Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.05.2010, 06:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
Eskiden bedava sitemde toplam 8 - 10 saat arası onlineydim. Şimdi ise 5 dk sürmüyor.. Smile

aynen... x)
Mesaj19.05.2010, 07:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eski Bs Değil.. Artık hiç bakmıyorum arada canım sıkılırsa 5 dk sürmüyor:d
Mesaj19.05.2010, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
htlmkodes yazmış:
Eskiden bedava sitemde toplam 8 - 10 saat arası onlineydim. Şimdi ise 5 dk sürmüyor.. Smile

aynen... x)

bilgiliwebnet Bedava sitem Çok kişi kaybetti Reklamlar Yüzünden Ondan Sonra olan oldu zaten Herkes Domain açtı yada başka yerlere kaçtı tr.gg Boşaldı Bir anda Görüyorumda Eskilerden Kimse kalmış Değil fazla.. Herkes Gitmiş Boşaltmış Biz neden Gitmeyelim Daha zevk bile vermiyor Eskiden 8 -9 saat onlineydik Şimdi ise Smile 5 dk cık sürmüyor
Smile Gerek sitede Gerek Forumda Siteye Hiç bakmıyorum. Bakmıyoruz bu bizimde Derdimiz Değil zaten olamazda. Bunu Yöneticilerin Konuşup Tartışması lazım Nasıl yükseltebiliriz Diye Bedava sitemi Eski haline nasıl gelir Diye ama Derlerki Eskileri Bırakın Önümüze Bakın Önümüze bakıyorum da bişey göremiyorum.
Mesaj19.05.2010, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
bilgiliwebnet yazmış:
htlmkodes yazmış:

aynen... x)

bilgiliwebnet Bedava sitem Çok kişi kaybetti Reklamlar Yüzünden Ondan Sonra olan oldu zaten Herkes Domain açtı yada başka yerlere kaçtı tr.gg Boşaldı Bir anda Görüyorumda Eskilerden Kimse kalmış Değil fazla.. Herkes Gitmiş Boşaltmış Biz neden Gitmeyelim Daha zevk bile vermiyor Eskiden 8 -9 saat onlineydik Şimdi ise Smile 5 dk cık sürmüyor
Smile Gerek sitede Gerek Forumda Siteye Hiç bakmıyorum. Bakmıyoruz bu bizimde Derdimiz Değil zaten olamazda. Bunu Yöneticilerin Konuşup Tartışması lazım Nasıl yükseltebiliriz Diye Bedava sitemi Eski haline nasıl gelir Diye ama Derlerki Eskileri Bırakın Önümüze Bakın Önümüze bakıyorum da bişey göremiyorum.

katılıyorum Hakan.. haksiz yere banlanmalar yüzündende artık bende soğudum...
neyse.. şimdi konuyu saptırıyor diye banlanırız felan..x)
Mesaj22.05.2010, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:

Evet Eskiden SanalSahne Hesabımda 7-8 Saat Çevrimiçiydim.
Ama Şimdi 2-3 Saat Very Happy

“Türk demek Türkçe demektir; ne mutlu Türküm diyene!” [ Türkçemize Sahip Çıkalım ! ]
Mesaj22.05.2010, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

4 saati flan bulur
Mesaj22.05.2010, 22:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

seyirmax yazmış:
4 saati flan bulur

Bs Bağımlıları İçin Normal Very Happy

“Türk demek Türkçe demektir; ne mutlu Türküm diyene!” [ Türkçemize Sahip Çıkalım ! ]
Mesaj23.05.2010, 02:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
Hiç.

Mesaj28.05.2010, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eskiden BAya Bir Duruyordum www.gazikilic.tr.gg Tanırlarsa Beni Artık 5 dk Bi Foruma Bakıp geri Gidiyorum Öylesine www.gazikilic.tr.gg Sitesine Girin Anasayfayı Tam 2/4/09 yılında yazdım
Önceki mesajları göster: