Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.12.2009, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında bu konu gerçekten anlamlı ve önemli bir konu...

Daha doğrusu kullanıcılar çapında önem arz eden bir konu Razz

Bu konuyu bir BS li yöneticinin açması hem belki olabileceklerin müjdecisi olabilirdi hemde tr.gg yönetiminin bu konuda ki tavrı ortaya konumuş olurdu.

Bu konunun bir BS kullanıcısı tarafından açılması açıkcası yönetimin tr.gg hakkında herhangibir şey değiştireceğini sanmıyorum...

ama yinede bir umut diyerek konunun üstüne gidilmesi isteklerin şikayetlerin dile getirilmesi güzel birşey...
Mesaj29.12.2009, 09:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

virusland yazmış:
Ben Hiç bişi beklemiyorum xD

niyeki beklentilerimizi burda belirtirsek belki bir kaç şey değişebilir. Wink
Mesaj29.12.2009, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tüm yazdıklarınıza Tek Bir Cevap Çok Bekleriz Razz [/b]

Mesaj29.12.2009, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
virusland yazmış:
Ben Hiç bişi beklemiyorum xD

niyeki beklentilerimizi burda belirtirsek belki bir kaç şey değişebilir. Wink

Reklamlar Küçülmetikten sonra ne beklersinki xD
Mesaj29.12.2009, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni Yılda ...
Bedava-Sitem'den bekLentİlERİM ;
Yeni Versiyonun Gelmesi
com.net.org vs. domainlerin gelmesi
Daha yeni ve Daha çok ekstraLarın geLmesi
Forumun Daha Cok FonksiyonLu oLması
Bedava-Sitem'in Tasarimini DEĞİŞTİRMESİ
Yeni Tasarim TipLeri xD
Ve akLıma gelmeyen cogu bekLentiler ...
Cok Cok BekLentilerim var ama bakaLım yayına girecek mi ?
İnşallaH Yeni yıLda bu BekLentilerimize Hep Beraber kavuşuruz .!!

Mesaj29.12.2009, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

pit10 yazmış:
Tüm yazdıklarınıza Tek Bir Cevap Çok Bekleriz Razz [/b]

Oo eski toprak SmileSmile Epeydir görmüyorduk aramızda sizi Smile

Evet. Çok bekleriz. Rolling Eyes Very Happy

ama bekelyen derviş; muradına ermiş Laughing

Eğer Gözlerin Yatacağım hapis ise; o hapiste yatmak için her suçu işlemeye hazırım... -TunaberkBO-
Mesaj29.12.2009, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:

1. Net,Com,Org Vs. Ücretli Olan Uzantıların Bedava-Sitem'de de Olması Ve Ücretsiz Olması. Smile
[/color]

.com,.net,.org webme şirketine bağlı domainler değilki. -gg sadece webmeye ait.Yani .com,.net v.s bedava vermeleri gibi birşey olamaz.Bilginiz yok bu konu herhalde.

أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ / Bilesiniz ki Allah ın yardımı yakındır
Mesaj29.12.2009, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamicjihad yazmış:
desingxxkod yazmış:

1. Net,Com,Org Vs. Ücretli Olan Uzantıların Bedava-Sitem'de de Olması Ve Ücretsiz Olması. Smile
[/color]

.com,.net,.org webme şirketine bağlı domainler değilki. -gg sadece webmeye ait.Yani .com,.net v.s bedava vermeleri gibi birşey olamaz.Bilginiz yok bu konu herhalde.

Arkadaş Yaratıcı Birşeyler Dedi.

Bende Bilerek Abarttım. Smile
Mesaj30.12.2009, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:
1. Net,Com,Org Vs. Ücretli Olan Uzantıların Bedava-Sitem'de de Olması Ve Ücretsiz Olması. :

Laughing
Mesaj30.12.2009, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
desingxxkod yazmış:
1. Net,Com,Org Vs. Ücretli Olan Uzantıların Bedava-Sitem'de de Olması Ve Ücretsiz Olması. :

Laughing

Beklenti Bu Biraz Abartınca Bu Yazım Ortaya Çıktı. Smile
Mesaj30.12.2009, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslinda bedava-sitem tutulan bir çok tasarimi tasarimi değiştir deki tasarimlar bölümüne koyabilirler.

ben bunu beklerim. Smile Wink
Mesaj30.12.2009, 22:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim bir hayalim var ama bu bedava sitemle ilgili deyil bedava sitem üyeleri ile ilgili bunuda piyango bana çıkarsa bizzat bu konuyu mod arkadaşlarla yürüteceğim Very Happy Benim hayalim bir gün bir parti yapmak ve bedava sitem üyelerini bir araya getirmek misafir etmek ve gelemeyenleride bizzat yol masraflarını karşılayıp bu partiye davet etmek Smile bunuda anca ya piyango vurursa yada sabancıya damat gidersem yaparım Very Happy Very Happy BENIM BEKLEntim bu valla bir gün buluşmak....
Mesaj30.12.2009, 22:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
Benim bir hayalim var ama bu bedava sitemle ilgili deyil bedava sitem üyeleri ile ilgili bunuda piyango bana çıkarsa bizzat bu konuyu mod arkadaşlarla yürüteceğim Very Happy Benim hayalim bir gün bir parti yapmak ve bedava sitem üyelerini bir araya getirmek misafir etmek ve gelemeyenleride bizzat yol masraflarını karşılayıp bu partiye davet etmek Smile bunuda anca ya piyango vurursa yada sabancıya damat gidersem yaparım Very Happy Very Happy BENIM BEKLEntim bu valla bir gün buluşmak....

Laughing Saat 00:41 uyuduysan bunları rüyanda görebilirsin. Mr. Green
Mesaj31.12.2009, 00:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
afilliyanlizlik yazmış:

Laughing Saat 00:41 uyuduysan bunları rüyanda görebilirsin. Mr. Green
saat 02:15 uyumadım uykum gelmiyor yarın akşam piyango çekilecekya sıkıştırıyo heyecan basıyor Very Happy Very Happy KEŞKE dediğin gibi bir rüya görsem ama ben hep kabus görüyorum bağırarak uyanıyorum nedense :S
Mesaj31.12.2009, 05:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:

Hayal Kurmakta güzel Very Happy

bana piyango çıkacak oooooo ben webmeyi bile çağiririm Smile
Önceki mesajları göster: