Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.03.2010, 21:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Pop-up Reklamı Sorunu Yaşanlar Burayı İnceleyiniz !!!

Merhaba,

Arkadaşlar biliyorum bu genel problemler bölümünde bir sürü başlık açılacak pop-up reklamları çıkıyor diye buna bir açıklık getireyim en azından gören arkadaşlar bilgi edinmiş ve başlık açmamış olur forum kirliliği yapmamış oluruz...

Arkadaşlar 02-03-2010 tarihinden irtibaren bedava-sitem tr.gg sitelerinde artık pop-up reklamıda koymuş durumdadır. Yani sitelerimizin üzerindeki banner reklamlarıın haricinde pop-up reklamlarıda gelmiştir.

Nerden geldi niye geldi gibi sorular sormayınız bedava-sitem şirketi gmbH zor durumda kaldığı ve reklam sitelerinden paralarını alamadıkları için reklamların sayısını çoğaltmayı çözüm bulmuşlardır. ayrınıtılı bilgi aşağıdaki linkte mevcut

LİNK: http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=146952
Mesaj02.03.2010, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok İyi Akıl Ettin @gececi40 Çok İyi Oldu Bir Sürü Mesaj Alıyorum Wink
Mesaj02.03.2010, 22:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Walla konu sabit başlık olsa daha iyi olacak sanırım göz önünde durması açısından
Mesaj02.03.2010, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgilendirme için teşekkürler...
Mesaj02.03.2010, 22:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

insallah webme zor durumundan çabuk kurtulur. Çoğu kişide zor duruma girmeye başlamıstır... Mr. Green Mr. Green
Mesaj02.03.2010, 23:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

Başligin yardim amacli acilmasi hakkinda düşünceniz güzel.
Fakat başligin 2 ayri kategori altinda yoruma acik olmasi sorun yaratabilir.
Demek istedigim Atilan mesajlar bir yukari bir asagiya Pop-up reklamlari hakkinda olur. Wink

Bu sebeb´ten dolayi başlik kilit.

Hayirli geceler.

En son ua1905ua tarafından 02.03.2010 23:15:51 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: