Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.12.2009, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

kingcss yazmış:
htlmkodes yazmış:
onderteam yazmış:
Arabada giderken yoldaki çizgileri sayarım. Very Happy Razz

Bu Takıntı Bendede var Yada gece Giderken Kac tane Işık yanıyor sayarım Razz

Aynen yolda giderken yanan lambaları sayarım Very Happy
giderken yapılmış yollardaki örüntü şeklinde boyanmış olan taşlara basmamaya çalışırım Very Happy
Ve... daha bir sürü takıntım var Mr. Green Mr. Green

çocuk gibisiniz Mr. Green
aynı bana çekmişsiniz Mr. Green
bende öyleyim arabada giderkes lambaları sayarım ne yapim sayılacak bişi yokki uyyalım kuzu yok bende lambaları sayyom 10 dkde uyyom öyle güzel oluyoki Mr. Green Mr. Green
Mesaj15.12.2009, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wallaha Burada Yazılanların Hepsi Var Bende de Yaaa Smile Smile

kaldırımdaki kırmızı taşlara basmamak.

gözlerimi qraphix gibi birini kırpınca diğerinide kırpmak gibi.

bir elimle neye değersem diğer elimlede aynısını yapmak gibi.

Mesela uzun yolda yol git git bitmiyorya işte orada mesela otobüsdeyim otobüsün camından bakıyorum hızlıda gidiyorya hemen aşğı teker kısmına doğru bakmaya çalışıyorum, sürekli hızlı hızlı geçiyor ya işte onlara baka baka uykumu getirmeye çalışıyorum. xD

aynı şekil uzun yoldayken otobüsün geçtiği noktada gidene kadar geçtiği arabaları sayıyorum. xD

sonra diğer otobüsleri felan yolda sollarken kaç tane solladık yada kaç tane otobüs tarafından sollandık diye

benim çok takıntım var ya xD

Mesaj15.12.2009, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

en az 2 kız takıntısı war Very Happy kaldırım kenarından gitme takıntısı ve omuz atma xD
Mesaj15.12.2009, 21:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

canım sıkkın olduğu zaman mozart gibi opera gibi kendi kendime konuşurum Very Happy etrafımdakiler çok kötü bakıyor bu duruma Very Happy hastamıyım ben Mr. Green

birde eskiden örn: buzdolabı aklıma geliyor ona dokunmazsan annem ölsün (allah korusun)geçiyor içimden ve kalkar gider buzdolabına dokunurdum xD

otobüste önde oturursam mutlaka şeritleri sayarım...

birşeyi kafaya taktımı hemencecik olsun isterim olana kadar içim huzursuz piskolojik bir çöküntü içinde olurum melankolik derler arada xD

sınavlara çalışmam çalışınca kafam karışacağına inanırım çalışmam çalışmadığımda daha iyi aldığımı düşünürüm öylede oluyor xD
Mesaj15.12.2009, 21:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

tel. sarjı kesinlikle 1 de olmaz ne olursa olsun ya kapatırım ya doldurum + banyoda şarkı sölemedn duramam xd
Mesaj15.12.2009, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsliyiz yazmış:
canım sıkkın olduğu zaman mozart gibi opera gibi kendi kendime konuşurum Very Happy etrafımdakiler çok kötü bakıyor bu duruma Very Happy hastamıyım ben Mr. Green

birde eskiden örn: buzdolabı aklıma geliyor ona dokunmazsan annem ölsün (allah korusun)geçiyor içimden ve kalkar gider buzdolabına dokunurdum xD

birşeyi kafaya taktımı hemencecik olsun isterim olana kadar içim huzursuz piskolojik bir çöküntü içinde olurum melankolik derler arada xD

sınavlara çalışmam çalışınca kafam karışacağına inanırım çalışmam çalışmadığımda daha iyi aldığımı düşünürüm öylede oluyor xD

2 inci madden Banada uyuyor Rolling Eyes
Mesaj15.12.2009, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynı Şekil 2. Madde De Aynı Takıntım..

Bende Sizlerin Yazdıklarınızın Hepsinden Var Mr. Green

Mesaj15.12.2009, 21:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
bsliyiz yazmış:

bu şeyler sadece bende olur zannederdim kendimi farklı hissederdim sağolsun facebook herşeyi ortaya serdi. mesela benim afedersiniz sıçarken aklıma hep dinle ilgili kötü kötü şeyler geçerdi derdim sadece bana mı oluyor bunlar arkadaşlarla paylaştım koptuk meğersem hepsine oluyormuş bana olanlar Sağol Facebook Evil or Very Mad
Mesaj15.12.2009, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynı ALLAH Belamı Versin Aynısı Bende De Var Yaa.

İkiz mi Çıkacaz Ya xD

Mesaj15.12.2009, 21:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

2. maddenin aynısı bendede var.Vay be demek ki bir çok insanda aynı takıntılar var.Bende eskiden tek bende var zannederdim. Mr. Green

Akşam akşam tepemin tasını artırıyorlar
Mesaj19.12.2009, 07:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer yüksek bir binanın balkonuna çıktıysam,karşıda ki apartmanın çatısındaki antenlere bakmak en iyi takıntımdır xD

Arabaların plakasını tahmin etmek.

Kaldırımdaki beyaz veya kırmızı taşlara basmamak.

Arabaların içine bakarım,tam içi gözükmezse bende yaklaşırım ve o anda arabanın sahibi içinde olduğunda hemen kafamı yere çeviririm xD
Mesaj19.12.2009, 08:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsliyiz yazmış:
htlmkodes yazmış:
bsliyiz yazmış:

bu şeyler sadece bende olur zannederdim kendimi farklı hissederdim sağolsun facebook herşeyi ortaya serdi. mesela benim afedersiniz sıçarken aklıma hep dinle ilgili kötü kötü şeyler geçerdi derdim sadece bana mı oluyor bunlar arkadaşlarla paylaştım koptuk meğersem hepsine oluyormuş bana olanlar Sağol Facebook Evil or Very Mad

aynen banada oluyor o =)
Mesaj19.12.2009, 09:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
o manyaklık bende de vardı.yalnız kalmayı her zaman severim.en büyük takıntımdır.

eğer bişiyi yapacaksamne olursa olsun yaparım xd

-

informess yazmış:
Sessizlikten çok hoşlanırım. Bir karanlıkta sessizce oturmak paha biçilemez!

-

sanaldizayn yazmış:
Örnek olarak ben kaldırımda giderken kırmızı taşlara basmamaya özen gösteririm. Very Happy

-

japon-cocuk yazmış:
Herşeyin simetrik olması en büyük takıntımdır.Örneğin Kanepeleri Ben Duvara Yapıştırırım Annem Geri Açar Duvarla Arasını Laughing
Sonra Tek Sayıları Hiç Sevmem Herşeyi Çift Sayılara Göre Yapmayı Severim vs.Bunlar gibi bi sürü takıntım vardır

-

onderteam yazmış:
Arabada giderken yoldaki çizgileri sayarım. Very Happy Razz

Hepsi var Smile
Önceki mesajları göster: