Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.01.2011, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

hypnaty yazmış:
İnşallah Alırsın Wink Biz Alamıyoruz Bari Alanlar olsun 1 tane 1im var o yüzden alamıyorum Neutral

Sağolasın, dostum. Wink
Mesaj25.01.2011, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir türlü tasarımıma başlayamadım. Bir şeyler uydurmaya çalışıyorum ama beğenmeyip kapatıyorum. Böyle giderse ben tasarım yapamayacağım. İlk tasarımım olacağı için özenerekte yapmam lazım. Bana reklam alanı olmayan tasarımlar bulmam konusunda yardımcı olur musunuz? Sitelerimde kesinlikle reklam bulundurmak istemiyorum çünkü. Confused
Mesaj25.01.2011, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

yha bişi sorucam site açsanız neyle ilgili ve ne sitesi açarsınız ????
Mesaj25.01.2011, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

biltekno-web yazmış:

Ben hedeflerime ulaştım ama eğer açacak olursam bu artık kişisel sitem olur. Nedeni ise zaten muhabbet kuşları ve oyunlar hakkında sitelerim vardı. Sonra belli bir süre sonra zevk vermemeye başladı böyle siteler. Eğlence aradım herhalde kendime. Fenerbahçe ile ilgili bir sitemiz var kardeşimle ortak ama hiçbir şey yapılmış değil şu anda sitede. Bir de işte bu gördüğünüz siteler. Yalnız bu kişiden kişiye değişiyor işte. Tamamen size kalmış bir şey bu. Wink
Mesaj25.01.2011, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
biltekno-web yazmış:

Ben hedeflerime ulaştım ama eğer açacak olursam bu artık kişisel sitem olur. Nedeni ise zaten muhabbet kuşları ve oyunlar hakkında sitelerim vardı. Sonra belli bir süre sonra zevk vermemeye başladı böyle siteler. Eğlence aradım herhalde kendime. Fenerbahçe ile ilgili bir sitemiz var kardeşimle ortak ama hiçbir şey yapılmış değil şu anda sitede. Bir de işte bu gördüğünüz siteler. Yalnız bu kişiden kişiye değişiyor işte. Tamamen size kalmış bir şey bu. Wink

O sizin görüşünüzde mesela insan com lu " forum oyun blog..." sitesi açmak ister.Siz olsanız hangisini açardınız ve neyle ilgili olurdu ?

mesela blog sa şunla ilgili açardım dediniz var mı?
Mesaj25.01.2011, 21:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi günler arkadaşlar

Çok yoruldum ya sabahtan akşama kadar bilgisayarı yapmaya çalıştım ve oldu sonunda Smile
Mesaj26.01.2011, 10:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

egitiminsesi yazmış:
İyi günler arkadaşlar

Çok yoruldum ya sabahtan akşama kadar bilgisayarı yapmaya çalıştım ve oldu sonunda Smile

herkese iyi ve hayırlı günler...

Mesaj26.01.2011, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

size d iyi günler
Mesaj26.01.2011, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu ne ya e-okul dün rezaletti bugün coşturmuş hocalar ..

hemde hiç beklemediğim halde vay be:))
Mesaj26.01.2011, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayarfareleri yazmış:
bu ne ya e-okul dün rezaletti bugün coşturmuş hocalar ..

hemde hiç beklemediğim halde vay be:))

eskiden e okul yokken karnemize kaç gelecek ne gelecek diye heyecanlanırdık.Şimdide e okul var ya neye yaradı Rolling Eyes
Mesaj26.01.2011, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet yazıcıdan çıkartıp gösterdim bile aileme.. Smile
Mesaj26.01.2011, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nihayet şu tasarım isteklerine cevap vermeye başladım Smile
Mesaj26.01.2011, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sabahtan beridir 1000 tane yazı tipinden hoşuma giden 49 tanesini çıkardım. Benim için çok zor oldu ama. Masa tenisi, evde annemden gizli top oynamak ve yemek sürelerini çıkarınca(yaklaşık 3.00 saat) baya bir vakit harcamışım. Shocked
Mesaj26.01.2011, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi Akşamlar Herkese... Mr. Green
Mesaj26.01.2011, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayarfareleri yazmış:

İyi Akşamlar Herkese... Mr. Green

İyi akşamlar kanka ne o öyle mahsum bakışlar Mr. Green

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Önceki mesajları göster: