Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.06.2011, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

2008'den beri bedava-sitemdeyim online-games1 le isteyen baksın profilime Smile Very Happy Herkes moderatör olmak ister ama herkes için en yararlısı neyse o olsun.
Mesaj08.06.2011, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Seçilen Kişi:
Yeteri kadar online olan
Bs forumunu tanıyan ve 18 yaşının üstünde olmalı.
Mesaj08.06.2011, 19:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bana 1000 Tl para verseler ve bu modluk işini teklif etseler dönüp bakarsam en adi adamım.. Modluğuda onların olsun, bedava siteleride.. Burda edindiğim kaliteli dostlukların değeri ise asla parayla ölçülemez. @gururum5 (dilek ablam), @catlak-site55 (sadık), ve bide @afillim(cemal) bide,, hee bu arada benimsitem1993 (vahap) ve 1bsinifiyiz (meliha) 'da sevdiğimiz arkadaşlarımız arasında, Mehmeti (gececi40) asla unutamam, en eski dostlarımdandır.. Bana bu parayla dahi ölçülemiyecek ölçüde değerli dostlukları kazandırdığın için seviyorum seni B.S ♥
Mesaj08.06.2011, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

foruma gelip 1 ay 2 ay online olmayla forumu boş spam mesajlarıyla doldurup bs-bağımlısı olmakla bu işler olmaz gençlik.

anlamassınız beni bilirim sizleri takılın işte böyle kafanıza göre Wink
Mesaj08.06.2011, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu arada doğruyu söylemek gerekirse kodlama ve webmasterlık düzeyi konusunda kimse catlak-site55 ve yapiyoruz un üzerine çıkamaz benden söylemesi..

eğer bu forum düzeltilmek isteniyorsa ki düzeltilmeyecek gibi..

bu foruma bu 2 genç arkadışımız gelirse herşey düzelir bnce ama tınlamaz tabi kimse..
Mesaj08.06.2011, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
Bana 1000 Tl para verseler ve bu modluk işini teklif etseler dönüp bakarsam en adi adamım.. Modluğuda onların olsun, bedava siteleride.. Burda edindiğim kaliteli dostlukların değeri ise asla parayla ölçülemez. @gururum5 (dilek ablam), @catlak-site55 (sadık), ve bide @afillim(cemal) bide,, hee bu arada benimsitem1993 (vahap) ve 1bsinifiyiz (meliha) 'da sevdiğimiz arkadaşlarımız arasında, Mehmeti (gececi40) asla unutamam, en eski dostlarımdandır.. Bana bu parayla dahi ölçülemiyecek ölçüde değerli dostlukları kazandırdığın için seviyorum seni B.S ♥

Tşk Ederim Kardeşim düşüncelerin İçin zamanım olmadıgı için sitemi bıraktım sadece foruma gelıyorum bırakamıyorum çünkü eskilerin o tadı hala daha geçmedi yeniler bence çok şey kaçırdı forumdaki abi abla dayanışmasını paylaşmayı bişeler ögretmek için çabalayan kişileri yardımseverleri görmediler tanıyamadılar bence çok şey kaçırdılar(:ne yapalım zamanında gelselermiş:d

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj08.06.2011, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ama eski dostlardan kimse kalmadı. Dilek abla kaldı , Vahap kaldı , Sadık kaldı , ben kaldım.

Nerde o bilgiliwebnet , net-tr , mistanbul , informess , galatasarayy , trakyafb ?

Büyük üstadlar yok artık.
Mesaj08.06.2011, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

systemwarez yazmış:
yusufberki yazmış:
bende gönüllüyüm Smile

senin olmanı isterim

Mesaj08.06.2011, 21:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
Tşk Ederim Kardeşim düşüncelerin İçin zamanım olmadıgı için sitemi bıraktım sadece foruma gelıyorum bırakamıyorum çünkü eskilerin o tadı hala daha geçmedi yeniler bence çok şey kaçırdı forumdaki abi abla dayanışmasını paylaşmayı bişeler ögretmek için çabalayan kişileri yardımseverleri görmediler tanıyamadılar bence çok şey kaçırdılar(:ne yapalım zamanında gelselermiş:d

Rica ederim Saıki seviyorum lan seni Mr. Green
Mesaj08.06.2011, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:

Özür dilerim ismini yazamadım..

Rica ederim Sadki seviyorum lan seni Mr. Green
Mesaj08.06.2011, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:

ya bendemi bişey var yine yazmadım :S

Rica ederim Sadık seviyorum lan seni Mr. Green
Mesaj08.06.2011, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benden mod olur mu? Rolling Eyes

Bence abron kalsın. Bs-aktif ve catlak-site55 Neutral
Mesaj08.06.2011, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kaan Mıncıx(: Mod İçin Adımı Yazanlar Olmuş Demekki Onların gözünde Deger Kazanmışız Tşk Ederim Yazanlara(: Bu forumda Bişeler Yapmak İçin Rütbenizin Olmasına Gerek yok diye düşünüyorum rütbe verilecek kişiler seçilirken gerçkten bu işi severek yapacak paylaşmayı seven ve BİLGİSİ olan Kişilerden seçilirse forum daha iyi hale gelebilir(: biz her zaman modlarımıza destek vermeye hazırız yeter ki bu forum eski aktifligine dönsün benım modluga ayıracak zamanım yok zamanım olsa sitemde paylaşıma devam ederim:d

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj08.06.2011, 22:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben moderator deilde yardımsever olmak isterdim .
Mesaj09.06.2011, 05:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

2 gün önce supporta bildirdim ama teknik servisten gelen bilgiye göre mod alımı yokmuş Neutral

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Önceki mesajları göster: