Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.05.2011, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgimerkezi06 yazmış:
Gerçekten böyle insanlar var..

Allah'tandamı korkmuyomuş bea Evil or Very Mad
Mesaj21.05.2011, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
olay gerçekmi değilmi bilmiyorum, benim annem emekli hemşire, babamda hastaneden emekli memur, orda bizim çocukluğumuzda Morgtaki ölülere tecavüz eden bir görevli yakalanmıştı, seneler önce duymuştuk, neyse
valla erkekler kusura bakmasınlar ama, ölü diri hiç fark etmeden tecavüz eden okadar çok şerefsiz vark, onları hadım etmek çözüm değil. idam cezası geri gelsin, çocuk ve kadınlara tecavüz eden şerefsizleri aynen iranda olduğu gibi ibreti alem olması için meydanda assınlar. gider o idamıda zevkle izlerim. gazete ve tv lerde görüyoruz, 90 yaşındaki neneye dahi uçkur çözen şerefsiz köpekleri

helal olsun abla Neutral bu arada o sayaç gerçekmi Mr. Green
Mesaj22.05.2011, 08:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bi Arada Bizim Burda 4-5 Serefsiz 6-7 Yaslarındaki Kız Kücücük Cocuga Tecavüz Ettiler Sonra Linç Ettiler Köpekleri

Bi Uckur Meselesi Yüzünden Neler Oluyor
Kusura Bakmayın Ama Tecavüz Etceklerine Ellerine Tecavüz Etsinler Daha İyi Serefsizler...
Mesaj24.05.2011, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yuuh lan ne insanlar var dünyada. Allah ıslah etsin onları
Mesaj30.05.2011, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

cisonec yazmış:
gururum5 yazmış:
olay gerçekmi değilmi bilmiyorum, benim annem emekli hemşire, babamda hastaneden emekli memur, orda bizim çocukluğumuzda Morgtaki ölülere tecavüz eden bir görevli yakalanmıştı, seneler önce duymuştuk, neyse
valla erkekler kusura bakmasınlar ama, ölü diri hiç fark etmeden tecavüz eden okadar çok şerefsiz vark, onları hadım etmek çözüm değil. idam cezası geri gelsin, çocuk ve kadınlara tecavüz eden şerefsizleri aynen iranda olduğu gibi ibreti alem olması için meydanda assınlar. gider o idamıda zevkle izlerim. gazete ve tv lerde görüyoruz, 90 yaşındaki neneye dahi uçkur çözen şerefsiz köpekleri

helal olsun abla Neutral bu arada o sayaç gerçekmi Mr. Green

Kullandığım sayaç bedava sitemin orjinal sayacı, sahte olması yada üstünde oynamam mümkünmü sence, tabiki gerçek
Mesaj30.05.2011, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Gerçek olsun olmasın mesaj önemli, böyle insanlar oranı az olsada var, Allah ıslah etsin!..
Mesaj30.05.2011, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Selamlar!..

programyapmak yazmış:
Gerçek olsun olmasın mesaj önemli, böyle insanlar oranı az olsada var, Allah ıslah etsin!..

espiri mahiyetinde o uslupla sormuş olabileceğini düşünerek nezaketen cevapladım Wink
Mesaj30.05.2011, 18:09 (UTC)    

gururum5 yazmış:
programyapmak yazmış:

espiri mahiyetinde o uslupla sormuş olabileceğini düşünerek nezaketen cevapladım Wink

Ben makaleyi cevapladım yanlış anladınız beni. Smile

Okuyunca farkettim, makaleyi cevapladım cevabımın sizin sonradan yazdıklarınızla alakası yok, ben diğer yazıları okumadan direkt cevapladım, hatam olmuşsa affola. Smile
Mesaj30.05.2011, 18:42 (UTC)    

programyapmak yazmış:
gururum5 yazmış:
programyapmak yazmış:

Ben makaleyi cevapladım yanlış anladınız beni. Smile

Okuyunca farkettim, makaleyi cevapladım cevabımın sizin sonradan yazdıklarınızla alakası yok, ben diğer yazıları okumadan direkt cevapladım, hatam olmuşsa affola. Smile

rica ederim , aslında hatalı olan benim mesajınızı dikkatli okusam fark edebilirdim. siz kusura bakmayın Wink