Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.08.2010, 07:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel paylaşım için teşekkürler değerli dostum

yıllardır ilk türk müslüman devletlerinden bu yana değişmeyen heralde sadece

türklerin gelenekleri görenekleri ve ahlaki değerleri olmuştur...

Atalarımızın mirası bu saygı mirasımızı unutmayalım unutturmayalım.

Bilmemiz gerekiyorki herşey ailemizde bitiyor. Aile çocuğunu büyütüp eğitirken çocuk anne ve babadan ne alırsa onu veriyor karşıdakine ve çevresine.

Tıpkı eskidende olduğu gibi mirasımızı koruyalım ki geleceğe kalacak bir kaç hoşgörümüz olsun !!!
Mesaj03.08.2010, 08:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

@gececi40 Gercekten güzel dedin kardesim. Kur'an da da yazildigi gibi Allah söyle buyuruyor(aklimda kalanlar) ; Cocuk dünyaya gelmeden soruyor Cebrail araciligiyla: "Ben dünya'ya gitmek istemiyorum, orada nasil yasarim, onlarin dilini nasil konusurum" diyor. Allah buyuruyorki; "Seninle bir melek gönderiyorum, o melek sana davranisini, dilini, yürümeyi, dinlemeyi, yemeyi, icmeyi vs vs ögretecek" der.Ve o Melek kimdir biliyormusunuz arkadaslar, o melek Annemizdir. Yani Annemizu basta olmak üzere bir süre sonrada babamiz ne yaparsa cocukta ona uyacaktir.
Önceki mesajları göster: