Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.07.2011, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alt yapıyı değiştirirdim,arada bir kesintilere karşı Smile ,kodlamada az çok temel ihtiyaçları karşılayacak değişiklikler yapardım.Ayrıca BS'nin tasarımı öyle tablo tasarım vs.. değil css olduğu için başlık resmini falan değiştirirdim Smile
Mesaj08.07.2011, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel xD

Benim tasarımım forumunuda yaptım:

Mesaj08.07.2011, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim olduğunu düşünemiyorum ama eğer olsaydı satılırdı Very Happy
Mesaj08.07.2011, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

''Siteni Yarat'' yazan yeri ''Siteni Oluştur'' olarak düzeltirdim. Mavi-Yeşil karışımı bir tasarıma çizerdim.
Mesaj08.07.2011, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

forumunu şuanki gibi basit gri li yapar mod yerine forum düzenini ben sağlardım (mod olmazdı demiyorum tabii) üst menüyü mavili basit yapardım logodaki kadın ve adam yerine grafiker lere güzel bi amblem yaptırırdım sitene girişte sağdaki menüye baktımda o gayet güzelmiş o öyle dursun =) kod problemini kaldırmaya çalışırdım şu sitemizi kaplayan reklamlar yerine sağ veya sol tarafa kayan reklam koyardım (yalan yok) Mr. Green Mr. Green üstteki gibi altada 468x60 reklam koyardım Mr. Green Mr. Green iceblue red gibi hazır tasarımları elimden gelirse arttırırdım ve site silimleriyle ben uğraşırdım başka ülkelerde yayınlamazdım türklere has olurdu Razz daha birsürü ince detay yenilikler var ama üşeniyorum isteye olursa yazarım Rolling Eyes
Mesaj08.07.2011, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende sizi anlamıyorum açıkçası. Her gördüğünüz neşeli konularda bir ergenlik payı arayıp bunla ilgili polemik yaratıyorsunuz ? Aile ortamı değil siz ciddiyet ortamı yani iş ortamı yaratıyorsunuz...
Mesaj08.07.2011, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Doğru söylüyorsun.Ergenlere yüklenmemek gerek Psikolojileri erken bozuluyor.Mesala ilk belirtisi eleştiri,soru sorma oluyor şimdi dersin sen bunu nerden biliyorsunuz?Ortaokulda o kadar ders gördük,ayrıca bu belirtileri bs forumunda ögrendim
Mesaj08.07.2011, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

logosmr yazmış:
Doğru söylüyorsun.Ergenlere yüklenmemek gerek Psikolojileri erken bozuluyor.Mesala ilk belirtisi eleştiri,soru sorma oluyor şimdi dersin sen bunu nerden biliyorsunuz?Ortaokulda o kadar ders gördük,ayrıca bu belirtileri bs forumunda ögrendim

inkar etme,asabilik,saygısızlık,saçma sapan ciddiyeti bozulmuş kelimeler ve daha fazlası yakında ergenlerde başlıyorr Smile
Mesaj08.07.2011, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava Sitem Benim Olsaydı Ben .tr.gg yapmazdım .tr.com yada .tr.net
yapardım...
Bunun Haricinde Sloganı Değiştirip Kendine Ait Bedava Siteni Oluştur olarak düzenlerdim. (Yaratmak Allah'a Mahsustur)
Bunun Haricinde Extraları Artırırdım ben 1 Gb vermezdim 500 Mb Yeter Derdim... Very Happy
Mesaj08.07.2011, 21:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

farklı bir domain verirdim , daha çok tasarım eklerdim , bedava-sitem için tasarım
arama motoru oluştururdum felandı filandı işte.

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj08.07.2011, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

@bilgisayarfareleri, Arkadaşım;
Burası " Serbest Bölge " ve arkadaşımız gayet anlamlı bir konu açmış,
Dikkat ederseniz eğer, zaten " bedava sitem sizin olsaydı " demiş ...
İyi Forumlar.
Mesaj08.07.2011, 21:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshopic yazmış:
İyi Forumlar.

urup dururken bana niye göndermede bulundun.

saçma bir konu.

sencesi alakadar etmez.

fikrimi bildirmemde suç heralde.
Mesaj08.07.2011, 21:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayarfareleri yazmış:
photoshopic yazmış:
İyi Forumlar.

urup dururken bana niye göndermede bulundun.

saçma bir konu.

sencesi alakadar etmez.

fikrimi bildirmemde suç heralde.

Aynı şeyleri yinelemenin gereği yok, konunun saçma veya gereksiz olduğu düşüncesini bir kere bildirmeniz yeterliydi.
Bende konunun gerekli olduğunu düşünmüyorum. Ama en azından forumun aktifliği için gerekli bu tür konular.

Konuya dönersek;
"Bedava-Sitem" anarengi turuncu olarak benimsendi. Yıllardır böyle. Yani bana başka bir renk olamaz gibi geliyor. Gene turuncu kalacaktır. Yukarıdaki menü daha anormal olurdu Very Happy Giriş değişirdi.
Anket, forum gibi ekstralara özellikler getirilirdi.

Daha önce çok tartışılan "Bedava-Sitem" logosundaki kişiler değişirdi. Erkek olanın yerine ben geçerdim Smile

Mesaj09.07.2011, 21:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kullanılmayacak.Sizin düşünceniz alınacak sadece arkadaşlar yanlış anlamayın xD
Mesaj09.07.2011, 21:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayarfareleri yazmış:
logosmr yazmış:

inkar etme,asabilik,saygısızlık,saçma sapan ciddiyeti bozulmuş kelimeler ve daha fazlası yakında ergenlerde başlıyorr Smile

ergenliğe bu kadar yüklenmeyin yoksa hem ergenlerin hem de büyüklerin suçladığı bir şey haline geliyor sizin çoğunuzdan daha olgun, iyi düşünceli ergenlerde var emin olun ve büyükler bunlara üstünlük büyüklük havasıyla yaklaşmasınlar ve bugünün küçüğü yarının büyüğü...