Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.09.2014, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne varsa eskiler de var dememişler boşuna Smile Bi kere günlük tekil 15k ziyaretçisi olan bir adam kod veriyorsa bişi vardır demek. Bu adam bu başarıya bu kodlarla ulaşmıştır diye düşünür arşive alırım mesela.
İframe meselesine gelince iframe kullanıpta "gizli" gibi çok zor bir kelime de değil 2.sıra ilk sayfaya yükselen bir insan yoktur, olamaz. Googlenin algoritması, botları izin vermez. Aksini idda eden webmasterim demesin..
Mesaj11.09.2014, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

webeveyn yazmış:
mgmfb yazmış:
@gizliilimler Aynen öyle...
Webme Türkiye kısmında iyiler, başarılılar, tecrübeliler uzaklaştırılmaya çalışılıyor. Ne olup olmadığını bilmeden önyargılı davranıyorlar. Örneğin, @webeveyn Bedava-sitem platformundaki onlarca kişiyi kıskanıyormu bilmiyorum ama bir küçük düşürme yalancı çıkarma amacı içinde gibi. Ben sitemde BS Platformunda eksik olan şeyleri yapmak istiyorum ama yapınca biri çıkıp yok şu yok bu deyip ya sitemi kapattıracak yada beni Bs'den uzaklaştıracak.

Bs Platformunda başarının önüne engel koyulmak isteniyor. Ve bunu başarıyorlar. Onlarca sitemi iyi olacak, tutacak, başarılı olcak düşüncesiyle olmayacak nedenlerle sildirdiler. Ve ben diyorumki BS böyle devam ederse Alman forumundaki gibi olur.

Yeniliklere, başarıya engel olmak yerine destek olmalıyız DESTEK!

@gizliilimler Siten güzel. Hitin bayaa iyi. Toplistte kurmalısın bence.
BAŞARILAR...

Benim birini kıskandığım yok ne dediğini bil . Sadece merak eden şüphelenenvarsa supportaa mail atsın dedim ki kendimde şüphelendim attım .. Arkadaş yapmamışsa içi rahat olur bunda bir şey yok ... Ayrıca benim bir siteyi kıskanma sebebim de yok tartışma çıkarmaya çalışma Exclamation

Webeveyn'e Burada Katılıyorum. Tespit Etmek Amaçlı Birşey Yapmış. Zaten Benim 2. Şüphelenmemin Sebebi 1 Hafta Kadar Önce iFrame Kodu İle BAZI Kişilerin Sitesinin 15.000 veya daha fazlası hit aldığını duymamdı!
ki zaten böyle bir şey yoksa içinizi rahat tutun ki gizliilimler sitesine bişey olmaz!
Mesaj11.09.2014, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Ne varsa eskiler de var dememişler boşuna Smile Bi kere günlük tekil 15k ziyaretçisi olan bir adam kod veriyorsa bişi vardır demek. Bu adam bu başarıya bu kodlarla ulaşmıştır diye düşünür arşive alırım mesela.
İframe meselesine gelince iframe kullanıpta "gizli" gibi çok zor bir kelime de değil 2.sıra ilk sayfaya yükselen bir insan yoktur, olamaz. Googlenin algoritması, botları izin vermez. Aksini idda eden webmasterim demesin..

tekrar flood için özür dilerim fakat, 2007 sitesinde kurulmuş bir site insan yok diyorsun tamam kendime asla webmaster diyemem ama 2007 yılında kurulan başka bir site yine bu şekilde zor bir kelime ile 2. sırada hatta belki 1. sırada olabilir!
Tabi kide sitesini güncel tutar vb.
Mesaj11.09.2014, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:

Tamamen katılıyorum....

Şimdi sitesini açıp boş bırakıpta bu kadar ziyaretçi olsa bende şüphelenirim ama.

Bu sitede yüzlerce sayfa ve uzun yazılar var.Bu sitenin sitemap.xml'sine bakınız ve sayfaları görünüz.Bu kadar sayfa varken ve güncel bir site.Niye bu kadar ileride olmasınki
Bedava-Sitem düşükmüde bir sitesi bu kadar ziyaretçi alamasın.Tabikide hayır.Bedava-sitemin hiçbir düşüklüğü yok bence.

Googlede çok güzel bir yerde.Google küçük bir firmamı.Google asla yanılmaz.
Mesaj11.09.2014, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haklısın Yanılmaz TamamFazla Ziyaretçi Alabilir Ama SN. başı 2-3 ziyaretçi alıyor ve her saniye başı ... Herhalde Herkes de Google'da Gizli diye şey aratmıyor

Mesaj11.09.2014, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

webeveyn yazmış:
Haklısın Yanılmaz TamamFazla Ziyaretçi Alabilir Ama SN. başı 2-3 ziyaretçi alıyor ve her saniye başı ... Herhalde Herkes de Google'da Gizli diye şey aratmıyor

Evet doğru orasını anlamadım.Ama çok bilindik bir site belkide.O yüzden çok okuyan var olabilir.
Mesaj11.09.2014, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim Vikipedi Bile Her Sn Başı 2-3 Ziyaretçi Alıyor ve Vikipedi Dünyanın En Büyük 5. Sitesi ... Her Neyse Uzatmaya Gerek Yok Bir Yamukluk Varsa Tarık Bey Çözecektir O Yüzden Kapatalım

Mesaj11.09.2014, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

webeveyn yazmış:

İyi de kardeşim girenler gizli diye aratmıyor ki ? SEO diye bir şey duymadın mı, duymuşsundur. 6.810 indexlenen sayfası var , her sayfada en az 300 kelime var bırakta bi zahmet 6.810x300=2043000 tane kelimeden birini yazıp googleden ulaşıyor , umarım anlatabilmişimdir.
Supporta mail atın bence de alacağınız cevabı merak ediyorum gerçekten. Bir de 2007'den beri en fazla şikayet edilenler arasında başı çekiyordur heralde. Takdir eden sayısı da bir o kadar fazla tabii.
Mesaj11.09.2014, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
webeveyn yazmış:

İyi de kardeşim girenler gizli diye aratmıyor ki ? SEO diye bir şey duymadın mı, duymuşsundur. 6.810 indexlenen sayfası var , her sayfada en az 300 kelime var bırakta bi zahmet 6.810x300=2043000 tane kelimeden birini yazıp googleden ulaşıyor , umarım anlatabilmişimdir.
Supporta mail atın bence de alacağınız cevabı merak ediyorum gerçekten. Bir de 2007'den beri en fazla şikayet edilenler arasında başı çekiyordur heralde. Takdir eden sayısı da bir o kadar fazla tabii.

Ben supportta şikayet olarak mail atmadım . Şüphelendiğim içinde mail atmadım ki kapatın falandademedim Tarık abi böyle bir şey varsa tespit edebilirsin dedim ... Tamam haklısın kelimeler konusunda ama her kelimede başı mı çekiyor aramalarda ... Ben dediğim gibi günahını almıyorum sen bunu yaptın demiyorum kardeşime ama sadece şüphelendim ve attım şüphelenenler atsın dedim bu kadar uzamasına gerek yok bence

Mesaj11.09.2014, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nirvanabrowser hani derler ya bilmediğin konulara burnunu sokma diye. Bilmiyorsan izleyeceksin konuları öğreneceksin neyin ne olduğunu.Bu konu aşağılardaydı araştırmadan görür görmez cevap atmak ÖN YARGI oluyor öğreteyim burada sana.
Herkes hitap şeklini konuşma şeklini bilsin arkadaşlar. 13-14 yaşında insanlar burada kendinden onca yaş büyüklerine kafasının istediği şekilde hitap edemez.
» gizli ilimler 72.96%
» ingilizce meslekler 3.35%
» peygamberlerin nitelikleri 1.22%
» zengin olmak için okunacak dua 0.62%
» atatürkün dil hakkındaki görüşleri
Bu da en çok ziyaretçi gelen kelimeler WEBEVEYN Wink
Mesaj11.09.2014, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben gizliilimler'i takdir ediyorum

Bence hiç sorun yok.

Çünkü bu kadar sayfa yazmış.Bütün sayfaların içinde başka linklerde yazılar var.

@ibrahmgub'un yazdığı en çok ziyaretçi çeken kelimeler.En çok aranan kelimelere yakın kelimeler olsa bile dolaylı yoldan gizliilimler sitesine giriliyor
Mesaj11.09.2014, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Lütfen Siteyi Aşağılamaya Çalışmayın Hit'i Tamamen Organiktir !

> Webeveyn Vikipedia'ya Bile Saniye 3 - 5 Ziyaretçi Giriyor Diyorsun Fakat Yanılıyorsun O Siteye Saniye'de Dünya Çapında 10.000'den Fazla Ziyaretçi Giriyor
> İbrahmgun Haklı Google'a Gizli Yazın 2. Sırada Çıkıyor İlimler Yazın 1. Sırada Çıkıyor Böyle Bi Site İçin Günlük +50.000 Hit Normal
> Sitenin 6.000 Google İndexi Var Üstelik Google'da Üst Sıralarda Çıkıyor 1 Dakika İçinde Ortalama 200 Türk Google'de Gizli Kelimesini Arıyor Gizliilimler'de 2. Sırada Çıktığına Göre Bu Kadar Hit Çok Normal
> Üstelik Bu Sadece Gizli Kelimesi , İllumunati , Telekinezi , Telepati , Telekinezi Zararları , Bu Gibi Kelimelerin Aramanmasınıda Hesaplarsan Hepsindede Gizliilimler Üst Sıralara Çıkıyorsa Bilki Bu Sitenin İçeriğindendir

Lütfen Kimse Bilip Bilmeden Bir Siteyi İframe Ve Benzeri Suçlarla Suçlamayın !

Bunları Söyleyeceğine Site Sahibini Tebrik Etseniz Hem Konu Uzamaz Hemde Tartışma Olmaz

İyi Günler .

Mesaj11.09.2014, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Estağfurullah Tebrik de Ederim dediğim gibi günahını almayayım dedim şüphelendim o yüzden Tarık Bey'e söyledim .. Ortada şikayet yok hani ... Gidip de '' bu siteyi kapatın iframe hit makinası kullanıyor '' demedim yani .. Neyse arkadaşlar tamam fazla uzatmaya gerek yok bence

Mesaj11.09.2014, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Nirvanabrowser hani derler ya bilmediğin konulara burnunu sokma diye. Bilmiyorsan izleyeceksin konuları öğreneceksin neyin ne olduğunu.Bu konu aşağılardaydı araştırmadan görür görmez cevap atmak ÖN YARGI oluyor öğreteyim burada sana.
Herkes hitap şeklini konuşma şeklini bilsin arkadaşlar. 13-14 yaşında insanlar burada kendinden onca yaş büyüklerine kafasının istediği şekilde hitap edemez.
» gizli ilimler 72.96%
» ingilizce meslekler 3.35%
» peygamberlerin nitelikleri 1.22%
» zengin olmak için okunacak dua 0.62%
» atatürkün dil hakkındaki görüşleri
Bu da en çok ziyaretçi gelen kelimeler WEBEVEYN Wink

Bak Benim Bedava-Sitem'de Tanıdığım Çok Terbiyeli ve Abi Diyebileceğim Kişiler Var, Her Ne Kadar Terbiyesizliğe de Girsede Söyleyeceğim ki, Ben Büyük Olana Değil, ADAM Olana Abi Derim.
Mesaj11.09.2014, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adamlığın reçetesini söyle de biz de öğrenelim efendim belki bir eksiğimiz vardır.
Detayları özel mesaj olarak istiyorum. Sen buraya da yazabilirsin tabi. Ama özelde bir diyecek iki çift lafım olacak , tartışma oldu zaten baya sayenizde.
Önceki mesajları göster: