Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.10.2009, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

site-reklami-yap yazmış:
Ona bakarsan Sivasspor da geçen sene 1. olduğu zaman Atleticho Madrid ten 2 maçta 8 tane yedi. Peki siz neden A.Madrid gibi olup atamadınız bi kaç gol. Ayrıca twente yi böyle büyütürseniz Barcelona ya İnter e ne dersiniz çok merak ediyorum.

uzatma lan hemen tartışma ortamı yaratma başlıcam
galatasarayına hemen fb-gs muhabbeti açıp başlığın
içine etmeyin..!
Mesaj02.10.2009, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

xD türkiye de anlayış bu her teknik direktör 1 sene durur en fazla son güle güle...

ha şu fener gs olayına gelince.kimse kusura bakmasın ama yiyeceksiniz birbirinizi...

çoğu kişi (özellikle fb yalan yok!) bjk nin unitedden 5 yiyecğini felan söylüyordu.çha herkes biliyordu ynilecğini ama kimse beklmiyordu fb nin twente karşında ynilecğini.onu napacaksınız.geleceğe bakın diyorsun geçmişi boşver ama geçmişide unutmuyoprsunuz....yok gs fbye 7 attı fb gs 6 attı. bunlar neden unutmuyorsunuz...

ya kardeşim bırakın bu futbol işlerine...yakında ülkede futbol yasaklanacak bunlar yüzünden...
Mesaj02.10.2009, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wording ağzımı açtırma şimdi seviyeli ol biraz. Burada senin arkadaşın yok lan felan ne oluyor. Ayrıca gs-fb tartısmaları futbolun tuzu biberidir. Saçma sapan uyarılar yazarak ortamı germeyin.
Mesaj02.10.2009, 17:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Birşey sormak istiyorum bir kaç saattir karışmayayım dedim ama konu nereye geldi?
Lucescu dan Fenerbahçeye Galatasaraya..
Lütfen başlığın kitlenmemesi için tartışma yaratmayacak yorumlar yazalım.

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj02.10.2009, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

site-reklami-yap2 yazmış:
Wording ağzımı açtırma şimdi seviyeli ol biraz. Burada senin arkadaşın yok lan felan ne oluyor. Ayrıca gs-fb tartısmaları futbolun tuzu biberidir. Saçma sapan uyarılar yazarak ortamı germeyin.

tuzu biberi hea? ya adam ana avrat düz gidiyor her yerde böle.birbirlerine argo, hakaret keliemeleri kullanılıyor bu tuz biber??? bırakın kardeşim ya herkesin birbrine küfür etsin.o takım taraftarı o takımı rezil etsin iyi mi böle.
Mesaj02.10.2009, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya kendimi tutayım diyorum ama yinede karşılık vermeden olmuyor. Biz burada küfür mü ettik sanki ya. Gidin o zaman küfür edenleri uyarın. Biz burada tatlı bir tartışma yapıyoruz. Bundan sonra karşılık vermeseniz iyi olur.
Mesaj02.10.2009, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

site-reklami-yap yazmış:
Ya kendimi tutayım diyorum ama yinede karşılık vermeden olmuyor. Biz burada küfür mü ettik sanki ya. Gidin o zaman küfür edenleri uyarın. Biz burada tatlı bir tartışma yapıyoruz. Bundan sonra karşılık vermeseniz iyi olur.

eh eden de var.sen şimdi ona içinden küfür etmiyormusun, o etmiyor mu? hem bu tatlı tatlı bir tartışma mı? bıraksak yiyeceksn yhu birbirinizi...

neyse konu dağtımyalım.
Mesaj02.10.2009, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

o dandk dediğiniz twente geçen sene hollanda liginde 2. oldu ayrıca şu anda hollanda dünya sıralamasında 3. dikatinizi çekerim ! Wink
Mesaj02.10.2009, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:
o dandk dediğiniz twente geçen sene hollanda liginde 2. oldu ayrıca şu anda hollanda dünya sıralamasında 3. dikatinizi çekerim ! Wink

Ya yeter!
Biz konu sapmasın diyoruz siz ne diyorsunuz..

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj02.10.2009, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar ne yapmışsınız siz..? wording senden beklemezdim butür bi davranışı.. ben bu arkadaşla tatlı tartışma rekabetindeyiz.. Wink herhangi bir kötü bir ark niyet yada kavga söz konusu değil..!

Ayrıca unutmayın ki ;

Galatasaray olmasaydı Fenerbahçe Bu kadar büyük olamazdı.. Aynı şekilde Fenerbahçe olmasaydı Galatasaray Bu kadar büyük olamazdı.. Bunlar arkadaşın dediği gibi futbolun tuzu-biberi..! ama şu da bi gerçekki hyperend'in dediği gibi "küfür/argo"bunlar olmadan futbol olmazmı.? olur..! yapmayın arkadaşlar..! seviyeli olalım bu forumu sefaletten kurtaralım..! madem karşıda ki alttan almıyor nederse desin biz alttan alalım..

A*nanı S__**?K?___M** mi dedi . O deyince dediği oluyomu .. ? Hayır..! ne demiş büyüklerimiz : Benim hakkımda ne düşünüyorisen Allah 2-3 Mislini versin başına.. Lütfen arkadaşlar .. lütfen..! "Argo" Kullanmayalım Bi Konuya yorum yapacaksak "yorum yapayım"diye değil "fikrim olsun herkesle paylaşayım"diye yapalım..! Wink

Hadi lütfen şimdi wording adlı arkadaşım,özür dile site-reklami-yap isimli arkadaştan.. Wink
Unutmayın ki ; Büyüklük ne zeka ile ne de boy ile bellidir..Büyüklük Yürekle Gösterilir.. Ben size büyüklük gösterin demiyorum,yüreğinizin istediğini yapın..!

Bu Forumda Ben Dahil Bir Çok Arkadaşın Da KÜSLÜK İstemediğini Biliyorum..

Hadi Arkadaşlar Özür Dileyin..!

Mesaj02.10.2009, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Dediklerimi site-reklami-yap ( Adı Herneyse ) a demedim
En Son O Yazdığı İçin Alıntıyı Ondan Yapmış Olabilirim..! Dediklerim
Bu Forumda Gereksiz Saçma Sapan Başlıkla Alakası Olmayan (Genelde
bu fb-gs muhabbeti olur) Konulara Giren Arkadaşlara Dedim Herkez
için Geçerli..!
Mesaj02.10.2009, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

wording yazmış:
Ben Dediklerimi site-reklami-yap ( Adı Herneyse ) a demedim
En Son O Yazdığı İçin Alıntıyı Ondan Yapmış Olabilirim..! Dediklerim
Bu Forumda Gereksiz Saçma Sapan Başlıkla Alakası Olmayan (Genelde
bu fb-gs muhabbeti olur) Konulara Giren Arkadaşlara Dedim Herkez
için Geçerli..!

Wording adlı arkadaşım

Arrow Tatlı Tartışma Wink fark ettiysen her muhabbetimde ifade var.. Wink Smile bilmen gerekli ki bu ifadeler kimseye kızmayı sevmediğim içindir..! Wink Smile dikkat etmelisin Wink bu gülücük ifadeleri bir gün şu boynuzlu şeytan ifadelerine filan dönmesin Smile Wink Çünkü onu ben dahi kimse istemeyecektir.. Wink Smile Neyse konuyu dağıtmadan söyleyeyim Wink Smile Sen alıntı yaptığın için yanlışlık olduğu için özür dile ozman tamam mı..? Wink küslüğe lüzum yok..Ha bişey daha Bunlar kesinlikle tehdit unsuru hareketler değiller..! Wink Şimdi rica ediyorum .. Wink
Mesaj03.10.2009, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

zodyakcemberi yazmış:

Ayrıca unutmayın ki ;

Galatasaray olmasaydı Fenerbahçe Bu kadar büyük olamazdı.. Aynı şekilde Fenerbahçe olmasaydı Galatasaray Bu kadar büyük olamazdı.. Bunlar arkadaşın dediği gibi futbolun tuzu-biberi..! ama şu da bi gerçekki hyperend'in dediği gibi "küfür/argo"bunlar olmadan futbol olmazmı.? olur..! yapmayın arkadaşlar..! seviyeli olalım bu forumu sefaletten kurtaralım..! madem karşıda ki alttan almıyor nederse desin biz alttan alalım..

helal abi.. (:
Mesaj03.10.2009, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

fc-beypazarigucu yazmış:
zodyakcemberi yazmış:

Ayrıca unutmayın ki ;

helal abi.. (:

Eyvallah..! Wink Smile