Forum'da ara:
Ara

Hangi İşeletim Sistemin KullanıYorsun
Windows Xp
  58%
[ 30 ]
Windows Vista
  27%
[ 14 ]
Windows 7
  13%
[ 7 ]
Toplam Oylar : 51

Yazar Mesaj
Mesaj30.10.2009, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

bscity yazmış:
Xp Kullanıyorum,Vista Biraz Karışık Razz

Bu Cevapına katılmıyorum kesinlikle Bana göre yani Vista Cok rahat cok kullanışlı bir program Yapanlardan Allah razı olsun. Açıkcası Xp de güzel ama xp de her şeyi rahat yapamassın oyun cok rahat yüklenir Heleki korsanlar cok İyi yüklenir ama vistanında şöyle özelliği var Şuana kadar 2 Korsan (oyun aldım ) Very Happy Hapisaneye atmasınlar sonra İkiside vista Kabul edmedi. Orjinal alınca daha rahat kabul ediyor o yüzden Very Happy xp de güzel vistada İkisi arasında kalırım.... Ama kesinlikle vistayı öneririm Razz
Mesaj30.10.2009, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

kingcss yazmış:
iceblueking yazmış:
Vista Kullanıyorum Ancak Ankette Vista Yok

ortada duran vista Mr. Green

Tamam Gördüm.

Windows Yazıyodu 2. yazısını okumaya üşendim.
yok dedim meğer varmış Mr. Green

Mesaj30.10.2009, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar Windows 7 de böle korsanları kabul etmeme gibi bir sorun olyomu vista gibi
Mesaj30.10.2009, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
bscity yazmış:
Xp Kullanıyorum,Vista Biraz Karışık Razz

Bu Cevapına katılmıyorum kesinlikle Bana göre yani Vista Cok rahat cok kullanışlı bir program Yapanlardan Allah razı olsun. Açıkcası Xp de güzel ama xp de her şeyi rahat yapamassın oyun cok rahat yüklenir Heleki korsanlar cok İyi yüklenir ama vistanında şöyle özelliği var Şuana kadar 2 Korsan (oyun aldım ) Very Happy Hapisaneye atmasınlar sonra İkiside vista Kabul edmedi. Orjinal alınca daha rahat kabul ediyor o yüzden Very Happy xp de güzel vistada İkisi arasında kalırım.... Ama kesinlikle vistayı öneririm Razz

Vistaydı Önceki Bilgisayarım.
Ne Biliyim Bana Xp Daha Rahat Ve Kolay Geldi.

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj30.10.2009, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

bana göre vista grafik görsellek açısından hoş ama xp'nin görselliği güzel olmasada vistaya göre daha kaliteli
Mesaj30.10.2009, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

istanbulife yazmış:
Vista kullanıyorum ama hiç memlun değilim. Razz Yüklediğim cogu program calısmıyo.. Laughing

ewt bazır programlar vistaya uyumlu deil ama beni düşündüren şu vistaya uyumlu olmayan program windovs 7 ye hiç uyumlu olmaz anca 5-6 sene sonra olur ayrıyetten bişede var mesela vista ya nero yükleyene kadar canım çıktı almıyo windovs 7 nin de almıyacağını düşünüyorum windovs 7 kullanan arkadaşlar programlar uyumlumu deilmi bilgi verirse sevinirim Mr. Green

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj30.10.2009, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben dün itibariyle windows 7 kullanmaya başladım gayet de memnunum tavsiye ederim ancak korsanın kabul edilip edilmediğini bilmiyorum
Mesaj30.10.2009, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

designmania yazmış:
ben dün itibariyle windows 7 kullanmaya başladım gayet de memnunum tavsiye ederim ancak korsanın kabul edilip edilmediğini bilmiyorum

buldum birini snce nsl bnde indiricemde tavsite edermsn
Mesaj30.10.2009, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Xp'den Win7 geçtim.. Şiddetle herkese tavsiye ederim.Çok hızlı bir işletim sistemi ve görselliği süper..

Mesaj30.10.2009, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdestek yazmış:
Xp'den Win7 geçtim.. Şiddetle herkese tavsiye ederim.Çok hızlı bir işletim sistemi ve görselliği süper..

CD Olsa Bende Geçcemde İşte Sad
Mesaj30.10.2009, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Xp en iyisi bence diğer bilgisayar vista ondan hiçbişey anlamıyorum
Mesaj30.10.2009, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Windows 7 Kullanıyorum.
Hem Görsellik Hemde Hız Bakımından Çok Güzel.

Mesaj30.10.2009, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eniyisi vista çakması yani gçrsellik ve bazı özellikleri vistadan alınmış ama genel olarak xp işletim sistemi yani öyle birşey
Mesaj30.10.2009, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

onda sorun olabilio
Mesaj30.10.2009, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

heraradiginburda yazmış:
Eniyisi vista çakması yani gçrsellik ve bazı özellikleri vistadan alınmış ama genel olarak xp işletim sistemi yani öyle birşey

evet bencede Very Happy

ankette de xp birinci gidio Very Happy
Önceki mesajları göster: