Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.09.2009, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:
S.K. Abarttı..Devlet Abarttı..Medya Abartı.. Bedava-Sitem Kullanıcıları Abarttı..

Lütfen artık c.g hakkında konuşmayalım arkadaşlar..! Neutral

evet herkes abartmış olabilir ama abartıldı diye de bu olayı kapatacak değiliz bu ve buna benzer nice olaylar olmaması açısından önemli bir teşkil ediyor bu polayların sürekli gümdemde kalması bakalım ne cinayetler önlendi bu cinayetin basın da abartılmasından dolayı

kızda hata var sonuna kadar hata var ailesinde daha da çok hata var kızlarına sahip çıkıp kızların neler yaptığını araştırmaları lazımdı

burada ki konu cg değil cg ye yapılan bir şarkı v şarkıda süper cg hakettiği kelimelei kendisine yapılan bir şarkıdan dinliyor işde Laughing

konuyu kapatalım diyorsun bu ve buna benzer başka bir konuya yönlendirip tartışalım diyorsun senide anlamak gerçekten zor Neutral
Mesaj22.09.2009, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben videoya yorum bekledim siz ne tartışıyorsunuz.

Biraz haber izleyelim arkadaşlar.Avukat sırf Cem'in cezasını azaltmak için bu sevgili yalanını söylüyor.

Sizde çıkmış kızda hatalı diyorsunuz.Adamın hatasınının karşısında kızın olmayan hatasını söyleyecek kadar ruhsuz olmayalım...

Ayrıca münevver'in öldürülme sebebi aile sırrını öğrenmesiymiş.Bilmem bilir misiniz ama Hayyam Garipoğlu Yahudi... ve öyle bir sırmış ki arada Mossad bile varmış...

Mesaj22.09.2009, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklamforumda yazmış:
byqraphix yazmış:
S.K. Abarttı..Devlet Abarttı..Medya Abartı.. Bedava-Sitem Kullanıcıları Abarttı..

Lütfen artık c.g hakkında konuşmayalım arkadaşlar..! Neutral

evet herkes abartmış olabilir ama abartıldı diye de bu olayı kapatacak değiliz bu ve buna benzer nice olaylar olmaması açısından önemli bir teşkil ediyor bu polayların sürekli gümdemde kalması bakalım ne cinayetler önlendi bu cinayetin basın da abartılmasından dolayı

kızda hata var sonuna kadar hata var ailesinde daha da çok hata var kızlarına sahip çıkıp kızların neler yaptığını araştırmaları lazımdı

burada ki konu cg değil cg ye yapılan bir şarkı v şarkıda süper cg hakettiği kelimelei kendisine yapılan bir şarkıdan dinliyor işde Laughing

konuyu kapatalım diyorsun bu ve buna benzer başka bir konuya yönlendirip tartışalım diyorsun senide anlamak gerçekten zor Neutral

Kesinlikle tartışalım demedim Wink Sadece "şu konuda da yorum yapın"dedim.. Wink Smile

Bi insanı anlamak isteyince ne olursa olsun anlayabiliriz yeter ki istemeyi bilelim.. Wink

Unutma ki Sadece M.K değil Sadece C.G değil suçlu olan.. Wink

Suçlu olan "para verip burun kaldıran" & "parasız ve kızını düşünmeyen"2 ailede de suç olduğunun altını çiziyorum..! Wink

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj22.09.2009, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bak bygraphix kardeşim ben ailenin durumları ile ilgili bir konumu açtım yada cg'nin cinayetiyle ilgili.

Sen konunun içine ettin gelmiş konuşuyorsun birşeyler biliyor gibi..

Mesaj22.09.2009, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

EL ELE BEDAVA SİTEMİ TEMİZLİYELİM VS SEYLERİ CIKMISDI SİMDİ BU VİDEODA KÖTÜ ARGO İÇERİKLİ KELİMELER VAR YAKISDIMI VEDE COK GÜZEL VS SEYLER SÖYLÜYOSUNUZ C.G MİS BİLMEM NEYMİS MİLLET ARTIK BIKDI GERCEKDEN BU ACILAN SAYFAYI KİTLEYİN CÜNKİ ARGO VE KÜFÜR VAR SONUCDA BURDA KÜFÜR ARGO VS SEYLER YASAKK VİDEODA KÜFÜR VEYA ARGODA OLSA Wink
Mesaj22.09.2009, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

darksheytan yazmış:
EL ELE BEDAVA SİTEMİ TEMİZLİYELİM VS SEYLERİ CIKMISDI SİMDİ BU VİDEODA KÖTÜ ARGO İÇERİKLİ KELİMELER VAR YAKISDIMI VEDE COK GÜZEL VS SEYLER SÖYLÜYOSUNUZ C.G MİS BİLMEM NEYMİS MİLLET ARTIK BIKDI GERCEKDEN BU ACILAN SAYFAYI KİTLEYİN CÜNKİ ARGO VE KÜFÜR VAR SONUCDA BURDA KÜFÜR ARGO VS SEYLER YASAKK VİDEODA KÜFÜR VEYA ARGODA OLSA Wink

Paylaşımı yapan arkadaş anlasa bide bunu..!

Mesaj22.09.2009, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:
darksheytan yazmış:

Paylaşımı yapan arkadaş anlasa bide bunu..!

Mr. Green [/b]
Mesaj22.09.2009, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

- http://www.izlesene.com/video/amator-zeynep-avci-ve-saz-arkadaslari-farketmez-ve-cevabi/1138029

Burdan görmüşler galiba sonuna kadar izleyin bu daha güzel...
Mesaj22.09.2009, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:
- http://www.izlesene.com/video/amator-zeynep-avci-ve-saz-arkadaslari-farketmez-ve-cevabi/1138029

Burdan görmüşler galiba sonuna kadar izleyin bu daha güzel...

Biliyorum bunu.. Very Happy benm ark.larda cevap yazmışlardı zeynep avcıya Very Happy hehehehe Very Happy manyaq kapışmaydı.. Very Happy

Mesaj22.09.2009, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu kızlar sağlam ayakkabı olsa ağızları düzgün olurdu aile terbiyesi almadıkları cok belli işte aileler evlatlarını bu sekilde bası bos sokaklara bırakırsa arkadas cevresine takılır ya ağzı bozuk olur yada yoldan cıkarlar bunlara değil ailelerine yazıkk Wink
Mesaj22.09.2009, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burada küfür yasak fakat ben burda herhangi bir şekilde argo kullanmadım.Videodaki küfürde videoda.O kişinin izlemesine bağlı.

Ayrıca beste farketmezden alıntıdır.Zeynep in yaptığı şarkıdan değil.Zeynep farketmezden almıştır.BJK Şarkılarından yani bilmeyen konuşmasın ve link vermesin...

Konumun içine ettiniz zaten dahada video izlemeyenler dışında hiç kimse yorum yapmasın.

Mesaj22.09.2009, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nettiki bide beni dövseydin Mr. Green Bilmeyen karışmayackmış Sen annenin karnındamı öğrendin sen o yolları giderken biz dönüyoduk Wink
Mesaj22.09.2009, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:
Nettiki bide beni dövseydin Mr. Green Bilmeyen karışmayackmış Sen annenin karnındamı öğrendin sen o yolları giderken biz dönüyoduk Wink

Sorman ayıp emre.. Very Happy

Adam anasının karnında öğrendi bunları.. Very Happy hatta ilk insan bu..!

Herşeyi İlk öğrendi bu.. Very Happy

Mesaj22.09.2009, 19:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

karnıma ağrılar girdi
Mesaj22.09.2009, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya ikinizde çocuk gibi mesaj yazıyorsunuz...

Ne şimdi bunlar.. biri diyor yok ananın karnında öğrendin diye.Kardeşim bilmiyorsan niye konuyu dağıtarak link veriyorsun ki....

bygraphix 'de kesin çocuk ki yok ilk insan bu felan doğru ve saygılı konuş kardeşim benim..

Böyle çocuk gibi cevaplar verip konuyu dağıtarak bs'nin kalitesi düşüyor sizler yüzünden...