Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.07.2010, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu: YARIŞMAAA VAR => Gönlünüzü Alalım Dedik :) (Sonuçlandı)

Merhaba arkadaşlar Başta örnek siteler vakası olmak üzere birkaç bizi ve sizi üzen sorumsuzluk örnekleri gördük webme şirketi tarafından ve her sorunda tekrar ettiğimiz üzere teknik ekibimizin bu olaylarla hiç bir bağlantısı yok.

Ama biz üzerimize düşeni yapalım , gönlünüzü alalım ve forumda tekrar bir hareketlenme olması için bir yarışma düzenleyelim dedik.

Yarışmanın içeriği :

Daha önce yapılan yarışmada olduğu gibi "Ekran görüntüsü yaklama" ya çalışacağız.
Ama bu sefer 1 değil toplam 3 adet olacak

Arrow 2790000. üye

Arrow 2795000. üye

Arrow 2800000. üye

Yarışma 2 milyon 800 bininci üyenin resmini çektiğimizde bitecek.

Yarışma bitiminde 3 ekran görüntüsüni en çok kim yaklarsa o birinci olacak.
Eşitlik söz konusu ise veya resimleri farklı kişiler yakalarsa ilk ekran görüntüsünü(2790000.) yakalayanı birinci tayin ediyoruz.

Hediye : 1 Adet host ve Domain (1Yıllık) + Web sitesi

Sponsor : ua1905ua
Yardım ve Destek : ysnsen

RESİMLER BU KONUNUN ALTINA EKLENECEK

Bazı arkadaşlarımız tam olarak anlamamış.
Forumun en altındaki istatistikleri ve üst url kısmı istediğimiz rakamlardayken forumun ekran görüntüsünü yakalayıp (Print Screen) buraya atmanızı istiyoruz.

ÖRNEK : http://img205.imageshack.us/img205/526/orneks.jpg

Ekran Yakalama : http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=29750

En son ysnsen tarafından 16.10.2010 23:34:45 tarihinde değiştirildi, toplam 7 kere değiştirildi
Mesaj10.07.2010, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Arkadaşlar yasin konuyu çok güzel bir şekilde özetlemiş.
Bana söyliyecek birşey bırakmamış.

Fakat dediğimğz gibi

Alıntı:
Merhaba arkadaşlar Başta örnek siteler vakası olmak üzere birkaç bizi ve sizi üzen sorumsuzluk örnekleri gördük webme şirketi tarafından ve her sorunda tekrar ettiğimiz üzere teknik ekibimizin bu olaylarla hiç bir bağlantısı yok.

Bu sefer dümene biz geçiyoruz..
Ve sizleri teseli etmek için böyle bir girişimde bulunmaktayız.
Sizin mutluluğunuz ve forumdaki huzurunuzu sağlamak için herşeyi yapacağimizi dile getirmiştik..

Bizim amaçımız bu gemiyi kurtarmaktır..
Bu sebebten dolayı böyle bir yarışma düzenliyoruz..
Nott.. Yarışmayı kazanan üyemiz benimle iltibata geçerek Domaın (Alan adı) ne olacağına yönelık kararını açıklaması gerekmektedir
Bunun sonrasında Ysnsen Size her konuda yardımcı olacaktır..
Herkese başarılar. Hızlı olan kazansın..

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 10.07.2010 16:29:39 tarihinde değiştirildi, toplam 5 kere değiştirildi
Mesaj10.07.2010, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu: re

Tam olarak ne zaman başlayacak?
Mesaj10.07.2010, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: re

dundenbugun yazmış:
Tam olarak ne zaman başlayacak?

Bu başlığın açılış sürecinden itibaren, Yarişma başlamıştır..
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 10.07.2010 15:51:45 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj10.07.2010, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok Güzel .. Smile
Şöyle Ortam Neşelensin Very Happy
Mesaj10.07.2010, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

eskidendi-78 yazmış:

Merhaba resim çekicezde neyni resmini çekicez anlamadım ??

Hatırlarsanız geçmışte böyle ekran görüntüsünü çekmeğe yönelik bir yarışma düzenlenmişti..

Şimdi konsept şöyle arkadaşlar..

Örnek son kayıtlı üuye kordonyapı..
üye numarası 2787375

Bu şekilde olacak..
Yani 2790000. üye'i yakalıyacaksınız. Ve ekran görüntüsünü çekerek..
Bu başlık altında ilk paylaşan olmaya çalışacaksınız..
Mesaj10.07.2010, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bİlgi için tesekkurler öncki yarışmada ben yoktum
Mesaj10.07.2010, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

eskidendi-78 yazmış:
Bİlgi için tesekkurler öncki yarışmada ben yoktum

Tahmin etmiştim.. Genel olarak örnek göstermeğe yönelik..
Açıklamada bulunmuştum.
Alıntı:
Hatırlarsanız geçmışte böyle ekran görüntüsünü çekmeğe yönelik bir yarışma düzenlenmişti..

Mesaj10.07.2010, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bazı arkadaşlarımız tam olarak anlamamış.
Forumun en altındaki istatistikleri ve üst url kısmı istediğimiz rakamlardayken forumun ekran görüntüsünü yakalayıp (Print Screen) buraya atmanızı istiyoruz.

ÖRNEK : http://img205.imageshack.us/img205/526/orneks.jpg

Ekran Yakalama : http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=29750

En son ysnsen tarafından 10.07.2010 16:23:41 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj10.07.2010, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel..
Tasarım, grafik, kodlama vs. bende bu tür konularda kazanana yardımcı olurum Smile
İyi eğlenceler... Bol şanslar..
Smile
Mesaj10.07.2010, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
Güzel..
Tasarım, grafik, kodlama vs. bende bu tür konularda kazanana yardımcı olurum Smile
İyi eğlenceler... Bol şanslar..
Smile

Harika olur.. Sizin desteğiniz tabiki en önemlisi.. Wink
Mesaj10.07.2010, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu: RE

Belki komik gelebilir ama resimlerin boyutu fark eder mi? yani tam sayfa remi veya sadece rakamların alanının resmini koysak ?... Smile
Mesaj10.07.2010, 16:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilginç bir yarışma ilk defa rastgeldim teşekkürler
Mesaj10.07.2010, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: RE

dundenbugun yazmış:
Belki komik gelebilir ama resimlerin boyutu fark eder mi? yani tam sayfa remi veya sadece rakamların alanının resmini koysak ?... Smile

Örnekteki resim gibi olabilir.
Yazılar okunsun
Mesaj10.07.2010, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle merhaba,

Ysnsen ve ua1905ua moderatörlerimize ve ekib arkadaşlarına böyle bir sosyal etkinlik düzenledikleri için teşekkür ederim.

İyi olan kazansın ..