Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.08.2007, 23:28 (UTC)    
Mesaj konusu: GOOGLE ADSENSE BIRLIKLERI YASAGI

Merhaba arkadaslar,

google adsense üye olurken onayladiginiz sözlesme sartlarindan özellikle birini hatirlatmak isterim:

"Reklamları tıklamaya teşvik eden sitelerde reklam yayınlamayacağım." seklinde bir anlasma imzaliyorsunuz google'a üye olurken, tarafimca bu tarz birliktelikler size 30 kurustandan daha fazla kazandirmaz, daha cok bütün reklami veren vermeyen tr.gg sitelerini riske atar. Fikir güzel ama google saf degil, ayarlamalari var buna karsi.

Riskler bir yana, imzaladiginiz bir anlasma var ortada ve burada aykiri geliniyor ise bu "yasal olmayan icerik" sinifina giriyor, bu nedenle bundan sonra google adsense birlikteliklere, sitemi gir reklamimi tikla ben de seninkini tiklarim seklinde konulara izin kesinlikle yoktur.

Mod arkadaslar lütfen bundan sonra bu konulari silelim.

EKLEME: bu yasak kullanicilarimizin sitelerine girip iletisim formu araciloigi ile birlikteliklere davet etme seklinde kullanicilarimizi rahatsiz edenler icin de gecerlidir! Kimsenin e-mailini spam ile doldurmaya hakkiniz yok, hakkinda sikayet gelen arkadaslarin siteleri hemen kapatilacaktir.

En son selin tarafından 17.08.2007 22:15:19 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj11.08.2007, 23:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: GOOGLE ADSENSE BIRLIKLERI YASAGI

selin yazmış:
Merhaba arkadaslar,

google adsense üye olurken onayladiginiz sözlesme sartlarindan özellikle birini hatirlatmak isterim:

"Reklamları tıklamaya teşvik eden sitelerde reklam yayınlamayacağım." seklinde bir anlasma imzaliyorsunuz google'a üye olurken, tarafimca bu tarz birliktelikler size 30 cent den daha fazla kazandirmaz, daha cok bütün tr.gg sitelerini riske atar.

Riskler bir yana, imzaladiginiz bir anlasma var ortada ve burada aykiri geliniyor ise bu "yasal olmayan icerik" sinifina giriyor, bu nedenle bundan sonra google adsense birlikteliklere, sitemi gir reklamimi tikla ben de seninkini tiklarim seklinde konulara izin kesinlikle yoktur.

Mod arkadaslar lütfen bundan sonra bu konulari silelim.

bu olayların hepsi yalan dolan para falan kazanamazlar zaten elin oğlu niye bize para versinki işte burayada yazdım Arrow http://www.bedava-sitem.com/forumtr/viewtopic.php?t=12808
saygılar...
Mesaj12.08.2007, 07:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ewt ya bencede google saf bi şirket deil adamlar durduk yere nie para kazandırsınki millete oradan bi payları vardır kesin bencede yasak olsun öyle konular tıkla şöle böle katılıyorum selin Tşk Paylaşım İçin ..

En son darkvadi tarafından 14.08.2007 10:37:56 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj12.08.2007, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaslar google saf degil dogru ama adamlar bizlerin sitesinde reklam verdikce onlarda kazanıyor.Cunku onlar baskalarından atıyorum 100$ alıyorsa bize de 10$ weriyor.Yani onlar ne olursa olsun karlı.Ewt google reklamları için grup olusturulmasın..
Mesaj12.08.2007, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

OLUŞTURULSA NE OLUR Kİ OLUŞTURANLARIN PARALARI YANAR ANCAK Wink

TR.GG DESTEK FORUMUMUZ http://ner10.net/tr-gg-destek-ve-paylasimlar-f-185.html
Mesaj12.08.2007, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

google bütün tr.gg lere yasak getirirse ne yapacaksiniz?
Mesaj12.08.2007, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

demokrasilerde çareler tükenmez tr.gg ye yasak gelirse bunu yapan arkadaşlar için blog siteleri mevcut ayrıca google ın salak olmadığı konusunda fikir belirten arkadaşlarımız var bence kesinlikle doğru google amca salak değil google ın merkezi silikon vadisinin merkezinde Very Happy google amcanın elinde en gelişmiş sistemler mevcut herkesin adımlarını rahatça takip edebiliyolar ama bazı konularda da düşünmek gerekiyo adsense den kim ne kazanıyosa google çook daha fazlasını kazanıyo niye kazancından olsunki ban lamalar olabiliyo formalite icabı Very Happy
[color=olive:72691dfc63][size=23:72691dfc63]>>>>>Born to Kill<<<<<[/size:72691dfc63][/color:72691dfc63]
Mesaj12.08.2007, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
google bütün tr.gg lere yasak getirirse ne yapacaksiniz?

naparız ki ? yaptığımız siteler boşa gider

Mesaj12.08.2007, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Google Adnsense

merhaba arkadaşlar hepiniz google adsense'ye inanmıyor olabilirsiniz..Ama ben yaptığım ve yayınlanan 2 sitem sayemde para kazanıyorum ve parayı alıp harcadım bile..Yani para vermeme gibi bir olay kesinlikle olmuyor....Çünkü bu iş dünya devi Google güvencesinde..Ben hesaptan para alan biri olarak konuşuyorum...

Sizlerede google adsense tavsiye ediyorum...

İnternette boş gezmektense iyi reklam yaparak para kazanın Smile

Ama şunu da unutmayalım kesinlikle teşvik edilme olayına katılıyorum...

SAYGILARIMLA
Mesaj12.08.2007, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben de google adsense den para alamamis birisi olarak konusuyorum, tabi ki cogunlukla ödüyor parayi ama ödemeyi de reddebilir.

ama bunu tartismanin geregi yok, para alinir alinamaz konusu degil burasi, konu: 15 kisinin birbiriyle birlesip 10 link tiklamalarinin kazanci ne olabilir ki konusu. BIrliktelikler birsey getirmez diyorum, google reklamlarini koymaya devam edin, paranizi da kazanin, ama 30 kurus icin kafaniza bu kadar dert etmeyin 10 az ya da fazla tiklamayi. Birliktelik de yapmak isteyenler buyursunlar, ama artik yasal olmadigi icin bedava-sitem forumu uzerinden yasak.

En son selin tarafından 12.08.2007 17:33:16 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj12.08.2007, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
ben de google adsense den para alamamis birisi olarak konusuyorum, tabi ki 90% ödüyor parayi ama ödemeyi de reddebilir.

ama bunu tartismanin geregi yok, para alinir alinamaz konusu degil burasi, konu: 15 kisinin birbiriyle birlesip 10 link tiklamalarinin kazanci ne olabilir ki konusu. BIrliktelikler birsey getirmez diyorum, google reklamlarini koymaya devam edin, paranizi da kazanin, ama 30 kurus icin kafaniza bu kadar dert etmeyin 10 az ya da fazla tiklamayi

meraba eğer kurallara uyarsanız alabilirsiniz birazdan yazarım kuralları saygılar.
Mesaj12.08.2007, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj14.08.2007, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
adsense konusunun biz üyelere danışılmadan kapatılmasını kınıyorum.sonuçta onların reklamlarını kendi sitemiz üzerinden yapıyoruz ve ben kaç kişiyi siteme çekmek istersem çekerim ve de onlar tıklar.Böyle basit ahlak felsefesi zannettiğiniz hareketler yaparak konuları tıkamanız veya topicleri kapatmanız aslında çok yanlış :!:
Mesaj18.08.2007, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba, SITENE ziyaretci cekmek zorundasin, GOOGLE REKLAMINA degil...

yasak, bu kadar.
Mesaj23.08.2007, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bu google adenseden para kazanan varsa bi yazsın bizde buna göre haraket edelim
Önceki mesajları göster: