Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.08.2010, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pardon yanlış blgi vermişim.Biz uzaylı değiliz .

Ama yinede bu şekilde hakaret etmeniz gerekmez uzay kavramını yanlış bildiğim için öyle bir mantık yürüttüm.

O mesajımı silerseniz sevinirim arkadaşında içi rahat edicektir.

Konuya devam Very Happy
Mesaj16.08.2010, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

İstediğim yere bir türlü getiremedim bir türlü

Bırakın var olup olmadıklarını ben var kabul ederek yolla çıkalım diyorum

Eyer varsalar neden bir türlü adam akılı iletişime geçemiyoruz..
Mesaj16.08.2010, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunku uzaylı die bişi yok onların hepsi CİN
Mesaj16.08.2010, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaw güzel kardeşim tamam kabul edelim ki cin bunlar madem öyle biz bu uzaylılarla yada cinlerle neden bir türlü iletişime geçemiyoruz beliki ortada düşünebilen ve kendi bilgi birikimini oluşturan bir varlık var ister bu cin olsun isterse her hangi başka bir şey olsun niye bizimle iletişime geçmiyorlar bu kadar yakına gelip neden durmadan yakalamaca olnuyorlar
Mesaj16.08.2010, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

susmayin yazmış:
İstediğim yere bir türlü getiremedim bir türlü

Bırakın var olup olmadıklarını ben var kabul ederek yolla çıkalım diyorum

Eğer varsalar neden bir türlü adam akılı iletişime geçemiyoruz..

eğer varsa bizle iletişime geçmemelerinin nedeni bize zarar vermek istememeleri olabilir

Belki biz onlar kadar çağdaş değiliz ve bunu bilmemiz bizim için daha iyi.

Bunu Devletler de gizliyor olabilir .

Bunu dünyaya duyurdukları zaman ortalık karışıcaktır bence.
Mesaj16.08.2010, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

susmayin yazmış:
Yaw güzel kardeşim tamam kabul edelim ki cin bunlar madem öyle biz bu uzaylılarla yada cinlerle neden bir türlü iletişime geçemiyoruz beliki ortada düşünebilen ve kendi bilgi birikimini oluşturan bir varlık var ister bu cin olsun isterse her hangi başka bir şey olsun niye bizimle iletişime geçmiyorlar bu kadar yakına gelip neden durmadan yakalamaca olnuyorlar

merhaba arkadaşım

allah cinleri ve şeytanları yarattığında onları bize rahatsızlık vermeyecek ve görünmeyecek şekilde yaratmıştır...

Bizler sadece onların varliğindan haberdarız sorunun cevabı bu kadar basit eğer benim dediklerime inanmıyorsan kurana gözatabilirsin şuanda ayetini ve suresini bilmiyorum ama yeralıyor...

ayrıca ufo-uzaylı diye bir canlı ya da yaratık yoktur bunların tartışmasını yapmaya bile gerek yok sadece uzay,venüs, vs gibi gezegenler yeralmaktadır...

Zaten bunlarında çoğunda hayat bulunmamaktadır....
Mesaj16.08.2010, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

AYRICADA BURADA BİR FİKİR VE MANTIK AKIMI YÜRÜTECEKSENİZ TARİHİMİZİ GERÇEKLERİ GEÇMİŞLERİ TARTIŞINIZ GEÇMİŞ BİLİMİ İLİMİ YAPITLARI SANATLARI BİLİM ADAMLARINI TARTIŞINIZ...

HAYAL MAHSÜLÜ VE GERÇEK DIŞI ŞEYLERİN BOŞ LAFLAR TOPLULUĞU OLARAK KABUL EDİYORUM...

AKLINIZA TAKILAN ŞEYLER EN DOĞRU KAYNAKTA KURANDA YERALIYOR...

Mesaj16.08.2010, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
susmayin yazmış:

merhaba arkadaşım

allah cinleri ve şeytanları yarattığında onları bize rahatsızlık vermeyecek ve görünmeyecek şekilde yaratmıştır...

Bizler sadece onların varliğindan haberdarız sorunun cevabı bu kadar basit eğer benim dediklerime inanmıyorsan kurana gözatabilirsin şuanda ayetini ve suresini bilmiyorum ama yeralıyor...

ayrıca ufo-uzaylı diye bir canlı ya da yaratık yoktur bunların tartışmasını yapmaya bile gerek yok sadece uzay,venüs, vs gibi gezegenler yeralmaktadır...

Zaten bunlarında çoğunda hayat bulunmamaktadır....

peki cin süresin de ben onları yıldızlara yerleştirdim diyor buna ne diyecek sin bence uzay o kadar boş değil
Önceki mesajları göster: