Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.12.2009, 22:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Look Net Sistemi

Merhaba , yeni bir projemiz var . Yeni projemizin adı "Look Net" . Look Net ile look net damgasını gördüğünüz tüm tr.gg uzantılı sitelere tek üyelik ile üye oluyorsunuz ve kendi sitenize de aynı sistemi uygulayabiliyorsunuz . Bu sisteme üye olanlar bizim sitemizden üyeliklerini gerçekleştiriyorlar ve üye olan kişilerin üyelik bilgileri toplu halde txt dosyası biçiminde katılan site sahiplerine gidiyor . Bu forumda e mail veremiyeceğİmiz için katılmak isteyen siteler sitemizden yada farklı bir şekilde bilgilerini bize yolluyorlar ( E mail ) . Ben de katılan sitelere her hafta sonu üye olan kişilerin bilgilerini yolluyorum .

Diğer kampanyamıza buradan ulaşabilirsiniz .
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=131282
Mesaj15.12.2009, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Look Net Sistemi

looknet yazmış:
Merhaba , yeni bir projemiz var . Yeni projemizin adı "Look Net" . Look Net ile look net damgasını gördüğünüz tüm tr.gg uzantılı sitelere tek üyelik ile üye oluyorsunuz ve kendi sitenize de aynı sistemi uygulayabiliyorsunuz . Bu sisteme üye olanlar bizim sitemizden üyeliklerini gerçekleştiriyorlar ve üye olan kişilerin üyelik bilgileri toplu halde txt dosyası biçiminde katılan site sahiplerine gidiyor . Bu forumda e mail veremiyeceğİmiz için katılmak isteyen siteler sitemizden yada farklı bir şekilde bilgilerini bize yolluyorlar ( E mail ) . Ben de katılan sitelere her hafta sonu üye olan kişilerin bilgilerini yolluyorum .

Diğer kampanyamıza buradan ulaşabilirsiniz .
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=131282

Teşekkürler
Mesaj18.12.2009, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Facebook Connection | Windows Live | XBox

Katılacak mısınız ? Tek şifre ile üyeliği bulunan tüm tr.gg uzantılı sitelere giriş . Tıpkı Windows Live \ Open ID yada facebook connection gibi .[/b]
Önceki mesajları göster: