akşam eve geliyon kimse yok sabah uyanıon kimse yok hangi ara ders yapcam yane o da belli değil hayatımda gördğm en kötü şey
Mesaj27.09.2009, 08:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir kere bile sabahçı ve ya öğlenci olmadım.Hep tam gün.. Crying or Very sad
Mesaj27.09.2009, 08:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

biliyonuz bende liseye geçtim Cool

ders programını aldım..

alırkende bakıyorum saat kaçta hangi dersler vs.

pazartesi 10 dersimiz var

salı günü 5 dersimiz var pazartesi sabah gitcem

salı günü sabah gitmicem ögleden sonra gitcem..

cuma da aynı şekil sabah gitmiyorum ögleden sonra gidiyorum ben hep sabahcıydım
Mesaj27.09.2009, 08:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

sabahçılık

Mesaj27.09.2009, 08:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şu ana kadar çoğunluk olarak sabahçı oldum. Ama şimdi ne sabahçı ne öğlenciyim. Yada ikisi birden diyebilirim Very Happy
Mesaj27.09.2009, 08:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

site-reklami-yap yazmış:
Şu ana kadar çoğunluk olarak sabahçı oldum. Ama şimdi ne sabahçı ne öğlenciyim. Yada ikisi birden diyebilirim Very Happy

Very Happy

Mesaj27.09.2009, 09:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sabahçı olmak çok kötü Crying or Very sad

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj27.09.2009, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:
biliyonuz bende liseye geçtim Cool

ders programını aldım..

alırkende bakıyorum saat kaçta hangi dersler vs.

pazartesi 10 dersimiz var

salı günü 5 dersimiz var pazartesi sabah gitcem

salı günü sabah gitmicem ögleden sonra gitcem..

cuma da aynı şekil sabah gitmiyorum ögleden sonra gidiyorum ben hep sabahcıydım

İyiymiş. Daha ders programını almadım.. Laughing
Önceki mesajları göster: