Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.11.2009, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

O bilgileri almakta mesele Razz Araştırmış
Mesaj22.11.2009, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir Masaüstü

http://www.ozgurlukicin.com/media/upload/tema/masaustu-goruntusu/ekran_grnts126.png

Aslında fena Deil

ozgurlukicin.com aLıntıdır Very Happy
Mesaj22.11.2009, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Düzensiz.
Mesaj22.11.2009, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:
Düzensiz.
Düzenlersin o zaman Wink

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj22.11.2009, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

valla ne yalan söyleyeyim Ben birdahaki aya indirecem pardusu(bu ay kota çok dolduda xD) yabancılar kazanacağına türkler kaznsın hemde grafikelri hoşuma gitti. Wink
Mesaj22.11.2009, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

heraradiginburda yazmış:
valla ne yalan söyleyeyim Ben birdahaki aya indirecem pardusu(bu ay kota çok dolduda xD) yabancılar kazanacağına türkler kaznsın hemde grafikelri hoşuma gitti. Wink

Doğru bir karar, tebrik ederim sizi.
Pardus/Linux ücretsizdir. Türklerin kazanması şöyle olur: Bill Gates'e-Amerikaya gidecek olan milyarlarca dolar kullanıcının cebinde kalır, dolayısıyla bu para ülkemizde kalmış olur.
Asıl kazancımız budur Smile

efgan
Mesaj22.11.2009, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

harikaegitimprojeleri yazmış:
heraradiginburda yazmış:

Doğru bir karar, tebrik ederim sizi.
Pardus/Linux ücretsizdir. Türklerin kazanması şöyle olur: Bill Gates'e-Amerikaya gidecek olan milyarlarca dolar kullanıcının cebinde kalır, dolayısıyla bu para ülkemizde kalmış olur.
Asıl kazancımız budur Smile

Sonuçta kazancımız oluyor ya yeter Very Happy
Mesaj23.11.2009, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

pardus kullanmayı düşünüyorum fakat burada pardus bizim işletim sistemimiz olduğu için bu işletim sistemini kullanın bölümüne değinilmiş... Yanlış Birşey Böyle Diyoruz Fakat Bedava-Sitem Webme nin Almanların.. Kullandığımız Pcler Yabancı... Bu Durumlarda İşletim Sistemini Değil Teknoloji Sistemini Değiştireceksim Smile
Mesaj23.11.2009, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

sulperazon yazmış:
pardus kullanmayı düşünüyorum fakat burada pardus bizim işletim sistemimiz olduğu için bu işletim sistemini kullanın bölümüne değinilmiş... Yanlış Birşey Böyle Diyoruz Fakat Bedava-Sitem Webme nin Almanların.. Kullandığımız Pcler Yabancı... Bu Durumlarda İşletim Sistemini Değil Teknoloji Sistemini Değiştireceksim Smile

Ayrıca
Amerikan-İsrail zulmüne destek olmamış olursunuz.
Vatanseverler Pardus kullanır. Çünkü Windows'a ödenen milyarlarca dolar ülkemizde kalır.

Bu Satırada Üstteki Yorumu Yapıyorum Smile
Mesaj24.11.2009, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben kullanıyorum eskiden hem Vista hem Pardus kullanıyordum şimdi vista çökünce Xp ile Pardus kullanıyorum ama önyükleyicinzi pardus olmalı
Mesaj25.11.2009, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

pardus çok güzel programlara sahip, ama bazı donanımları tanımıyor. örneğin bende mikrofon çalışmıyor çünkü ses kartımı tanımadı, kamera çalışmadı onu da tanımadı. 299 sürücü var depolarda ama yine de tanımadı.Windos ve pardus birlikte yüklü şu an bende. Pardus güzel pardus özel şu an da pardustan yazıyorum. Öpen ofis programı da çok güzel,
Önceki mesajları göster: