Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.01.2010, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu: HİLE- DOLANDIRICILIK :@ DOLANDIRILDIM....

arkadaşlar çok sinir oldum birisi bana bi yardımcı olabilirmi reklam fln demeyin reklamla ilgisi yok : http://www.siteyarismacisi.tr.gg/Ana-Sayfa.htm?PHPSESSID=d0fbe64081d3959eaf8505573e2cbfcf

bu site yarışma düzenlemişti 2kere düzenlemişti 2sinede katılmıştım 1.yarışmada ben birinciydim ödülümü vermemek için beni 3. yaptı.kendi sitesinin adını yazıp onu birinci kabul etti. Yemin ederim yalan atmıyorum elimde ssler ve fotolar var.sitearaçlari .comdan anket yapmıştı o anketlerde ben 29-6
29-4
29-2
29-0

öndeydim diğer siteler değil bnim sitem beğenilmişti.arkadaşa ne olduysa kendi kendine anketi kaldırdı ve birinciyi kendi sitesi ilan etti : kendi sitesi : www.iskilipelmali.tr.gg >>> mod arkadaşlar lütfen kontrol etsinler yarışma siteside bu 1. olan sitede ona kayıtlı 1. yarışmada hakkım yendi birşey demedim 2. yarışmada yedirtmek istemiyorum. beni 2. yarışmada 5 te 4. yaptı lütfen yardımcı olun.gerekli ssler bende var webme 'yede bildirdim adam reklam yapmak ve siteye hit kazandırmak için böyle sahtekarlık yapıyor.....Sad((
Mesaj04.01.2010, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu konuyu support-tr( at )webme.com 'a mail atarak belirtiniz.

Not. at değil @
Mesaj04.01.2010, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu da yarışmaya daveti :

Kod:
Kimden

kadiroyunum   Konu:
yarışma
28.12.2009, 16:03:47
merhaba hani siz bi sitede yarışmaya girmişsiniz.
isterseniz o yarışmada kalabilirsiniz ama size benden sölemesi verdiği ödüller dandik.benim sitemde 2.yarışma oylanıyo şuan haftaya cumartesi bitecek 3üncü yarışma başlıcak katılmak isterseniz cumartesi günü bekleriz