Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.01.2011, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Bol Bol Hediye

Arkadaşlar doğum günüm dolayısıyla isteyen herkese tasarım ayırma,banner,logo vs yapıyorum.
Sadece tasarım ayırma 3 tane diğerleri istenilen kadar.İstekleri en kısa zmanda sahiplerine ulaştıracağım.
İsteklerinizi bekliyorum

Not:İstekleri bu başlıktan veya özel mesaj olarak almıyorum.Bu konu için açılmış sayfadan istek alcam.Gerekli linkler anasayfada mevcut

Mesaj28.01.2011, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

BEN İSTİYORUM HEPSİNDEN!.

ÇOK TEŞEKKÜRLER
İYİ Kİ DOĞDUNUZ!..
Mesaj28.01.2011, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

BU ARADA SİTENİZDE SİZLERE İSTEĞİMİ GÖNDERMEK İÇİN BİR SAYFA BULAMADIM .

TEŞEKKÜRLER
Mesaj28.01.2011, 11:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

PARDON BULDUM TAMAM Mr. Green
Mesaj28.01.2011, 11:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

bana bir profil resmi yaparmısınız (avatar) üzerinde TY Yazsın Büyükcene Altındada TeknoAnlatım Olnun Altındada Rütbesiz Yardımsever Yazsın Yazılar Okunabilir Boyutta Olsun Renkleri Siz Ayarlayın Teşekkürler
Arrow Googleye Kayıt ArrowTasarım Yapma (tablolu) ArrowÜst Menü Yapma (tablolu) Arrow Üyelik Sistemi Kurma ArrowArama Motoru Yapma Arrowİnternet E. Cookieleri Silme ArrowM. Firefoxda Cookieleri Silme ArrowG. Choromede Cookieleri Silme ArrowXp'ye Format Atmak ArrowVista'ya Forma Atmak ArrowPS Banner Yapımı (normal) ArrowPS Banner Yapımı (hareketli)
Mesaj28.01.2011, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anasayfada Doğum günüm dolayısıyla bol bol hediye adlı bi link var istekler ordan.
Mesaj28.01.2011, 11:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

tugra-web yazmış:
Anasayfada Doğum günüm dolayısıyla bol bol hediye adlı bi link var istekler ordan.
Önceki mesajları göster: