Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.08.2010, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

İkidebir başlık kurallara uymuyor silinmeli, kurallara uyunuz lütfen gibi mesajlar yazınca elinize ne geçiyor arkadaşlar?

Bırakında bunu forumdaki görevliler düşünsün...
Siz kurallara uymak şartıyla özgürce düşüncelerinizi ifade edebilirsiniz... Kasmayın kendinizi Smile

Ben sevdim anti Razz

En son net-muratt tarafından 01.08.2010 20:07:13 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj01.08.2010, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-muratt yazmış:
İkidebir başlık kurallara uymuyor silinmeli, kurallara uyunuz lütfen gibi mesajlar yazınca elinize ne geçiyor arkadaşlar?

Bırakında bunu forumdaki görevliler düşünsün...
Siz kurallara uymak şartıyla özgürce düşüncelerinizi ifade edebilirsiniz... Kasmayın kendinizi Smile

Ben sevdim anti Razz

bu yorumla görüyorum ki beni tam olarak anlayan tek mod sensin Razz
hatta böyle yapanları uzaklaştırmak gerek forumdan, kendilerini yönetimden sandıkları için Razz
bu arada sohbet ortamı yaratmayalım, süt için süt hayattır lan Razz
Mesaj01.08.2010, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

antispamteam yazmış:
kolayı asitli bir içecek olduğundan, çok zararlı olduğundan içmeyin..

Hani köyünüze gittiğinizde yada köyde yaşayanlar bilirler, Kavanozlarda gizli saklı kompostolar vardır. Smile bunları coco coca'ya tercih ederim şahsi fikrim budur : )
Mesaj01.08.2010, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

antispamteam yazmış:
ben daha önce bir şeyler yazmıştım aynısını yazmaya gerek duymuyorum..
ancak şunu iyi bilmelisiniz, medya ile halka yansıyanla gerçekte olanlar çok farklı olabiliyor..
bu farkı anlamak da araştırmaya, okumaya ve tarafsız olmaya bakıyor.. slogancı değil, araştırmacı olun..
o olay olduğu için değil kolayı asitli bir içecek olduğundan, çok zararlı olduğundan içmeyin..
ayrıca hani marka adı vermeyeceğim ancak mevcudun üçte biri fiyatı olan "GIDA" ürünlerini asla tüketmeyin, ölürsünüz lan Razz .. ("lan"ı bu foruma sevdireceğim inşallah Smile)

Bu lafı benim içinmi söyledin ? " 3/1 fiyat"
Mesaj01.08.2010, 20:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

gifmax yazmış:
Bu lafı benim içinmi söyledin ? " 3/1 fiyat"

senin için değil dostum, sağlığını düşündüğüm için Wink
Mesaj01.08.2010, 22:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

SAĞLIĞINIZI KORUMAK İÇİN
KIZILAY MADEN SUYU İÇİN.

HEM SAĞLIĞINIZI, HEP CEBİNİZİ, HEM ÜLKENİZİ, HEM MUHTAÇLARI KORUYUN.
HEM SAĞLIK HEMDE SEVAP KAZANIN

COLA VE TÜREVİ HİÇ BİR ŞEY İÇMEYİNİZ, ŞİMDİ GENÇ SİNİZ ZARARINI ANLAMAZSINIZ AMA İJTİYARLADIKÇA MİDE ELDEN GİDER, ALLAH MUHAFAZA KANSER BİLE OLURSUNUZ, SAĞLIK HERSEYDİR.

BUNUN İÇİN COCO-COLA VE DİĞER ASİTLİ İÇECEKLERE HAYIR, DIŞ MİHRAPLARIN MALIYSA KÜLLİYYEN HAYIR.

BANA GÖRE ;
VATANINI SEVEN YERLİ MALI KULLANIR.

Hv.Svn. Kd. Er
Mesaj01.08.2010, 22:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizliarsiv yazmış:
BANA GÖRE ;

ah kardeşim ah bu ülkede yerli malı mı var.. bu ülkede üretimi sıcak para sevdasıyla yiyip bitirdiler.. bana Türk malı bir sakız markası yaz..
Mesaj01.08.2010, 22:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nazar sanırım Made in Turkey Very Happy
Mesaj01.08.2010, 22:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Meyve suyu içerim daha iyi Mr. Green

Mesaj01.08.2010, 23:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
Nazar sanırım Made in Turkey Very Happy

nazar'ı sanıyorum bulan kent'ti.. kent yabancı ortaklı.. şimdi saadet gıda'ya devredilmiş o firma hakkında bilgim yok ancak o da eminim ki %100 Türk değildir..
Mesaj01.08.2010, 23:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
Hani köyünüze gittiğinizde yada köyde yaşayanlar bilirler, Kavanozlarda gizli saklı kompostolar vardır. Smile bunları coco coca'ya tercih ederim şahsi fikrim budur : )

bunlar da sırf şeker de işte yine de kolaya nispeten çok güzeldir ve nedense insanı bir bardak asla kesmez Razz
Mesaj02.08.2010, 01:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nefret etmem gerektiğini biLdiğim haLde
vazgeçemediğim içecek =)

Mesaj02.08.2010, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

antispamteam yazmış:
gizliarsiv yazmış:
BANA GÖRE ;

ah kardeşim ah bu ülkede yerli malı mı var.. bu ülkede üretimi sıcak para sevdasıyla yiyip bitirdiler.. bana Türk malı bir sakız markası yaz..

Okadar çok alternatif yerli malı varki kardeşim,
Hem coca-cola böcek ve meyan kökü suyu, tütün mamulleri fare pisligi, hayvan idrarı dolu, hamburgerlerin zararını zaten herkez biliyor, abur cuburları saymıyorum bıle...

Benım yaşım 25 bu gune kadar çok az dış mihrapların ürünlerini kullandım, kullanmayın demıyorum mecbur kalındımı kullanılır ama zevk için kullanılmaz.

Aldıgınız her yabancı menşeyli ürün o ülkenın askeriyesindeki şarjörlere mermi olarak giriyor, unutmayınızki o mermiler günün birinde ya bizi yada diğer türk yada müslüman kardeşlerimizin canını alıyor, ocagını yıkıyor, sevgilileri ayırıyor, siz sevdiğinizden ayrılmak gözünüzün önünde anne babanızın evladınızın öldürülmesini görmek istermisiniz, ben istemem onların canı için dünyayı yıkarım sizde benim gibi düşünüyorsanız içmeyin içirttirmeyin.

Hv.Svn. Kd. Er
Mesaj02.08.2010, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizliarsiv yazmış:
Okadar çok alternatif yerli malı varki kardeşim,
Hem coca-cola böcek ve meyan kökü suyu, tütün mamulleri fare pisligi, hayvan idrarı dolu, hamburgerlerin zararını zaten herkez biliyor, abur cuburları saymıyorum bıle...
Benım yaşım 25 bu gune kadar çok az dış mihrapların ürünlerini kullandım, kullanmayın demıyorum mecbur kalındımı kullanılır ama zevk için kullanılmaz.
Aldıgınız her yabancı menşeyli ürün o ülkenın askeriyesindeki şarjörlere mermi olarak giriyor, unutmayınızki o mermiler günün birinde ya bizi yada diğer türk yada müslüman kardeşlerimizin canını alıyor, ocagını yıkıyor, sevgilileri ayırıyor, siz sevdiğinizden ayrılmak gözünüzün önünde anne babanızın evladınızın öldürülmesini görmek istermisiniz, ben istemem onların canı için dünyayı yıkarım sizde benim gibi düşünüyorsanız içmeyin içirttirmeyin.

tamam da dostum ben diyorum ki bu ülkede %100 Türk malı olan marka yok denecek kadar az.. şu kullandığın bilgisayarın hiçbir parçası Türk yapımı değil.. ekonomik bağımsızlığı sağlamadan, özelleştirmeden ve üreticiyi ağır vergilerle batırmaktan vazgeçmeden kendi yağımızda kavrulan bir ülke asla olamayacağız..
giydiğiniz hangi elbise ya da hangi ayakkabı Türk malı, ya kullandığınız çanta ve cep telefonu? ya eve çıkarken bindiğiniz asansör? kullandığınız hesap makinesi ya da açtığınız klima? peki ya bindiğiniz şahsi araba ya da otobüs? bozuk para attığınız kumbara veya bağımlısı olunan televizyon? facebook, twitter ve bedava-sitem kimin?
hani nerde olursanız olun, şöyle etrafınıza bir bakın ve bana parmakla gösterin şunlar Türk malı diye, parmakla bile gösterilmeyecek kadar azdır..
ben Coca-Cola'yı savunmuyorum ancak sakız markasına kadar her türlü hazır ürün ya yabancı ya da yabancı ortaklı..
dediğim gibi bu yüzden şuna yardım olacak, buna yardım olacak diye kullanmayacaksanız sadece pazardan meyve ve sebze alacaksınız, daha geçen günlerde "et" gelmedi mi dışarıdan?
Coca-Cola'nın yapıldığı bitkinin kokusu fareleri cezbettiği için ve bitkiler makinelerle toplandığı için araya fareler karışmakta ve fare kanı içildiği söylenmekte.. biraz mantıklı olursanız şimdi bize fare kanı deyince iğrenç ve zararlı bir şey gibi geliyor, halbuki doğadaki bütün hayvanları insanoğlu yiyebilir ve asla zararlı değildir.. hatta belki de kolaya o tadı katan da odur Twisted Evil Razz

ama dediğim gibi asitli içeceklerin tamamı girdiği noktadan çıktığı noktaya kadar zarar vermektedir Exclamation Exclamation Razz bu yüzden kullanmayınız, sigara gibi öldürmez süründürür..
Mesaj02.08.2010, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim sana katılıyorum
Türk malı konusunda
Yaptırmıyolar bize yapmaya kalkınca öldürülüyoruz intihar süs verip süslüyolar cenazemizi...

Daha gecen aylarda aselsanın 3 mühendisi 1 kaç hafta arayla kendi kendilerini intihar ediverdiler, ne tesadüftürki bunlar dışarıdan aldıgımız silah sistemlerinin beyin kartlarının yazılımını yapıyorlardı yani yüzde yüz türk malı beyin yazılımı.

Allah rahmet eylesin hepsine

bedava sitemin türk versiyonu var sanıyorum ismi aklımda değil...
Diğerlerinide kullansak nolur kullanmasak nolur yani...

Hv.Svn. Kd. Er
Önceki mesajları göster: