Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.03.2010, 21:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

mehmetakifardic yazmış:
3 gündür şifrem, durduk yere değiştiriliyor. Her defasında da email adresimden tekrar değiştiriyorum;İ ama bu kez lusiyen( at )hotmail.com adresi de silinip kendi emaili yapılmış. Lütfen buradaki yönetici arkadaşlar, supporta attığım mesaj geç ulaşabilir, siz elinizden geleni yapın. Ya siteye ve ip numarasına karşı bir önlem alın ya da yapabiliyorsanız supporta ulaşmaya çalısın. Adam, siteye iframe ve popupları doldurmuş. Sahibi ise www.oyuncak.com denen bir şerefsiz...

Bedava-sitem, kendi serverindeki bir siteye saldırıldığında hukuki işlemler başlatmıyor mu? Çünkü bu sizin göreviniz diye düşünüyorum. Geç olmadan da saldırıda bulunan kişi hakkında SUÇ DUYURUSU'nda buklunursanız sevinirim.

Mehmet Akif Ardıç. (Akhenaton)

mehmetakifardic yazmış:
Gececi, EDEPSİZLİK ETME güzel kardeşim. Herkes haddini bilsin! Tek rütben, YARDIMSEVER! O zaman haddini bilip de SİTE YÖNETİCİSİ HAVALARINA BÜTÜNMEDEN yorum yaz. Şu yasak, bu yasak diye başıma kethüda kesilme! KÖSTEK OLMAK yerine bari sus da insanın moralini bozma! Admin adminliğini yapacak, kullanıcı da kullanıcılığını! Kimseye had bildirmek, SENİN HADDİN DEĞİL.

Forum'da msn adresi paylaşmak yasak ne amaçlı olduğu farketmez.
yaklaşım tarzınız yanlış..

Size yardımcı olabileçek kişi support'a bakan Hakan Bey'dir.
Bu başlığı açmanız size birşey kazandırmaz.
Zaten gerekeni yapmışın'ız (support'a mail atarak.. )

Forum'da kışkırtıçı sözleriniz'den dolayı 1 gün ban...
Aslında 7 gün olması gerekiyor fakat üyellerimizi banlamaktan hoşlanmıyorum..
Bu nedenle umarım 1 gün yeterli olur..
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: