Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.04.2010, 09:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok Cırtlak Durdu.Renkler Uyumlu Olmamıştı.İnş.Boş Bir ZAMANDA Yaparsın.
Mesaj12.04.2010, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Süper ! Wink
Mesaj12.04.2010, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitene sözüm yok ama yarışmalarda hile olmamasına dikkat edersen sevinirim yarışmacıların sitelerini sürekli kontrol edersen senin sitene koyduğun anketler bazılarının sitelerindede var oradan oy topluyor ona müdahele edersen sevinirim
siten güzel olmuşWink
Mesaj12.04.2010, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu: süper

valla süper satma o siteyi kanka
Mesaj konusu:

garez-oyun yazmış:
sitene sözüm yok ama yarışmalarda hile olmamasına dikkat edersen sevinirim yarışmacıların sitelerini sürekli kontrol edersen senin sitene koyduğun anketler bazılarının sitelerindede var oradan oy topluyor ona müdahele edersen sevinirim
siten güzel olmuşWink

Bunu Dikkate Alacağım.Ve Aldım Zaten.Bundan Sonra Yarışma Başladığında Siteme Kopyalama Yasağı Ve Sağ Tıklama Yasağı Koyacağım.
Mesaj konusu: :S

Bence Sitenin Resimlerine Biraz Daha Örnek Vermelisin Öneğin Reklam Diye Bir Resim Var Ama Okunmuyor:S 2. Olarak Ödüllerini Düzenlemelisin...
Mesaj12.04.2010, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım ve İçerik Çok Karışık.Tasarımı Değiştirirseniz Daha İyi olacağına İnanıyorum.
Mesaj12.04.2010, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu: özür dilerim:)

Örnek Demişim Ama ''Özen'' Olacaktı Karıştırmışın bir anda
Mesaj12.04.2010, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: :S

tasarimbizde yazmış:
Bence Sitenin Resimlerine Biraz Daha Örnek Vermelisin Öneğin Reklam Diye Bir Resim Var Ama Okunmuyor:S 2. Olarak Ödüllerini Düzenlemelisin...

Sitemize Reklam Alıyoruz.Reklamlardan Aldığımız Paraylada Ödüllerimizi Düzelteceğiz.Daha Kaliteli Ödüller Verecğiz.Fakat Zamanla...Yorumun İçin Teşekkürler.
Mesaj12.04.2010, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: :S

tasarimbizde yazmış:

Şu Anda Dediğinizi Dikkate Alıyorum Ve Yeni Bir Resim Oluşturuyorum.Olmadı Resimin Boyutlarıyla Oynarız...Sağolun
Mesaj12.04.2010, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu KAdarmı Yorum Var?
Mesaj12.04.2010, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

herşey iyi, hoş ta ana sayfadaki yorumları çook uzun tutuyorsun. bence yorum gösterimini 5 le sınırlamalısın, zaten bakmak istiyen devamı linkine tıklayıp okuyabilir Wink
Mesaj12.04.2010, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site tasarımı çok iyi ve uygun...
Mesaj12.04.2010, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
herşey iyi, hoş ta ana sayfadaki yorumları çook uzun tutuyorsun. bence yorum gösterimini 5 le sınırlamalısın, zaten bakmak istiyen devamı linkine tıklayıp okuyabilir Wink

Yorumun İçin Teşekkürler Abla.BU Yorumunu Dikkate Alıyor ve Deidğini Yapıyorum.
Mesaj12.04.2010, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

Sitenn Güzell De Şu Yarışmaa Ödülleride Güzel Olsaaa Katılımda Çok Olur xD