Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.01.2010, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Herkes sağolsun mesaj yazmış ama bakıyorumda neticede halen 0'a 0.

Seçeceğiniz site üzerinden tartışsanız.

Misal,B-S gibi Hosting sitesi mi olacak yoksa Sahibinden.Com gibi mi olucak ? Wink

Sahibinden.Com Araba Sitesi Değil Mi ?
Mesaj10.01.2010, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Herkes sağolsun mesaj yazmış ama bakıyorumda neticede halen 0'a 0.

Seçeceğiniz site üzerinden tartışsanız.

Misal,B-S gibi Hosting sitesi mi olacak yoksa Sahibinden.Com gibi mi olucak ? Wink

Bs Gibi bir sistem Kurmayı Düşünüyoruz Şuanda Razz İmkansız Degil Uraşırsak Olur Herkesdende Yardımları bekleriz Domainde Com Degil. Com.tr Olacak aslı İşallah ama tabiki Subdomain dagıttımız Yer kısa ve öz Olur.

mylet Sana Gelince Portal Siteleride Aslından İyi fikir Her şeyin icinde Olması. Haber,Spor,teknoloji İyi fikir aslında Düşünmek lazım.
Mesaj10.01.2010, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar yeni site, yeni sistem kuracağınıza Bedava-sitem Forum'unda sorulan sorulara cevap, Forum'a neşe katmak daha iyi olmaz mı ? Bunlardan sonra site açmak daha doğru olur diye düşünüyorum.. Çoğumuz bu işi burada öğrendik.. İlla demiyorum burada bitirelim, tr.gg sitesiyle devam edelim demiyorum. Ama bizler başka site kurarsak oraya bağlı kalırız.. Biz olmadan burası n'olur? Şahsen benim içim yanar.. rahat olmaz..

HERŞEYE RAĞMEN, HERŞEYE İNAT BURADA OLALIM.. Wink
Ondan sonra düşünelim bu tür şeyleri..

Forum'da ki sessizliğide anlamadım değil.. Hemde pazar günü..
Soru soran bile yok. Neyse yorumda yapmak istemiyorum..
Bari bunla banlanmıyayım.. Wink
Mesaj10.01.2010, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mynet bu yöntem ile kazanıyor...Reklamlardan para topluyor...Diğer servislerine harcıyor...Mylet'i böyle bir portala çevirmek istiyorum...Asıl hedefim bu... Wink

Lütfen Tıklayınız..!!
JooPlus İnternet Yazılımımız B-S'de Yeni Çağ açıcak...
Mesaj10.01.2010, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Bedava-Sitemle aynı bir sistem kurmaya tamam; ama sizce bunu burada konuşmak mantıklımı..
Lütfen bu ve bunun gibi fikir ve projelerinizi özel konuşabileceğiniz bir sohbet ortamı oluşturarak planlayınız..!
İyi eğlenceler..
Wink
Önceki mesajları göster: