Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.07.2010, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Call of Duty: Black Ops İlk bakış

Beni tanıyanlar oyun düşkünü olduğumu ve özellikle Call of Duty serisi üzerinde duruduğumu bilirler. Bende bu bağlamda Call of Duty’nin yeni oyunu olan “Call of Duty: Black Ops”ı incelemek geçirmek istedim.

Soğuk savaş ve Vietnam Savaşı dönemlerini konu alacak oyun serinin 5. oyunu olan Call of Duty: World at War yapımcısı olan Treyarch tarafından geliştiriliyor.

İnfinity Ward’daki çatlaklardan sonra Activision’un karizmasını kurtarabilecek bir oyun gibi görünüyor. Oyunun E3 fuarındaki görüntülerini izlemenizi öneririm. Gerçekten güzel bir oyun olacağa benziyor. E3 fuarından elde ettiğim izlenimlere göre serinin bir önceki oyunu Modern Warfare 2 motoru ile geliştiriliyor oyun. (Treyarch’ın güzel bir taktiğidir. İnfinity Ward motorları kullanıyor. Aynı şey World at War içinde geçerli.)

E3 için hazırlanan özel demosundan görünümlerimi sizlere aktarmak isterim.

*Görünütüler daha bir gerçekçi

*E3 videosunda karlı bir bölümde oynadığımız karakterin bacaklarını görebiliyoruz. (Call of duty serisinde bir ilk değil hatırlayacağınız üzere Modern Warfare 2′nin son bölümünde Mactavish’in bacaklarıda görünüyordu.) Umarız bütün bölümlerde bu özellik vardır.

*Bir görevi helikopter kullanmak olarak atamış Treyarch.

*Daha gerçekçi patlama efektleri.

*Bir görevin bir bölümü tönel içerisinden geçme ve tünelin içerisindeki tüm ayrıntılar düşünülmüş. Örneğin fareler.

*Daha gerçekçi ölümler.

*Düşmanlarımıza ateş ettiğimiz zaman daha gerçekçi kan dokuları yapılmış. (Zaten World at War’da da bu özellik vardı. 2. Dünya Savaşı konulu atmosfer çok güzeldi.)

Benim aktaracaklarım bu kadar. Oyun çıkınca tekrar oyun hakkında bir konum olacak.. Şimdi sizleri E3 fuarındaki videolar ile baş başa bırakıyorum.

Oyunun E3 2010 fuarında yayınlanan gameply (oynayış) videoları...
1. video: http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-call-of/101273
2. video: http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-call-of/101260

Kaynak: buyutech.co.cc

En son tumhepsiburada tarafından 09.07.2010 12:19:38 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj09.07.2010, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunun Pc halinde sistem gereksinimleri çok merak ettim.Ekran kartı vs... geforce'un en yüksek sürümü olsa gerek...

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj13.07.2010, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oyun yine fazla bir sistem istemez büyük bir ihtimalle.
Çünkü gözlemlerimden gördüğüm kadarıyla oyun Call of Duty: Modern Warfare 2 yani bir önceki oyunun motoru ile yapılıyor..
Mesaj16.07.2010, 05:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler... Cool