Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.01.2010, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
rap-darbe34 yazmış:
Mod'um lütfen konuyu dağıtmayalım... Wink

(espiri yaptım kızmayın)

Haklısın. Wink

Ama cidden Vali'den bir cevap gelecek mi merak ediyorum...Yada herhangi bir işlem yapacak mı? (Kötü yönde değil iyi yönde.)

Yaşı küçük yapmayabilir ama Beyaz'ın çocukları oraya çıkartıp sömürmesinin bu duruma geleceğini tahmin etmiştim. Ama bi süre kendimi yerlerde süründürdüm (Gülmekten). Alttakiler bu kütürdü de nedir demiştir kesin. Razz Razz

En son mistanbul tarafından 30.01.2010 13:42:23 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj30.01.2010, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben izleyemedim dün uyumuşum 5 dakika kala xd şebnem ferah için bekliyordum. sabah kalktım bari netten izleyeyim dedim bu sahneyi bir gördüm Allah'ım gülmekten yerelere yattım ya Very Happy
Mesaj30.01.2010, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
ben izleyemedim dün uyumuşum 5 dakika kala xd şebnem ferah için bekliyordum. sabah kalktım bari netten izleyeyim dedim bu sahneyi bir gördüm Allah'ım gülmekten yerelere yattım ya Very Happy

Razz
ßeNDe izleyemedim..
Şimdi izleyeyim...
Mesaj30.01.2010, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Stüdyodakileri "Gülmeyin ha" diye azarlamasına da ayrı bi güldüm.. Laughing
Mesaj30.01.2010, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

cevdetprizrenli yazmış:
Stüdyodakileri "Gülmeyin ha" diye azarlamasına da ayrı bi güldüm.. Laughing

hehe xd
Mesaj31.01.2010, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bugün haber sitesini gezerken Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü öğretmen hakkında soruşturma başlatmış,

ÖĞRETMEN AÇIĞA ALINABİLİR

Havva Mutlu ve Yardımcısı Gizem Bera Yüksel’in karne günü görüntüsünü çekip internetteki sosyal paylaşım sitesinde yayımlatan öğretmenleri Cemal Akkuş hakkında Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü soruşturma başlattı. Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar, cuma günü başlatılan inceleme sonunda öğretmenin gerekirse açığa alınabileceğini bildirerek, Kanal D’de yayımlanan Beyaz Show’a katılmasına bu yüzden izin vermediklerini açıkladı.
Mesaj31.01.2010, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Arkadaşlar bugün haber sitesini gezerken Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü öğretmen hakkında soruşturma başlatmış,

ÖĞRETMEN AÇIĞA ALINABİLİR

Havva Mutlu ve Yardımcısı Gizem Bera Yüksel’in karne günü görüntüsünü çekip internetteki sosyal paylaşım sitesinde yayımlatan öğretmenleri Cemal Akkuş hakkında Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü soruşturma başlattı. Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar, cuma günü başlatılan inceleme sonunda öğretmenin gerekirse açığa alınabileceğini bildirerek, Kanal D’de yayımlanan Beyaz Show’a katılmasına bu yüzden izin vermediklerini açıkladı.

ben facebookda da yazmıştım bu öğretmennin yaptıgı yanlış diye.çünkü bizim lisede kızın biri sınıfta böle çekmiş aramada yakalanmış okuldan atılmış kız. bu bide öğretmen neler olur bilemem
Mesaj31.01.2010, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şuan Şu Dakikada Fox Tvde O Programın o Dakikaları Görüntüleniyor..
Mesaj31.01.2010, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

O Kızların T.v Programlarına Çıkmasına Karşıyım Neden?

O yaşta ki bir kız T.v'e çıkıyor annem merdiven siliyor bazen parasını vermiyorlar 10 TL alıyor diyor millet gülmeye başlıyor.Nasıl bir ahmaklığın içinde olduğumuzdan bizim dahi haberimiz yok.Kız babam inşaatta çalışırken düştü ve parmaklarını kesti diyor biz ise ne şirin şey diyoruz.Ve o kızlar yüzünden Reyting elde edilmesine izin veriyoruz.İşte Türkiye'nin acı gerçeği , o kızın orda Vali'nin 'kalıbına tüküreyim' demesine gülüyoruz.Asıl gülünecek durumda olanlar biziz.O kızlar değil.Ve tek kelimeyle YAZIKLAR OLSUN diyorum.

Ayrıca Bu Başlığın Kilitlkenmesi Veya Silinmesini Rica Ediyorum.
Mesaj31.01.2010, 16:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Superdi Laughing