Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.06.2010, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

oyunfarz yazmış:
sitemin adı domain kıtlığı yüzündendir. oyunlar ilgili aklıma gelen bütün domainler alınmıştı ve çoğuda sadece açılmış, düzenlenmemişti. bende düşündüm böle birşey yapayım dedim. Smile ama tabi google de benden başka oyunfarz olmadığı içinde googleye çıkmakda biraz zorlanmıştım. Smile

Senden başka oyunfarz yoksa daha rahat çıkarsın ki!.. Smile

Yanlış yazdın sanırım!.. Smile Mr. Green
Mesaj27.06.2010, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben sitemi aldıktan 2 gün sonra google da aradım ansiklopedika.org varmış yükselmek zor olacak Very Happy
Mesaj27.06.2010, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Selamlar!..

programyapmak yazmış:
oyunfarz yazmış:
sitemin adı domain kıtlığı yüzündendir. oyunlar ilgili aklıma gelen bütün domainler alınmıştı ve çoğuda sadece açılmış, düzenlenmemişti. bende düşündüm böle birşey yapayım dedim. Smile ama tabi google de benden başka oyunfarz olmadığı içinde googleye çıkmakda biraz zorlanmıştım. Smile

hayır çok doğru yazdım. benden başka olmaması googlede gözükmemi zorlaştırıyor. eğer güzel bir domain adı bulursan iş değişiyo tabi, kendini googleye kaydetmeyipde googleye çıkanlar var. mesala örnek veriyorum, facebook.tr.gg kendini googleye kaydetmeden googleye çıkıyor. nasıl dersen çünkü kullandığı domain sağlam, sitesine içerik eklemese bile çıkar yani o derece anlatabildimmi. Smile
Mesaj27.06.2010, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Selamlar!..

oyunfarz yazmış:
programyapmak yazmış:
oyunfarz yazmış:

hayır çok doğru yazdım. benden başka olmaması googlede gözükmemi zorlaştırıyor. eğer güzel bir domain adı bulursan iş değişiyo tabi, kendini googleye kaydetmeyipde googleye çıkanlar var. mesala örnek veriyorum, facebook.tr.gg kendini googleye kaydetmeden googleye çıkıyor. nasıl dersen çünkü kullandığı domain sağlam, sitesine içerik eklemese bile çıkar yani o derece anlatabildimmi. Smile

Smile Bu işin profesyonel olarak yapan bir şirkette çalışan arkadaşım var!.. Smile

Ve siten düzgünse ve başka siteler yoksa direkt çıkman daha kolay!..

Bununla alakalı bir makalede yazdeım okursan sevinirim!.. Wink
Önceki mesajları göster: