Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.08.2010, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba;

Şuan için tr.gg nin alt yapısında bu reklamın aktiv duruma getirelicegi hakkında kesin bir bilgi yokdur.Bu reklam geliyor digerleri ne olur hakkında kesin bir bilgi belirtilemez.Lütfen kesin yargılarla konuşmakdan ziyade bekleyelim görelim...

İyi forumlar

Mesaj09.08.2010, 22:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

bekleyelim görelim tabide herkes artık webmenin kendini düşündügünü biliyor onun için böle olumsuz yorumlar yapılyor bende şahsen webmenın sadece cebini düşündügünü düşünüyorum düşünüyorum o halde varım:)Neyse bence webme hep yenılıklerı nasıl daha çok para kazanırım için yapıyor hiç ekstralar degişsin örnek siteler degişsin forum canlansın vs seyler için zaman harcamıyor napolyon gibiler:))

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj09.08.2010, 22:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu hiç ii olmadı bence
Mesaj10.08.2010, 07:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buyrun Reklamın Resmi
Mesaj10.08.2010, 07:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kötü Haber!

Tekrardan Döndüm! Artık Hep Onlineyim : )
Domainimizi Değiştik Sonunda : ) www.cupacup.tr.gg
Mesaj10.08.2010, 08:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlısı olsun .. Smile

Başka diyecek bir şey de yok zaten.. Smile

Arkadaşlarımızın dediği gibi; "bekleyelim görelim" .. Smile

Mesaj10.08.2010, 09:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

gezginler-net yazmış:
bu reklam gelince yukardaki kalkıyormu ?

Keşke yukarıdaki kalsa bu gelmese Sad
Mesaj11.08.2010, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Daha Kesin Birşey Yok..
Boşu boşuna üzülmeyin ve sinirlenmeyin.. Wink

En son bilgiliwebnet tarafından 11.08.2010 21:37:52 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj11.08.2010, 21:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
Arkadaşlar Daha Kesin Birşey Yok..
Boşu boşuna üzülmeyin ve sinirlenmeyin.. Wink

Deneme sürecindedir bunu oraya yazdım..
Fakat genellikle denemeler çıkar..
Mesaj12.08.2010, 03:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gülüyorum ! Smile
Mesaj12.08.2010, 06:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

iceblueking yazmış:
Gülüyorum ! Smile

Nedenmiş o Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj13.08.2010, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

bknz: http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=146953

5-6 ay oldu pop-uplar geleli hala krizden düzelemediler ben
öncedende açılan konulardada yazdım kimse oralı
olmadı eğer biz webmeyle konuşmazsak şikayetlerimizi
dile getirmezsek alan memnun satan memnun hesabı
olacak onların yerinde ben olsam bende öyle yaparım
yaptığım şeyden kimse şikayetci olmazsa demekki beyendiler
kimsenin sesi çıkmadı.

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj13.08.2010, 11:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaslar,
Avrupa da her kurulus bi tutturmus kriz kriz.Arkadaslar inanmayin Avrupada kriz yok!!! Hepsi bir tuzak anlayin artik.Ben avrupada yasiyorum.Burada bir cok sirket kriz nedeniyle kendini iflas etti göstererek devletten paral aldi(caldi).Bunlar hepsi Politika anlamiyormusunuz. Yakinda Webme kapanirsa sakin sasirmayin. Suclamak istemiyorum ama genelde hep böyle oluyor.Sirketi baska birinin üzuerine yapip satti gösteriyorlar ve devletten para aliyorlar buradaki bircok kurulus...Yani bu bir bahane arkadaslar.Siz biliyormusunuz sadece üstteki reklamdan kimbilir Webme ne kadar para kazaniyor.Sabi et diyorlar ama nereye kadar insan bir süre sonra bikiyor yani.O yukaridaki reklamdan belki bir gü+nde bütün iscilerin aydatlarini cikariyorlardir.Sanki Webme'nin bürosunda kac kisi calisiyorki arkadaslar?? Varsa varsa 5-10 kisi.O da en fazla yani.Bence webme gelir kazanacam diye üyelerini kaybedip gelir kaybediyor.Yani bu sirket devredildiginden beri cok hata yapti bence(sahsi görüsüm).Bir düzen artik getirilmeli...

Selametle
Mesaj13.08.2010, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

anadolulular yazmış:
Arkadaslar,
Avrupa da her kurulus bi tutturmus kriz kriz.Arkadaslar inanmayin Avrupada kriz yok!!! Hepsi bir tuzak anlayin artik.Ben avrupada yasiyorum.Burada bir cok sirket kriz nedeniyle kendini iflas etti göstererek devletten paral aldi(caldi).Bunlar hepsi Politika anlamiyormusunuz. Yakinda Webme kapanirsa sakin sasirmayin. Suclamak istemiyorum ama genelde hep böyle oluyor.Sirketi baska birinin üzuerine yapip satti gösteriyorlar ve devletten para aliyorlar buradaki bircok kurulus...Yani bu bir bahane arkadaslar.Siz biliyormusunuz sadece üstteki reklamdan kimbilir Webme ne kadar para kazaniyor.Sabi et diyorlar ama nereye kadar insan bir süre sonra bikiyor yani.O yukaridaki reklamdan belki bir gü+nde bütün iscilerin aydatlarini cikariyorlardir.Sanki Webme'nin bürosunda kac kisi calisiyorki arkadaslar?? Varsa varsa 5-10 kisi.O da en fazla yani.Bence webme gelir kazanacam diye üyelerini kaybedip gelir kaybediyor.Yani bu sirket devredildiginden beri cok hata yapti bence(sahsi görüsüm).Bir düzen artik getirilmeli...

Selametle

Bende aynı konuyu anlatıyorum, anlayan yok ki!.. Smile

Bu arada, kimse pr derdine düşmesin bu reklamlar gelirse!..

Zor alırsınız, anlık slapsh reklamlarla pr yi, en büyük faktörlerden bir tanesidir!.. Wink
Wink
Mesaj13.08.2010, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nedense bu reklama hiç şaşırmadım.
Kullanıcılar küçülmesini beklerken iyice büyümüş.

Hayırlısı olsun ne diyelim. Razz
Önceki mesajları göster: