Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.11.2009, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Gerçek Domainli Site Açıyorum.1 Ay İçinde Hazır Olur HerhaLde.(sitede reklamı görürsünüz ).BS Artık Sarmıyor.BS'nin Hakkını Yememek Lazım,Bs Olmasaydı Bu Site İşlerine Nasıl Gircektik Smile Site Açılınca VedaLaşırız Mr. Green
Mesaj06.11.2009, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

onlinephotoshop yazmış:
rebulitew0w yazmış:
Para bulun subdomain açak, kendi webme'mizi kendimiz oluşturak.

Zor İş

bsago yazmış:
Kendinize İyi Bakın.
Yaprak Dökümüne Son Sürat Devam..

Teşşekürler:DSonsurat Devam:D

Arkadaş 100 TL ye host+domain+subdomain alacak Very Happy

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj06.11.2009, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:
100 TL ye aç ta göreyim Very Happy 100 Liraya subdomain alacak +Host+Domain Very Happy Nerden alınıyor? Söylede koliyle alayım Very Happy düzüne düzüne deste deste alayım Very Happy

Komik çocuk Smile

Sen bs'yi bıraktığından beri bende tanıdıklardan dersler alıyorum. Senin gibi Saxli&Maxli ikilisi değil, geçen adsl'in web sitesini hackleyen kişilerle muhabbet kuruyorum ![/quote]
Mesaj06.11.2009, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

rebulitew0w yazmış:
byqraphix yazmış:
100 TL ye aç ta göreyim Very Happy 100 Liraya subdomain alacak +Host+Domain Very Happy Nerden alınıyor? Söylede koliyle alayım Very Happy düzüne düzüne deste deste alayım Very Happy

Komik çocuk Smile

Sen bs'yi bıraktığından beri bende tanıdıklardan dersler alıyorum. Senin gibi Saxli&Maxli ikilisi değil, geçen adsl'in web sitesini hackleyen kişilerle muhabbet kuruyorum !
[/quote]
Seninde burda atistlik, paşalık yapmanın lüzumu yok. Muhabbet kuruyosan bizene senden beklenmeyen bi hareket. Hava atıp göğsünü kabartmanın gereği yok bundan bizene.100 tl ye host+domain+ subdomain neden alınmasın çok mu pahalı önce piyasayı araştırın !
Mesaj06.11.2009, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

boş boş yazmayalım hiç kimse kapatmıyor intro falan koyuyor kapatacaksanız silin bende memnun değilim ama beğenmeyeni kimse zorlamıyor
35 liraya domainler var ordan alın kimsede karışmasın
Mesaj06.11.2009, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:
rebulitew0w yazmış:
byqraphix yazmış:

Komik çocuk Smile

Sen bs'yi bıraktığından beri bende tanıdıklardan dersler alıyorum. Senin gibi Saxli&Maxli ikilisi değil, geçen adsl'in web sitesini hackleyen kişilerle muhabbet kuruyorum !

Seninde burda atistlik, paşalık yapmanın lüzumu yok. Muhabbet kuruyosan bizene senden beklenmeyen bi hareket. Hava atıp göğsünü kabartmanın gereği yok bundan bizene.100 tl ye host+domain+ subdomain neden alınmasın çok mu pahalı önce piyasayı araştırın ![/quote]

artislik ne alakası var. arkadaşın bize söylediği söze bak, makalelerde çıktığı yazılara bak Mr. Green
Mesaj06.11.2009, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben çok kötü bir söz geremedim.
Mesaj06.11.2009, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitemiz-alacam yazmış:
boş boş yazmayalım hiç kimse kapatmıyor intro falan koyuyor kapatacaksanız silin bende memnun değilim ama beğenmeyeni kimse zorlamıyor

arkadaşım illa bi nedenimiz var intro koyduğumuz için
Mesaj06.11.2009, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

onlinephotoshop yazmış:
sitemiz-alacam yazmış:

o zaman sil birgün kalkar ümidiyle bekliyorsun
Mesaj06.11.2009, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitemiz-alacam yazmış:
onlinephotoshop yazmış:
sitemiz-alacam yazmış:

Bu seni ilgilendirmez ister yapar ister yapmaz ister siler ister silmez.
Mesaj06.11.2009, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitemiz-alacam yazmış:
onlinephotoshop yazmış:
sitemiz-alacam yazmış:

Tamam ya ben artık forumdanda gidiyorum bu ne,
Mesaj06.11.2009, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

En Ucuz Domain Kaç Para ?????
Mesaj06.11.2009, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

kingcss yazmış:
sitemiz-alacam yazmış:
onlinephotoshop yazmış:
sitemiz-alacam yazmış:

Bu seni ilgilendirmez ister yapar ister yapmaz ister siler ister silmez.

o zaman bu da seni ilgilendirmez
Mesaj06.11.2009, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs artık bitti herkes bıraktı Yolun acık olsun @onlinephotoshop
Mesaj06.11.2009, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:
rebulitew0w yazmış:
byqraphix yazmış:

Komik çocuk Smile

Seninde burda atistlik, paşalık yapmanın lüzumu yok. Muhabbet kuruyosan bizene senden beklenmeyen bi hareket. Hava atıp göğsünü kabartmanın gereği yok bundan bizene.100 tl ye host+domain+ subdomain neden alınmasın çok mu pahalı önce piyasayı araştırın ![/quote]

Emre Araştırdım ki biliyorum Very Happy

Bari sen yapma Wink Smile

Adam diyo ki

HOST + DOMAİN + SUBDOMAİN + Scriptleri filan kendisi yazacak Very Happy

Ulan madem 100 liraya bu iş halloluyor herkes bunu yapar Very Happy demi? Wink Mantıklı olalım arkadaşlar bu tür mantıksızlıklar "tavşan"suratlı bir çocuğun laflarına kanmaktan başka bir yol bırakmaz bizlere Wink Smile Şu an şu dakika bu forumdaysam..yada şu an,şu dakika şu forumdaysak "eskiler"olarak..! Ozaman arkasında ki neden ve nedenleri düşünelim.

Açık ve net konuşuyorum ki ;

SAXLİ&MAXLİ dediği ikilinin gerçek isimleri AXALİ & SAXLİ dır Smile Bu bir gerçek..-ki internetle ve hack araştırması ile uğraşan bir çok kişi bu 2liyi duymuşturda Smile

Ha madem hacker'im diyorsun.. Smile sana kendime ait olan site isimleri vereyim[ücretli]onları yok et,parçala,index bas Very Happy vs..vs.. Smile hayır zaten bu vereceğim sitelerime zerre birşey yaparmıyorisen..Değil hacker zararsız bi virüs dahi olamassın Wink Smile

Ha biliniyor ki ; İnananlar inanmışlardır da zaten..Makale konusu Smile Arkadaş sen burda 2 yıllık adama inanmayıp yeni yetme ve kendisine webmaster diyerek tüm web sitelerinin tasarımlarını aynı çizgi üzerinde yürüten ve bununla birlikte uğraşmamak adına 2 günden kısa sürede yapılarak 1 ayda yapıldı denilen ve aynı scriptlerle bişeyler hedefleyen ve internete "xxx kişi"yazdığımızda çıkmayan bi şahıs/şahıslardan bahsediyorsan ve sen bedava-sitem forumu serbest bölge dışında "abi şu böyle mi ? , şu şöylemi?"dedikten sonra "makalede ki olaylar"diyerek rencide etmeye çalışıyorsan senin ne burada ne başka bir yerlerde işin var Wink Smile

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Önceki mesajları göster: